ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 23:00   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Harwest> Forum Mesajları
    Harwest'e ait Toplam 17371 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...10801081108210831084108510861087108810891090 1091109210931094109510961097109810991100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...1738>>

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >...SEVMEK...>
  23.Nis.2007 Pzt 18:40:04
fiogf49gjkf0d

Gözlerimdeki bu hüzünlü ve karanlık bakış

güz mevsiminin son günlerinden kalma

İçine gizlenen yorgun yağmurlarıyla

grinin bütün tonlarındaydı bulutlar

Ve kim bilir kaçıncı kez aynı yollarda

göç ortasındaydı kuşlar

Ve ben böyle dalıp ufuklara, gözlerini düşünürken

ayrılık acısı saplanır yüreğime

Sen… unutulmuş bir tebessüm kadar uzaktasın

Sessiz ve yürek üşüten bir soğuklukla başlayan

geceye benziyordu ayrılık

Unutuşlarsa aniden ya da hiçbir zaman

Rüzgarda uçuşan saçların değerken yüzüme

ve sesin gelirken bu kadar yakın

Yeni sürülmüş tarlaya atılan tohumların çatlaması gibi

ilk yağmurda yeniden canlanıyor unutamayışım

Sen… rüzgarların önünde bir buluttasın

Bu iskeleye ne zaman gelsem

yanımdasın gibi sana sarılır, kokunu çekerim içime

Uzatırken elimi dalgaların şahlanan atlara benzeyen köpüklerine

her defasında aynı vedayı yaşarım yeni baştan

her defasında aynı kırılgan yalnızlık

‘gittiğim yer, tam senin olduğun yerdir’

Sen… dalgalar üstünde pupa yelken bir kayıktasın

Umut

‘umut, daldaki son yaprak’

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >...SEVMEK...>
  23.Nis.2007 Pzt 18:37:01
fiogf49gjkf0d

Seziyorum ki kaçacaksın..
Yalvaramam koşamam
Ama sesini bırak bende
Biliyorum ki kopacaksın
Tutamam saçlarından
Ama kokunu bırak bende
Anlıyorum ki ayrılacaksın
Çok yıkkınım yıkılamam
Ama rengini bırak bende
Duyumsuyorum ki yiteceksin
En büyük acım olacak
Ama ısını bırak bende
Ayrımsıyorum ki unutacaksın
Acı kurşun bir okyanus
Ama tadını bırak bende
Nasıl olsa gideceksin
Hakkım yok durdurmaya
Ama kendini bırak bende.

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >GERCEK SEVGİ BU İŞTE!!!!1>
  23.Nis.2007 Pzt 18:34:41
fiogf49gjkf0d

Abişim çok güzel anlamlı ve hüzünlü bir yazıydı paylaşımın için minik ve güzel yüreğine sağlık çok teşekkürler...İşte anne gözüyle bir yavrusunun görünüşü

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >SÖZ VERİYORUM!!!>
  23.Nis.2007 Pzt 18:26:43
fiogf49gjkf0d

Ne olur artık bana geri ver eski beni.. Senden önceki halimi özlüyorum senden önceki beni istiyorum..Ne kadar oldu bilmiyorum saymadım sayamıyorum. Sana bir zamanlar fazlasıyla bağlandım sürüklendim peşinden sevdim seni tabiricaiz deli gibi! Sonra birgün apansız çekip gittin verdiğin bir sebep vardı dur diyemedim yoksa peşine düşer seviyorum seviyorum derdim sustum senden sonra sessiz kaldı adım düşüncelerim.. ellerim bom boş yürek acı bir sızıntıya köle…Çok denedim olmadı senin uğruna çok can yaktım ben olur dedim izin vedim hayatıma girmesine ama hep aynı sonuç seni aramışım hep karşımdakinde başaramadım ben senden sonra bir aşk yaşayamadım. Sevdiğim dediğim oldu ama kimseyi sen gibi sevemedim aklım kaldı sende ve yüreğimin koca bir yanı… Deli gibi özlüyorum şimdi seni karşımdasın oysa gel desem gelirsin belki ama olmayacak hiç birşey eskisi gibi… Olgunsun benden fazlasıyla öyle değil mi hayır değil öyle olsa bu dengesizliğin bu düşüncesizliğin neden bir zamanlar gitmek için geçerli bir sebebin vardı ve dönüşün asla olamazdı verdiğin sebep bunun kanıtıydı ama şimdi gelmiş bana geri dönmekten nasıl bahsediyorsun acı çekiyorum ağlayamıyorum biliyormusun öyle cıvıl cıvılda olmak gelmiyor içimden… Yeter artık seviyorum evet hala seviyorum ama asla geri dönüşü olmayacak bunun acı çekiyorum biliyormusun kızgınlığım gün geçtikçe büyüyor… Ben bunuda atlatacağım…

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >bana bunlari neden anlatmadın anne!!!!!>
  23.Nis.2007 Pzt 18:24:49
fiogf49gjkf0d

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >DÜŞLERİMDE KALDI SEVDAM :(:(>
  23.Nis.2007 Pzt 18:22:49
fiogf49gjkf0d

Şu an ne ağlamak, ne bir çığlık atmak, ne de elime geçen herşeyi fırlatıp kırmak içimi rahatlatabilir!..
Belkide tarifi imkansız bu his, bende kalıcı olucak bilmiyorum...
Kalmak ve gitmek adına iki seçeneğim olsaydı ki ben hep var olduğunu düşünmüştüm; kararım sonuna kadar kalmak olurdu biliyorsun...

Tek bir seçeneğim kaldı.

Gitmek...Gitmek...Gitmek...

Geride hayalleri ikinci kez yıkılan bir hayat bırakıp gitmek...Aynı şekilde yanımda hayalleri ikinci kez yıkılan bir hayat gotürüp gitmek...

Ben mucize denilen olayı sende öğrendim ve ona senle inandım.
Ve benim duyduğum mucizeler, insanın karşısına yaşamı boyunca sadece bir defa çıkabilir; bu şans bir defa verilebilir.Şimdi gitmek ne biliyor musun?

Şimdi gitmek, bu büyük mucizeyi büyük bir nankörlük ederek ayaklar altına almak!..
Şimdi gitmek, iki hayatı da alt üst etmek!..
Şu an bu yazdıklarımı okurkenki halini düşünemiyorum bile!..

Belki bana bir insanın aklına gelebilecek en ağır sözleri söylüyorsun.Belki en yıkıcı bedduaları ederek lanetler yağdırıyorsun...Eğer ki öyleyse ne kadar haklı olduğunu da biliyorsun.

Şimdi gidiyorum evet...Sana büyüttüğüm, bana göre benzersiz olan o sevgiyi kalbimin en derinlerine saklayıp ve bu kalbin bir daha sevebilme ihtimalini yasaklayıp gidiyorum...
Seni sevdiğimi bilmen seni ne kadar teselli edebilir ki ben olmadıktan sonra...
Ne önemi var ki bir gün aynı kalple, aynı yarınsızlığımla döneceğimin!...

Seni ve Beni bitirdikten sonra...

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Nasil Bİr AŞıksınn AcaBa????Buyur Teste...:)))>
  23.Nis.2007 Pzt 18:20:35
fiogf49gjkf0d

6. Ve geri dönüşte nasıl bir yol seçtiğiniz, aşkı ne kadar uzun yaşadığınızı gösteriyor. Kısa ve kasvetli yolu seçtiyseniz, aşktan çabuk bıkıyorsunuz. Uzun ve hoş manzaralı yolu seçtiyseniz aşkı doya doya ve uzun süreli yaşıyorsunuz demektir...

:))

Teşekkürler prenses paylaşımın için yüreğine emeğine sağlık

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >GERÇEK SEVDA>
  23.Nis.2007 Pzt 18:16:43
fiogf49gjkf0d

Bir kelimeye sığdırmak esas olan
Koskoca bir düşü
Tüm sayfaları yırtıp atmak
Anlatabilmek yüreğinin yarattığı depremi

Laf geçirmek imkansızdır artık bilincine
Çoktan çıkmıştır yola ayakların
Yüreğin büyüdükçe
Çocuk kalmayı sürdürür beynin

Bozup yeniden yaratmak istersin kötü olanı
Üzgün suratları silip resimlerimizden
Yeniden boyamak istersin
Kendi ellerinde kurulacak olan geleceği

Sayfalarca yazmak,
Ağzın dilin kuruyuncaya kadar konuşmak
Yetmez bütün hücrelerinle yaşadığın bir duyguyu anlatmaya.
Bir kelimeye sığdırmaktır esas olan
Laf kalabalıklarını itip elinin tersiyle bir kenara
Ufacık bir sesle
Veya bir gülümseyişle
Coşturmak içindeki durgun denizi

Tek kelimeye sığdırdım bütün hayallerimi
Gel diyorum artık
Gerisi laf kalabalığı...

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Sevgiliye ithaf edilen şiirlerin albümü....>
  23.Nis.2007 Pzt 18:13:23
fiogf49gjkf0d

kaldığın gecelerde severim seni nasıl olsa

Nasıl olsa o zaman sevmek kolaydır seni. Tenime dokunan ellerini hissetmek kolaydır.
Kolaydır gözlerimden köşe bucak kaçırdığın bakışlarını kıstırmak en arsız hayalin
eşiğinde, ihtirası en uçta yaşamak. Şehvete şehvet nasılsa kolaydır.

Nefesin değerken avuçlarıma seni seviyorum diye fısıldayabilmek geceyi tutuşturan ahenkle.

Ben seni; senin olmadığın; ay gibi doğmadığın, gecelerde sevmeye talibim.

Yokluğunun göğsümde boydan boya açtığı yarayla yaşamaya talibim, senden bile saklayarak. Cümlelerimin fakirliğine bakma bir lahza gözlerime gece karanlığıyla bakan gözlerime bak.

Ben adını lügatıma kaydettiğim gün düşürdüm tekmil cümlelerimi ,ben senin en gizli gecen ve dudağından düşmeyecek tek hecen olmak istiyorum.

Gecen olmak istiyorum; benden gizlediğin ne varsa hayallerinin, acılarının
gizliden gizliye büyüttüğün tüm sırlarının ve sancılarının üzerine,boylu boyunca uzanmak istiyorum

Sadece gecemin güLü ol.

Ben dünyanın geri kalanını seninle aldatmak istiyorum, açlık çekenleri, savaşlarda ölen bi-günahları öfkeyle bilenmiş sloganlarıyla meydanları hınca hınç dolduran kalabalıkları,
emekçileri aldatmak istiyorum seninle. Yalnızca geceye aç gözlerini.

Yalnız gecemin güLü ol...

Ama gücün yeterse ama aklın keserse değil.
Ben yanmak istiyorum,olmayan kokunla çıldırmak istiyorum sen hiçbir şey yapma;
Uçurumum ol yeter….

Yalnız benim günahım ol…
Yalnız
Benim..

alıntı

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >**TUT ELLERİMDEN**>
  23.Nis.2007 Pzt 18:09:53
fiogf49gjkf0d

Eski bir resim mi bu elimdeki.. Daha dün gibi yaşananlar. Bitmemiş kaygılar taşımaktayım hala yüreğimde, Hem neden görmedim ben gittiğini… Şimdi zor eskide kaldığını iddia etmek! Şimdi çok daha zor sabahlara göz açıp günaydın demek… Sensizliğe atılan her adım boşluğa gidiyor, Hissediyorum vahim bir yalnızlık bekliyor beni.. Adının baş harfleriyle süslüyorum sözlerimi, Ve hep sana dair konuşuyorum. Üşüyen sol yanım… Üşüyorum…. Üşüyorum… Üşüyorum… Sensizliğe adım atmak ne demek, Sensizliğe göz açmak ne demek, Sensizliğe … Sensizliğe … Yeter artık dön… Üşüyorum!

<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...10801081108210831084108510861087108810891090 1091109210931094109510961097109810991100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...1738>>