ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
19 Mayıs 2024, Pazar 02:19   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Melissa606> Forum Mesajları
    Melissa606'e ait Toplam 2803 Forum Mesajı var
<<1...100...191192193194195196197198199200201 202203204205206207208209210211...281>>

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Su damlacıklarındaki zerafet...>
  9.Ara.2006 Cmt 10:27:40
fiogf49gjkf0d

Ne kadar hoş bir görünümleri var değil mi?

Özellikle eflatun çiçeğin üzerindeki su samlacıkları...Güzelliklerini birbirleriyle tamamlıyorlar gibi...

İyi seyirler...:))

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ben geldim, ben gidiyorum...>
  9.Ara.2006 Cmt 10:05:33
fiogf49gjkf0d

Herkese günaydın...

Birazcık anasayfadan takılayım...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Burçlara göre yaşama mekanları...>
  8.Ara.2006 Cum 18:17:10
fiogf49gjkf0d

Terazi: Doğası gereği kültür ve uygarlık dünyasını birleştirir. Onlarda var olan bu incelik ve zarafet boyutu, geniş bir renk uyumunu da içinde barındırır. Evinde her şey dengede sayılır.

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Resmi seçin karakterinizi öğrenin :)>
  8.Ara.2006 Cum 18:14:31
fiogf49gjkf0d

Özgür - Geleneklere karşı - Tutulamayan Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak özgür ve kimseye bağlı olmayan bir hayat peşindesiniz. Hobilerinizde ya da işinizde sizi başarıya ulaştıracak yeteneklere sahipsiniz. Bağımsızlığa olan düşkünlüğünüz bazen sizden beklenilenin tam tersini yapmanıza neden olabiliyor. Öyle her gördüğünüz şeye üzerinde düşünmeden uyacak tiplerden değilsiniz. Aksine kendi fikirleriniz doğrultusunda gitmeyi yani akıntıya karşı kürek çekmeyi seviyorsunuz.

Paylaşım için teşekkürler...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Bunları bir kadından duydunuz mu?:)>
  8.Ara.2006 Cum 18:02:09
fiogf49gjkf0d

Peki aşkım, öyle olsun.

Bugün anneler günü, annene gidelim. 

Sen maç izlerken ben ütü yaparım. 

Bugün Pazar, istediğin kadar çarşıda kalabilirsin. 

Yok hayatım istemem, herşeyim var çok şükür... 

Seni seviyorum aşkım.

Annem seninle mutlaka evlenmem gerektiğini söylüyor. 

Babam mesleginin gelecek vaad ettigini söyluyor.

Spor giyinmene bayılıyorum. 

Ben ek kart istemiyorum. Bir kart ikimize yeter.

Çok eğlendiniz mi?

Bebeğimiz olursa adını sen koy aşkım.

Baaaak, bu eşyaları mutfak parasından arta kalanları
biriktirerek aldım 

Daha büyük ekranlı bir televizyon almak istersen
alabilirsin. 

Sana bir güzel kahve yapmamı ister misin?Yorulmuşsundur,kumandada senin olsun

Bu sene tatile gitmesek de olur.

Bana bu kadar fazla vakit ayırma arkadaşlarını çok ihmal
ediyorsun.

Evin küçüğü büyüğü olmaz şekerim. Ev evdir.

Arabayı birkaç yıl daha kullanalım, olmaz mı? 

Bu akşam mantı mı yapayım, içli köfte mi, hünkar beğendi mi? 

Sucuklu yumurta yapmana bayılıyorum.

Bebeğin mamasını ben yaparım, sen git uyu.

Annem ve babam bize geleceklermiş, haydi kaçalım. 

Abime söyleyeyim, seni şirketine finansman müdürü yapsın.

10 lira fazla bana, 5 ver sen.

Çocuğumuz olursa,babanın adını koyalım

Evet arkadaşlar,özellikle erkek arkadaşlara soralım,bu sözleri duydunuz mu bir kadından,yada duymayı ümid ediyor musunuz :))

Ne düşünüyorsunuz bu konuda :)

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Burçlara göre yaşama mekanları...>
  8.Ara.2006 Cum 17:53:51
fiogf49gjkf0d

Burcunuza göre yaşama mekanları :

Yaşama mekánlarınızda oluşturacağınız tarza karar veremiyorsanız, bir de burcunuzun size işaret ettiği stile bakmaya ne dersiniz? Fransız yazar ve astrolog Luc Bige nin aşağıda kısaca özetlediğim Burcunuz ve Eviniz başlıklı araştırması yol göstericiniz olabilir!

Koç: İç mekán onun tercihine göre daha çok işlevsel olmalı. Engellerden hoşlanmayarak mekánda hıza öncelik verir. Favori renkleri parlak kırmızı ya da pembe tonlarıdır.

Boğa: Evinde vakit geçirmekten çok keyif alır. Onu çevreleyen atmosfer tamamıyla doğal materyallerden meydana gelmeli. Kokulara, renklere, estetik detaylara önem verir.

İkizler: İkizler evde pek oturmaz, oturduğunda ise işe yarayan, fonksiyonel aksesuvarlara bayılır. Farklılıklara öncelik verir, yeniliklere açıktır. Değişik tarzlar, kontrast oyunlar çok hoşuna gider.

Yengeç: Küçük dokunuşlarla evin her yerinde kendini hissettirir. Yaşadığı yerin her tarafında mumlara, mutfağında ise en az birkaç farklı sofra takımına rastlayabilirsiniz. El yapımı her türlü objeye ilgisi vardır.

Aslan: Onun ideal mekanı Versay Sarayı dır! Misafir ağırlama sanatındaki mükemmeliyetçi tavrı, ve cömertliği, onun kendisini ifade şeklidir. Çevresine ışık saçacak kadar etkili olmak amacıyla gösterişli ve iddialı bir stil yaratır.

Başak: Evde elleriyle çalışmaktan zevk alır. Çizgilerde mükemmeliyet, sadelik ve saflık arayışı içindedir. Onun için asıl önemli olan şey tasarımdır. Temel ile form, estetik ile gereklilik arasındaki uyumu sağlayan tasarım...

Terazi: Doğası gereği kültür ve uygarlık dünyasını birleştirir. Onlarda var olan bu incelik ve zarafet boyutu, geniş bir renk uyumunu da içinde barındırır. Evinde her şey dengede sayılır.

Akrep: Mahremiyetine çok düşkün ve bireysel olan akrebin farklı atmosferlere, özellikle de bilinmeyene karşı ilgisi vardır. İlginç olanı ve herkesçe fark edilemeyeni uygular. Gizemi ve abartıyı sever. Modalar yerine, uzun süre kullanabileceği kaliteli ve kla*** şeyleri tercih eder.

Yay: Mekan ne kadar egzotik olursa, yaylara o kadar uygun olur. Etnik özellikleri, renklerdeki göz alıcı etkileri sever; davetkar atmosferleri tercih eder; mutluluğun çevresinde parıldamasını ister. Yeniliklere açık, ama aynı zamanda geçmişine bağlıdır.

Oğlak: Düz çizgiler, sadelik ve boş duvarlar onlara göredir. Dekorasyon tarzlarında mimariye yakın dururlar. Rahat ettikleri atmosfer ise Zen olarak tanımlanabilir. Antikaya karşı da özel ilgisi vardır.

Kova: Mekán ne kadar az kla*** olursa, onun için o kadar uygun olur. Geleceğin sembolü high-tech ürünler favori tercihidir. Çağdaş bir mekán, ona bugün içinde yarını yaşama fırsatı sunar.

Balık: Çevresini saran pek çok zıt karakterli elemandan uyumlu birliktelikler yaratır. Farklı obje ve renklerden yola çıkarak eşsiz olanı yakalar ve hoş bir ambiyans oluşturmayı başarır. Onun evine gelenler, kendilerini en az kendi evlerindeki kadar rahat hissederler.

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ben geldim, ben gidiyorum...>
  8.Ara.2006 Cum 17:41:33
fiogf49gjkf0d

İyi akşamlar...

Ben de geldim birazcık :))

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >GÜNÜN SÖZÜ>
  8.Ara.2006 Cum 13:59:00
fiogf49gjkf0d

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Şiir Köşesi...>
  8.Ara.2006 Cum 13:55:44
fiogf49gjkf0d

AYRILIK VAKTİ

Akşamı getiren sesleri dinle
Dinle de gönlümü alıver gitsin
Saçlarımdan tutup kor gözlerinle
Yaşlı gözlerime dalıver gitsin

Güneşle köye in, beni bırak da
Küçüle, küçüle kaybol ırakta
Şu yolu dönerken arkana bak da
Köşede bir lahza kalıver gitsin

Ümidim yılların seline düştü
Saçının en titrek teline düştü
Kuru yaprak gibi eline düştü
İstersen rüzgara salıver gitsin

Necip Fazıl Kısakürek

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Şu şekerlere bakın :))>
  8.Ara.2006 Cum 13:52:13
fiogf49gjkf0d

Ben teşekkür ederim,güzel katkın için :)

<<1...100...191192193194195196197198199200201 202203204205206207208209210211...281>>