ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 14:44   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Bondd007> Forum Mesajları
    Bondd007'e ait Toplam 32 Forum Mesajı var
<<123 4>>

Bondd007

Bondd007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Tebrikler infumum>
  27.Haz.2006 Sal 11:01:27
Gerçekten çok sevindim başarılar Chef infumum  

Bondd007

Bondd007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALINMIŞ GERÇEK İSİMLER:))))YA SİZİN ADINIZ BUNLAR GİBİ OLSAYDI:S>
  1.Haz.2006 Per 11:09:57
Eğitim şart

Bondd007

Bondd007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >CC YETKİLİLERİ ÖNEMLE OKUYUN:::::>
  12.Nis.2006 Çar 01:34:51

Burada ele alacağım konu "Üzerimde elbise var, vip üyeyim" vip üyesin elbiselisin diye ceza almayacaksın diye bir kaide yok 2 senedir bu sitedeysen bunu sende bilirsin "neden ceza aldığını haklı yada haksız olduğunu söylemiyorum" viplisin üzerinde tip var diye hiçbir ajan kimseye tanımaz  herkes kurallara göre sohbet eder kimse vipine tipine güvenerek ajan yada normal üye suçlayamaz. Olayda sadece konuştuğumuz konuyu anlamadan bana verdi olmalıydı. Yazdıklarında ajanın konuyu anlamadan ceza vermesi yerine vip tip alıyorum beni kimse atamaz istediğimi yaparım şikayetten çok hava atmaya çalışmışsın.

HATALIYSAM       BİLDİRİN!!!!!

Bondd007

Bondd007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >ben bilmedim>
  8.Nis.2006 Cmt 14:53:13
Uzanamaz!!!

Bondd007

Bondd007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Tebrikler>
  8.Nis.2006 Cmt 09:50:49

Ajan infumum : Gold ajanlığa yükseldiği için kendisini tebrik ediyorum

Ajan Arwenqueen : Cici ajanımıza yeni görevinde  sonsuz başarılar dilerim kendisini tebrik ediyorum

Bondd007

Bondd007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Yıldız Ajan Olarak Görmek İstedikleriniz !!>
  6.Nis.2006 Per 10:57:40

Selamlar. Her konuda olduğu gibi bu konuda da birbiriyle laf düellosuna giren arkadaşlar var. Herkesin görüşü kendinindir ve diğerleri hoşnut olmasa bile saygı duymalıdır. Keşke herkes yıldızlı ajan olrak görmek istediği kişinin nickini yazıp geçseydi. "istenilende bu değil mi zaten?"

Hatalıysam bildirin!!!

HOŞÇAKALIN

Bondd007

Bondd007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Anlatın bakalım,sizin kalbinizdeki yerim nedir :$>
  22.Mar.2006 Çar 20:03:07
Kalbimde kan pompalayıcısısın :)   

Bondd007

Bondd007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >seni seviyorumm aşkımmm senin için>
  1.Mar.2006 Çar 09:49:52

Her yağmur bir göl bulur kendine, her dal bir yeşil, her deniz bir martı, her güneş bir kuytu avlu kendine. Ben SENDEN BAŞKA SEN BULAMAM

Bondd007

Bondd007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Ozhur>
  1.Mar.2006 Çar 08:56:52
Merhabalar herkese Ozhur diyince şöyle bi durmak lazım Chatcityde her zaman sevdiğim saydığım benim için değerli olan bir abimdir kendileri :). Her zaman onunla beraber ajanlık ypamayı istemişimdir. Yıldızlı olarak bir kaç defa çalışmıştık ama yeterli olmadı. Abi kardeş ilişkisi içinde olduğum birkaç kişiden biridir. Zaten herkes güzel bir söz söyleyerek bana boş yer bırakmamış :).  Bunlar yeterli sanırım:) SEVGİ KELİMELERLE DEĞİL SMİLEYLERLE İFADE EDİLMELİDİR.

Bondd007

Bondd007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Öneri bu sadece bilmemki nasıl olur>
  25.Şub.2006 Cmt 10:00:05
Bence konuşmak istediğin kız arkadaşlarınla club kurun tabiki sadece buad bir öneri bilmemki bu nasıl olur
<<123 4>>