ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
2 Haziran 2024, Pazar 08:14   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Harwest> Forum Mesajları
    Harwest'e ait Toplam 17371 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...12791280128112821283128412851286128712881289 12901291129212931294129512961297129812991300...1400...1500...1600...1700...1738>>

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >..KaDeR SaYıNıZ NeDiR??..>
  15.Oca.2007 Pzt 23:03:03
fiogf49gjkf0d
·fulya81· :

Benim kader sayım sekizzzzzzzzz! 8

Harwesttt! İNANMIYORUMMM! Aynıyız! Ahahahaa!

Düzeletmeli Hali:

KADER SAYISI 8

"SANATCI" Herseyi net olarak ifade etme yetenegine hatta herseyi net olarak hissetme yetenegine sahip olmakla beraber, zekanin yasaminizda buyuk bir onemi var. Cok cesitli konulardan zevk aliyorsunuz. Zamaninizi buyuk kismini da kendinize ayiriyorsunuz. Fakat yasamin salt eglence olmadiginin farkindasiniz. Cok yonlu olmak en buyuk ozelliginiz. Cok ve cesitli yetenekleriniz var. Cabuk kavramak da bunlardan biri. Fakat insanlar hakkinda kolay yanilgiya dusuyor, gercek yuzlerini cok gec farkedebiliyorsunuz. Bilgiye aninda ulasmanin yollarini biliyorsunuz. Ariyetten bilime yeteneginiz ve duskunlugunuz çoook fazla. Ve zamaninizin cogunu gercek bir bilim adami gibi bilime adamakla beraber daha sanatsal ve sportif faaliyetlerden hoslaniyorsunuz. Hossohbet ve eglencelisiniz. Bu ozellikleriniz de kolay arkadas edinmenizi sagliyor. Pek cok insan sizi seviyor ama sizi gercekten anlayan cok az insan oluyor. Bunun sebebi karmakarisik ruhunuzun derinliklerine inebilmeyi cok az kisinin basarabilmesi. Ugrastiginiz size zevk veren konulardan cabuk bikiyorsunuz. Olaylari genelde oldugu gibi kabulleniyorsunuz.Yani fazla dert edinmiyorsunuz.

Zaten mucadele etmekten de hoslaniyor cabuk pes etmşyorsunuz. İleri derecede üstün zekanızla herşeyi yalayıp yutuyorsunuz! Kivrak zekaya sahip oldugunuzdan baskalarini acimasizca elestirmek ten kacinmiyorsunuz. Sozcukleri kullanmadaki yeteneginiz iyi bir elestirmen, yazar, konusmaci, ya da sunucu olmanizi saglayabilir. Tabii aslında siz çevirmensinizSevgisiz yasamayan bir insansiniz. bu yuzden sizi seven ve anlayan biriyle birlikte olmadikca mutlu olmaniz mumkun degil.  Adınız büyük ihtimalle, fulya ve ya Didar, sabiha da olabilir. Hani sayılar öyle diyor. Erkek olmanızın mümkünatı yok ama Harwest olabirisiniz. O da erkek ama tek 8 nolu erkek. Nadir görülen bir cins zaten  81 doğumlu falansınız heralde bilmiyorum ama... Kıvrak zekanızı kullanarak herşeyi elde edebiliyorsunuzzz. Ayriyetten chatcity ye üyesiniz. Yanılmıyorsam da bekarsınız galiba Bilmiyorum sayılar (kuşlar) söyledi :) Evinizde de cinler periler var. Yok yok in cin top oynuyor  Şrytan da bekçilik ediyor. Ruhlar alemi evinize doluşmuş ya hu!

Fulya, gerçektende aynıyız,inanamıyorum nasıl oldu bu ?pek iç açıcıda değil kader sayımız

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >36 Burçtan Hangisi Sizsiniz?>
  15.Oca.2007 Pzt 23:00:28
fiogf49gjkf0d

KUŞDÜGER (1 Temmuz-11 Temmuz): Duyguları mantığından üstündür. Yemeği sever;

sanata ve siyasete yeteneklidir.

Teşekkürler Dark paylaşımın için

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ben geldim, ben gidiyorum...>
  15.Oca.2007 Pzt 22:56:37
Geldim azcık ana sayfadayım çıkarım birazdan 22:55

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Fıkra Köşesi...>
  15.Oca.2007 Pzt 21:36:12
fiogf49gjkf0d
Hakim kaynanasını dövmekten sanık bir adamın muhakemesine bakıyordu.Şahitlere sordu:
-Bu adamı kaynanasını döverken gördün mü?
-Gördüm efendim.
-Neden müdehale etmedin?
-Neden müdehale etmeyim hakim bey ... Yardıma ihtiyacı yoktu ki evire çevire dövüyordu!....

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Fıkra...)>
  15.Oca.2007 Pzt 21:34:41
Ingiltere ye gezmeye giden Temel taninmamak icin gördügü Türklere selam vermiyip selam da almiyormus...
Fakat Türk´ün üstelik de hemsehrisinin biri Temel deki burnu görünce
"Bu kesun lazdur" Demis ve pesine takilmis.
Yanasip sormus Temel´e;
"Kardasum sen laz musun?"
Temel den cit yok...
Adam yine sormus;
Kardasum Laz musun?"
Temel yine bakmamis adama.
Adam israrla takip edip devamli"Kardasum laz musun" Diye sorunca Temel adama dönüp söyle demis;
"Inciluzum Inciluz..."

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Fıkra...)>
  15.Oca.2007 Pzt 21:33:09
Delinin biri hastanenin bahcesinde el arabaasini ters cevirmis ve surmeye ugrasiyormus.Bunu goren doktor;"oyle surulmez,duzeltsene arabayi" Deli hemen cevap verir; "Gecen gun senin dedigin gibi surdum aksama kadar kum tasittirdilar,enayimiyim ben.

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >Beyin Kullanma Kılavuzu>
  15.Oca.2007 Pzt 21:19:11

Basari beyinde baslar.
;insan "kafadan" kaybeder!
;Bu hafta "beyin haftasi."
;Aklimizi "basimiza" toplama haftasi!
;Bu hafta kafanizi nasil
;daha iyi calistirabileceginiz
;uzerine daha fazla kafa yorun

Teşekkürler nefertiti beyin kullanma kılavuzumuzuda bulduk sayende

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >GüSeL BiR ATASöZü SeCiN:))))>
  15.Oca.2007 Pzt 21:14:45
fiogf49gjkf0d
·SPELLHOWLER· :
Harwest :

-Zahmeriden sonra ekilen darıdan,kocasından sonra kalkan karıdan hayır gelmez

Aynen bende çok tuttum bu atasözünü

Harwest o Laf öyLe değiL

Martta dikiLen Darıdan Nette buLunan Karıdan Hayır geLmez

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Ey Türk kadını..!!>
  15.Oca.2007 Pzt 21:10:46
EY TÜRK ERKEĞİ!!!

Birinci vazifen karına, çocuklarına ve gözlerine sahip çıkmaktır. Mevcudiyetinin yegane temeli budur. Öncelikle karın en kıymetli hazinendir. Seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek akkayalar ve sallılar olabilir.

Bir gün evliliğini kurtarmak mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için Televole ve benzeri programları düşünmeyeceksin. Bu durum hayatını renklendirmeyi düşündüğünde, ya da 40 ından sonra ortaya çıkabilir.

Evliliğine tecavüz etmek isteyen bilumum sarışın, esmer ve kumrallar hayatta emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Canim karım dediğin ama arada unuttuğun eşin, sana geçici de olsa bir körlük nasip edebilir. Aileniz fakru zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey asil Türk erkeği, iste bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen,yuvanı kurtarmaktır. Ama eğer yapamazsanız merak etmeyin, evinizdeki Türk kadını, ne hata yaparsanız yapın sizi sevecek ve kurtaracaktır. Çünkü onu siz seçtiniz. Mutluluklar.

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >prenses344 NİCKİM DEĞİŞTİ>
  15.Oca.2007 Pzt 21:08:35
Hayırlı olsun prenses - xxxvenüsxxx yeni nickin güle güle eskit :))
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...12791280128112821283128412851286128712881289 12901291129212931294129512961297129812991300...1400...1500...1600...1700...1738>>