ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
18 Mayıs 2024, Cumartesi 23:56   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Harwest> Forum Mesajları
    Harwest'e ait Toplam 17371 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...17201721172217231724172517261727172817291730 17311732173317341735173617371738>>

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >**cc de kı platonık aşkınız kım?**>
  25.Haz.2006 Pzr 20:16:07

dadaş abişimmmmm :)))) bende platonik aşıktım burda birisine konuşmadan görüşmeden sadace onu hayran hayran izlerdim.tabi kim o diyceksin?

görünmüyor artık yada başka nickle geliyor.diyim bari eski gümüş rozetli ajan Mevsimihazan. onu görmek onu yakından tanımak için çaktırmadan onu arardım heleki alışverişe gelipte oturdumu onu izlerdim .neyse buralardaysa saygılarımı arz ediyorum. allah yolunu açık  etsin....

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Chatcity deki üyeler hangi takımı tutuyor?>
  25.Haz.2006 Pzr 16:19:35

,Galatasaray tabikiiii

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Teşekkürler ChatCity..>
  24.Haz.2006 Cmt 15:17:07
 Prangaxxx Başkan :))) merak etme benim vipte akşam 18 de bitiyor .Demokrasilerde çareler tükenmez tşkler sanada.........

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Teşekkürler ChatCity..>
  24.Haz.2006 Cmt 14:16:22
fiogf49gjkf0d

Teşekkürler ChatCity..

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >YILDIZ AJANLARA BİR ÖZELLİK DAHA EKLENMESİ...>
  24.Haz.2006 Cmt 00:45:15

Marlonbrando. kardeş sen iyimisin yoksa milletle kafamı buluyosun daa dur bakalım yawww.yıldızı alıp özel odalara karıştığın yetmedide şimdide atmayımı düşünüyosun ilk defa senden duyuyorum bu isteği yavaş ol bakalım molla desinler gümüş gold ajan olursan o dediğin otomatikman olur zaten.

Ya sayın yetkililer!! gerçekten bu kişiye yıldız verdiniz .  düşünün yaa bu insanda gerçekten kişilere güven sağlayacak adil davranacak bir durum gördünüzmü?? kaç gündür okuyorumda hakkında şikayetleri yazmadanda geçemiyorum ama bugünkü yazısına kahkahalar attım ve işte cc artık eski cc olma özelliğini kaybediyor dememde beni haklı çıkarmaya başladı.

Bakın yetkililer.bu şahısa birazda psikolojik yönden bakarsanız amacının adil düzen sağlamak,userlerin rahat ortamda rahatça sohbet edebilme imkanını sağlamaktan çok uzak sadece kendi egosunu tatmin etmek yatıyor,astığı astık kestiği kestik bir ortam istiyo belliki......

Lütfen bu arkadaşa o yetkiyide verinki inanın bizlerde bu cc den kurtulalım. eğerki amaçlarınız kişileri yıldırıp buradan kaçırmaksa bu  gibi insanlara görev veripte....  Gülüyoruz ağlanacak halimize.

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >FORUM NE AMAÇLI?>
  23.Haz.2006 Cum 22:28:32
Alevvvv aynen katılıyorum dilek ve düşüncelerine güzel konulara değinmişin.evet cc den soğuyoruz eskiden girdiğimiz o uzun saatler artık yerini , bir bakalım kimler var sohbet edeceğimiz düzgün insanlar diyerek temkine bıraktı maalesef

Sağol prangaxxx bize sağladığın huzurlu bir ortamda sohbet imkanı sağladığın için umarım heryer delü bar gibi olur ve bizde oda aramayız

düşüncenede aynen katılıyorum.delü barın süresinin bittiğinde şayet prangaxxx de yeni oda açma gibi düşüncede değilse benim içinde ChatCity olayı bitmiş olacaktır kesinlikle...tşkler Aleevvvv

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >FORUM NE AMAÇLI?>
  23.Haz.2006 Cum 13:43:19
 Bec .bırak kültürü hazneyiii konuştukça batıyosun inan.düşünme özelliğimde yerinde darısı sana  düşünüp anlama yeteneği,neler yazacağın bilincini, tek miras doğruluk lef ebeliklerini. babanıza saygılarda bu arada.sen her konuya böyle gülerekmi cevap verirsin hiçmi CC dışındaki realdeki bec gibi yazmazmısın. her forumdaki eleştirilerine bakıyorum da eline yazı verilmiş ilkokul çocukları gibi aynı şeyleri tekrarlama sıkıldık inan artık.birazda real ol sanal insanı sanallaştırır,şöyle bir çırpın kendine gel inan bak daha güzel yorumlar yazarsın bizde severek okuruz.işine gelene bu, işine gelmeyene bu yapılmaz. bugün yaptığın hareket userliğe dönüşsee iddia ediyorum yapacağın harekette bu olacaktanıyoruz artık sizleri kusura bakmayın. neyse büyüksün ya bizden birde ağır abi ol cevap hakkı tanıma bana.burayı o amaçla kullanmak istemiyorum.

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >N_O_A>
  23.Haz.2006 Cum 12:42:10

Noa bey .Devlet işlerinde görevli bir memur terbiyemle ilgili düşünceniz için tşk. ben sadece bir örnek verdim vip le ilgili elbette burada çok eskiyim nerde nasıl hareket edileceğini bilenlerdenim.kimseylede özel alışverişim olmadı herzaman da benden küçüklerin abisi konumu hissettim kendimde onların yaklaşımlarından anladığım buydu.

Ben hiç bir zaman ajanlara sığınmadım sığınmam da çünkü genelde de olsam izleyici rollerindeyim çok tanımadığım kişilerlede polemiğe asla girmemişimdir.ajanı ne için çağırmışımdır odada küfürler alabildiğince yoğunlaşmıştır gelin bir bakın diye çağırmışımdır.kendimle ilgili çok nadirdir hatta parmak sayısı kadar azdır. Bir çocuk edasıyla bana kızdılar baba gel beni kurtar dememişimdir.evet cezalar almışımdır ama hep filtrede noktalamalar ile onun dışında bana bir ajan çıksın sana ceza verdim diyemez. Ben sadece ajanlara en azından olaylı odaları biraz inceleyin bekleyin başka nickiniz varsa girin müdahele edin diye serzenişteydim.yoksa kendimle ilgili hiç bir ajandan yardım istemedim .sadece geçen seneler siz listemdeydiniz alışveriş 1 de küfürler oluyodu size yazdım anında kendiniz dahi görünmeden geldiniz 120 dakika verip dışarı attınız o kişileri o zamandan beri aklımda kaldı bu haraketiniz,neden diğer ajanlar bunu yapamıyorlar illaki görmekmi lazım olayı diye yazdım.demekki görmeden duymadan bişey yapamayız demek ya yetkileri sınırlı yada hedef görünmek istemiyorlar anlamı ifade ediyo bana.yoksa kimseden yardım istemiyorum kendi işimi kendimde hallaedebiliyorum allaha şükür.:)

Sizede kolay gelsin

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

23.Haz.2006 Cum 10:33:35

Sahiii bec efendiiii... siz gerçekten birileri tarafından özel statüye tabi seçilmiş birisimisiniz.her konuda ortaya çıkıp sadece çok kalıplaşmış hiç bir özelliği kalmayan sadece gülüyorum diyip geçiştiren bir kelime haznesinemi sahipsiniz.bakın teknoloji ilerledi çağ atlıyoruz şu sanal ajanlığıda bir kenara koyup birazda kelime haznenizi geliştirin.

hem sonra siz ajansınız burayla veya kişilere cevap yetiştireceğinize görevinizi yapın sandığım kadarıyla herkes abi dediğine göre yaşınızda ilerlemiş gerçekten abi gibi davranın. özel tutulmuş  birisi geldiniz bana.o zaman yada ajanlığı bırakında tabi bırakamazsınız zor elde ettiniz onun için bu telaşınız bi yerlere mesaj verme  bakın sizi destekliyorum havası gibi geliyor.  sanalı iyice benimsemis Bec Bey...

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >N_O_A>
  23.Haz.2006 Cum 09:56:03

Prangaxxx yalnız değilsin yanındayım herzaman temiz chatcity için bu sorularının da cevabını almadıkça bırakma peşini. bakın alkışçılar sizler gibi menfaatlerim olacak kişiyi değil gerçekten adam gibi bir adamı alkışlıyorum......

<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...17201721172217231724172517261727172817291730 17311732173317341735173617371738>>