ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
20 Mayıs 2024, Pazartesi 16:12   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Ferah> Forum Mesajları
    Ferah'e ait Toplam 5316 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...522523524525526527528529530531532 >>

Ferah

Ferah resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Fıkra Köşesi...>
  7.Ara.2006 Per 09:42:48
fiogf49gjkf0d
 Bir Galarasaray li, bir Fenerbahce li ve bir Besiktas li
Bir Galatasaray li, bir Fenerbahce li ve Besiktas li Arabistan da yasak olmasina ragmen bir otelde icki icerken yakalanirlar... Mahkemeye cikarilirlar... Karar iDAM... Itiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasina cevrilir. Ama o gün, bayrama denk geldigi icin Prens Hazretleri cezayi kaldirip hepsine 20 kirbac ceza verir. Bizimkileri sempatik buldugu için de bir kiyak daha yapip herkese cezasini hafifletmek için bir istek hakki tanir. BJK li: "Sirtima bir yastik baglayin" der. 10 kirbactan sonra yastik paramparca olur ve pek fayda etmez. Uyanik Fenerbahce li bunu görünce: "Sirtima iki yastik baglayin" der. Ama iki yastik bile 10 kirbaca dayanmaz. Sira Galatasaray liya gelince Prens Hazretleri: "Bak bende Galatasaray liyim!!! Sana ceza vermek istemezdim ama ne yaparsin kurallar böyle.. Bu yüzden sana iki istek hakki veriyorum "Peki" der Galatasaray li: "O zaman bana 40 kirbaç vurulsun". Herkes saskina döner. Prens Hazretleri: "Peki ikinci istegin nedir?" diye sorar... Galatasaray li pis pis siritarak: "FENERBAHCE liyi sirtima baglayin...

Ferah

Ferah resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Fıkra...)>
  7.Ara.2006 Per 09:35:29
fiogf49gjkf0d

Harwest :
Bir kötülüğünü görsem tıklıycam
Temel evlenir iki ay geçer ama tık yok, haber önce Hatice nin annesine, oradan tüm mahalleye ve tabii ki Dursun nun kulağına gelir. İlk karşılaşmada Dursun dayanamaz sorar.
-Evlilik nasıl gidiyor Temel
-İyi gidiyor
-Nasıl böyle dersin tık yokmuş daha?
-Henüz hiç bir kötülüğünü gormedim ki.!!

Moahahahaaaa

Ferah

Ferah resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Fıkra Köşesi...>
  7.Ara.2006 Per 09:34:27
fiogf49gjkf0d
 Sarışınlara Satış Yapmıyoruz
Genç ve güzel sarışın, alışveriş merkezinin beyaz eşya reyonuna girer ve satıcıya sorar:

- "Su küçük televizyonu almayı düşünüyorum, fiyatı nedir ?"
- "Kusura bakmayın hanımefendi sarışınlara satış yapmıyoruz.!"

Genc kadın sinirlenir, evine gider, saçının rengini değiştirir ve ertesi gün mağazaya geri gelir, ayni satıcıya yaklaşır ve:

- "Şu küçük televizyonu satın almak istiyorum." der
- "Kusura bakmayın hanımefendi sarışınlara satış yapmıyoruz !!!!"

Kadın iyice sinirlenmiştir, soluğu bir kuaförde alır, bu defa köklü bir değişiklik yapar, hatta makyajından,göz rengine o tam bir esmer bombadır artık.. Aynı mağazaya gider, aynı satıcının yanındadır ertesi gün:

- "Su küçük sevimli beyaz renkli televizyon ne kadar ???"
- "Kusura bakmayın hanımefendi, sarışınlara satış yapmıyoruz"
- "İnanmıyorum, nasıl anladınız sarışın olduğumu, üç gündür kendimi esmere cevirmek için yapmadığım kalmadı!"

- "Hanımefendi 3 gündür satın almaya calıştığınız şey Mikrodalga fırın

Ferah

Ferah resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >*** www.sitecilikoynuyorum.com {OYUNNN) ***>
  7.Ara.2006 Per 09:23:27
fiogf49gjkf0d

www.msjyasamıombişilerolmuşasgelirmısıniçeri.com

Ferah

Ferah resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Şu Anda Hangi Parçayı Dinliyorsunuz ?>
  7.Ara.2006 Per 09:20:44
fiogf49gjkf0d

Rafet El Roman: Gönül yarası

Ferah

Ferah resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ben geldim, ben gidiyorum...>
  7.Ara.2006 Per 09:18:09
fiogf49gjkf0d

günaydın bende geldim 

<<1...100...200...300...400...500...522523524525526527528529530531532 >>