ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
23 Mayıs 2024, Perşembe 10:59   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

IdAdAsKiZiI> Forum Mesajları
    IdAdAsKiZiI'e ait Toplam 1240 Forum Mesajı var
<<1...99100101102103104105106107108109 110111112113114115116117118119...124>>

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >**Bir Kimyacının Aşkı** (;>
  27.Haz.2006 Sal 09:48:55
Ey benim demir gibi sert,civa gibi ağırbaşlı azot gibi yakıcı,klor gibi çekici,sevgi konusunda soygaz kadar kararlı ve metaller gibi tel levha haline girebilen ve elektriği ileten organik sevgilim;çatal karam çingenem, nikel krozem...Herşeyim.Bu mektubu özlemin ve sevginle bir üst enerji seviyesine uyarıldığım gecede yazıyorum.Şuanda senden başka hiçbir şey düşünemeyen kararsız ara ürünüm ben.Yazdığım bu mektup, temel düzeye dönerken yaptığım ışımanın psikonorotik bir yansımadır.Anladın de mi?Sabit bir kütlesi ve eylemsizliği olan,hatta uzayda belli bir hacim kaplayan sevgilim;nasılsın?iyi misin?Hava nasıl oralarda üşüyor musun?Beni sorarsan normal sayılırım.Basıncı bir atmosfer civarında etraf bir labaratuvar kadar kuru ve nemsiz zemin futbol oynamaya müsait.Seni özlüyorum. Seni,öğrencisini sözlüye kaldırmak için sabırsızlanan öğretmenin sabırsızlığıyla bekliyorum.Geçen ki mektubunda yakında geleceğini söylemişsin.O günleri iple çekiyorum.Aradan geçen süre Dt ve aramızdaki mesafeye Dl dersek,geleceğin zaman;
Dt/Dl= ½{h.Ö . dW¼} bulacağımı söylediler,şu an bunu çözmekle meşgulum.Hala çözemedim.Kırmızı turnusolu maviye çeviren bazik sevgilim!Derslerin nasıl?Benimkiler çok iyi.Fakat maddi durum dersler kadar iyi değil.Cebimdeki paranın limiti sıfıra yaklaşıyor.Züğürtlükten doğru dürüst bir şey yiyemiyorum.Şöyle derişik derişik asite hasret kaldım.Anlayacağın ne yapacağımı şaşırdım.Yukarı tükürsem sakal,aşağı tükürsem bıyık,yere tükürsem ayıp.The inside of the canım!Seni her geçen gün artan ivmeyle seviyorum. Sevgimin sayısal büyüklüğü karşısında Avagadro sayısının büyüklüğü halt etmiş.En büyük arzum sevgimizin limitinin sonsuza gitmesi.Ey güldüğü zaman masum öğrencilere,kızdığı zaman hocaya,sakinleştiği zaman futbol topuna,şarkı söylerken çalar saate,ders çalışırken ineğe,bağırdığı zaman Hitlere canı sıkılınca bitlere,uyuduğu zaman Kleopatra ya,uyandığı zaman kediye,çok yediğinde Demirel e,az yediğinde İnönü ye, konuşurken Çillere,maç yaparken Möller e, koştuğu zaman ata,yüzdüğü zaman yata,deneylerde asetata ve cümlelerde bir ismin önüne geldiğinde sıfata benzeyen benim çok fonksiyonlu sevgilim.Ey eğik başlı,tükenmez kalem kaşlı,tek gözlü,çift bant ekolayzırlı,anten kulaklı,elma yanaklı,armut burunlu, altın dişli,önden çekişli,geniş iç hacimli,beş vitesli, saçları boya,gözleri kara,Şunu unutmamalısın ki!Ben seni hep sevdim ve seveceğimde.Sevgi konusunda sana karşı hep ekzotermiğim.İkimiz bir tuzun bazıyla asidiyiz.HOŞ ÇAKAL.Bu arada herkese selamlar. Büyüklerin protonlarından,küçüklerin nötronlarından öperim.SENİ SEVİYORUM...

I LOVE YOU...

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >**İlginç ve Sinir Sorular**>
  27.Haz.2006 Sal 09:46:57

sacma dıılmantıksız da dıılmantıklı da olduqu pek soylenemezzee ne bunlar pekı 

Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar neyi yanlış yapıyorlar?

Süper yapıştırıcı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpün iç cidarlarını yapıştırmamaktadır?

Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiçbir zaman meşgul çalmaz?

Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir?
Geleceğimizi bilemez mi?

Eger bugün hava sıcaklığı 0 derece ise ve yarın iki kat daha soğuk olacaksa, yarın hava kaç derece olacaktır?

Niçin "tek heceli" kelimesi diyebilmek için dört hece kullanmaktayız?

Neden insanlar gökyüzünde 400 Milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, yeni boyalı yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

Niçin limonlu gazozların içerisinde bir sürü suni tatlandırıci varken bulaşık deterjanında gerçek limon suyu  kullanılmaktadır?

Işık 300.000 km/sn hızla yayıldığına göre karanlık hangi hızla  çökmektedir?

Işık hızında giden bir arabada oturduğumuzu varsayarsak, farları yakınca ne olur?

Niçin fare kokulu kedi maması yok?

Teflona hiçbir sey yapışmadığı halde teflon tavaya nasıl yapışmıştır?

Niçin uçaklarda paraşüt yerine can yeleği vardır?

Eğer uçağın karakutusu kaza anında parçalanmıyorsa neden bütün uçak bu kutunun üretildiği maddeden yapılmamaktadır?

Bunların tamamını akılcı bir şekilde cevaplayabilen kaç deli vardır?

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >** İki yüzlü Mektup** walla ya (;>
  27.Haz.2006 Sal 09:42:09

ıkı yuzlu ınsan qordum ama hıc ıkı  yuzlu mektup qormemıştım 

Aşağıdaki yazının önce tamamını,sonra da büyük harfle yazılmış satırları okuyun.Karşınıza çıkan iki farklı insanı görünce epeyce şaşıracaksınız!

BABA GÖNDERDİĞİN PARA İLE
gül gibi geçiniyorum fazlasını
NE YAPABİLİRİM? HİÇ DÜŞÜN-
me beni şikayet ettiğimi gör-
DÜN MÜ BU ŞARTLARDA
daha fazlasını isteyemem;
BU PARA İLE OKUMANIN
çaresi var.Ama fazla göndermenin
ZORLUĞUNU,HATTA İMKANSIZ
olduğunu biliyorum.tek düşüncemin sizler
OLDUĞUNU BİLMELİSİNİZ.İHTİYAÇLARIMI
kısmen aldım.Noksanlarımı
TAMAMLAMAK İÇİN DE YETERİ KADAR PARA
var.Para değil,bol mektup
GÖNDERİN BANA.UNUTMAYIN,DÖRT GÖZLE
mektuplarınızı ve güzel haberlerinizi
BEKLİYORUM.SELAMLAR. (:

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >**ILGINC BIR ZEKA TESTI**>
  27.Haz.2006 Sal 09:34:59

arkdaşlar hadı bakalım zeka testıneeilqınc ama gercekkım kalem kaqıt alıp yapıcak bılmıyorum ama bence bı deneyın...soruların altında werılmesı gereken cewaplar,onun altında da degerlendırmesı var..bol şanslar!

>>>>>>>>>>>>>>>>bol şanslar<<<<<<<<<<<<<<<<<<

ILGINC BIR ZEKA TESTI : BIR KAGIT KALEM ALIP ASAGIDAKI SORULARI TAM 1 DAKIKA ICINDE
YANITLAMAYA CALISIN. HER SORUYU `BIR` KEZ OKUYUN. BITIRINCE YANITLARINIZI TOPLAYIN.

1. BAZI AYLAR 30, BAZILARI 31 CEKER; KAC AYDA 28 GUN VARDIR?

2. DOKTORUNUZ SIZE 3 HAP VERIR VE BUNLARI YARIMSAR SAAT ARAYLA ALMANIZI TAVSIYE EDERSE, ILACLARIN TAMAMINI BITIRMENIZ NE KADAR SURER?

3. GECE SAAT SEKIZDE YATIYORUM VE YATARKEN GUGUKLU SAATIMI SABAH DOKUZA KURUYORUM KAC SAAT UYURUM?

4. 30` U YARIMA BOLUP 10 EKLEDINIZ, KAC ETTI?

5. BIR CIFTCININ 17 KOYUNU VARDI. SURUDE SALGIN HASTALIK OLDU, DOKUZU AGIR HASTALANDI, DIGERLERI OLDU. CIFTCININ KAC KOYUNU VAR?

6. SADECE BIR TEK KIBRITINIZ VAR, ICINDE BIR GAZ LAMBASI, BIR GAZ SOBASI, VE BIRDE MUM BULUNAN KARANLIK VE SOGUK BIR ODAYA GIRDINIZ... ONCE HANGISINI YAKARSINIZ?

7. ADAMIN BIRI DIKDORTGEN BICIMINDE VE HER CEPHESI GUNEY MANZARALI BIR EV INSA EDIYOR. EVI KOCAMAN BIR AYI ZIYARET EDERSE BU AYI NE RENK OLUR?

8. 3 ELMA VARDI IKISINI ALDIM. KAC ELMAM VAR?

9. MUSA GEMISINE HER HAYVANDAN KACAR ADET ALDI?

10. CHICAGO` DAN HAREKET EDEN 43 YOLCULU BIR OTOBUS KULLANIYORSUNUZ. PITTSBURGH` DA 7 YOLCU BINIP, 5 YOLCU INDI. CLEVELAND` DA 8 YOLCU INDI, 6 YOLCU TUVALETE GIDIP GELDI VE 4 YENI YOLCU BINDI. 20 SAAT SONRA PHILADELPHIA` YA VARDIGINIZDA SOFORUN ADI NEYDI?

---------------------------------------------------------------------

ŞIMDI DOGRU YANITLAR

1. HEPSINDE, TUM AYLARDA 28 GUN VARDIR.
2. BIR SAAT
3. GUGUKLU SAATLER GECE GUNDUZ AYRIMI YAPMADIGI ICIN 1 SAAT.
4. 70 EDER, YARIMA BOLMEK 2 ILE CARPMAK DEMEKTIR.
5. 9 CANLI KOYUN
6. KIBRITI
7. AYI BEYAZ OLUR. EVIN HER CEPHESI GUNEYE BAKTIGINA GORE BINA KUZEY KUTBUNDADIR.
8. 2 ELMA
9. SIFIR, GEMISINE HAYVAN ALAN NUH IDI.
10. SOFOR SIZDINIZ
.

---------------------------------------------------------------------

DEGERLENDIRME:

10 DOGRU : EINSTEIN SEVIYESI
9 DOGRU : TOPLUMLA UYUSAMAYAN PSIKOLOJIK BOZUK VAKA
8 DOGRU : MUHENDIS
7 DOGRU : UNIVERSITE OGRENCISI
6 DOGRU : LISE OGRENCISI
5 DOGRU : ILKOKUL OGRENCISI
4 DOGRU : ILKOKUL OGRETMENI
3 DOGRU : LISE OGRETMENI
2 DOGRU : UNIVERSITE PROFESORU
1 DOGRU : VATANDAS
0 DOGRU : MILLETVEKILI

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Ne Ne oyunu.>
  27.Haz.2006 Sal 09:13:51

taş maqarası

ne taşı

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >***Dilek Oyunu***>
  27.Haz.2006 Sal 09:11:16
bu yazıyı yazan ıcın dılıyecegın butun ıyı dıleklerın kabul olur ınşalllaaaaaaaaahhhhkendım ıcın ıstıyorsam namerdım

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >NOKTAYI BUL??????>
  27.Haz.2006 Sal 09:09:16

oyun oynadıqını sananlar aslında...........en önde gıdenıdırler

{qoqocum yaf sen ne guzel oyun yapmışsın öle:P:paferım kimin qoqosuuuu}

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Evet - Hayır oyunu>
  27.Haz.2006 Sal 09:05:13
kim ben mı hamanınnnnnnnnnnnnnnnnn ALAKASI YOhayır :P:p   alttakı   yaqmurlu qunlerde  gezmeyı çokkkkkkkk sewen bırısı

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >KAC TANE VAR OYUNU :))>
  27.Haz.2006 Sal 09:03:07

nerde cc de mı realde mı cc de 1 tane war o da kuzenimmrealde ooo çokkkkkkkkkkkvar sayamam

alttakı  kaç tane kraç posterın var

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Evet - Hayır oyunu>
  26.Haz.2006 Pzt 18:11:12
yerıne we kısısıne qore ewetalttakı çok  quwensız bırı
<<1...99100101102103104105106107108109 110111112113114115116117118119...124>>