ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 23:44   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

RestlessOblivion> Forum Mesajları
    RestlessOblivion'e ait Toplam 2639 Forum Mesajı var
<<1...90919293949596979899100 101102103104105106107108109110...200...264>>

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >EN SON KİM YORUM YAZMIŞ OYUNU :))>
  9.Eki.2007 Sal 00:48:30
fiogf49gjkf0d

İlk ve son yorumum:

Bu başlığı bu kadar güncel tutmayı başarabilen ve en popüler yapan herkesi tebrik ediyorum.

Bu bir sitem değil, yanlış anlamayın. Cidden büyük başarı :)

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ben geldim, ben gidiyorum...>
  9.Eki.2007 Sal 00:46:40
fiogf49gjkf0d
Hoşbulduk Ferahımsss sağol

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ben geldim, ben gidiyorum...>
  9.Eki.2007 Sal 00:21:45
fiogf49gjkf0d
Hoşgeldin Onur Abi, senin de gecen mübarek olsun.

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >Chatcity nin Hayatımızdaki Yeri...>
  9.Eki.2007 Sal 00:17:00
fiogf49gjkf0d

ChatCity benim için bir nevi yalnızlıktan kaçış aracı diyebilirim. Başka bir deyişle yalnızlığın rahatsız ettiği anlarda doğamızdan gelen sosyalleşme ihtiyacını karşıladığım bir unsur... Hayatımda çok büyük bir yer teşkil etmiyor çünkü benim için ChatCity büyük ölçüde forumundan ibaret. Sevdiğim yanı ise -her ne kadar bu aralar fazla olmasa da- vakit bulduğum anlarda, burada kazandığım arkadaşlardan görebildiğim kadarıyla sohbet ederek hasret gidermek. Hasret gidermek dedim çünkü odalara pek fazla giren bir insan değilim :) 

Önceliklerimde mi? Hımm... Hayatımda geleceğe dair yer etmiş planları ve zaruri ihtiyaçlarımı göz önünde bulundurduğumda değil ama vakit öldürmek için oynayacağım bir oyundan daha önce gelir çoğu zaman.

Getirisi açısından da şu yorumu yapabilirim: Her tipten birilerine rastlamak mümkün olduğundan (her ne kadar kaliteli insan pek nadir bulunsa da) yurdum insanı üstünde gözlem yaparak tespitler edinmek açısından işe yarıyor.

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >KINAMADILAR....>
  9.Eki.2007 Sal 00:01:33
fiogf49gjkf0d

Kınamazlar, kınamadılar, kınamayacaklar...

Tüm hainliklerine ve caniliklerine rağmen terör örgütü olarak kabul etmedikleri bir topluluğu neden kınasınlar

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >SÖZDE ERMENİ SOYKIRMI İFTİRASI VE YALANCILARI>
  8.Eki.2007 Pzt 23:54:04
fiogf49gjkf0d

lailaflower bu önemli konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkürler. Bizimle iyi veya kötü bir ilişkisi bile bulunmayan devletlerin bu iftiraya hak vermesini anlamak gerçekten benim idrak sınırlarımı aşıyor.

Ama kendisi soykırımı uygulamış sözde "medeni" devletlerin neden bunu kabul ettiklerini çok iyi anlıyorum.

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >ŞEHİTLERIMIZ İÇİN SAYGI DURUŞU>
  8.Eki.2007 Pzt 23:50:16
fiogf49gjkf0d

Bu gece en hayırlı gece...

Vatanımız, milletimiz ve kahramanlarımız için dua edin. Şu anda yapılabilecek en güzel şey budur.

Allah terör belasının kökünü kazıyacak kuvveti bizden esirgemesin...

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Yalnızca Bir İğne,Bir İplik!>
  8.Eki.2007 Pzt 16:43:43
fiogf49gjkf0d

Çok şaşırttı beni bu yazı...

Şaşkınlığımın sebebi yazının içerdiği cümleler ve anlatmak istediği değil,
Benim birkaç gün önce kendi kendime yazdığım bir yazının neredeyse aynısı olması...
Kim yazmış bunu Nehir? Çok merak ettim...

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Bill Gates Servet Dağıtıyor Haberimiz Yok :))>
  8.Eki.2007 Pzt 16:35:17
fiogf49gjkf0d

Bahsi geçen maili ben de pek çok kişiden aldım. İçlerinde hiç beklemediğim insanlar da vardı, onları bile kandırmışlar  Komik olduğu kadar ilginç gelmişti bana bu yüzden.

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >TERÖR YİNE HORTLADI....>
  8.Eki.2007 Pzt 16:28:37
fiogf49gjkf0d

Mayın tuzağı: 2 şehit

Diyarbakır ın Lice ilçesinde mayın patlaması sonucu 1 astsubay şehit oldu, 3 er yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Lice nin kuzeyinde yer alan dağlık kesimde operasyonlarını sürdüren güvenlik güçlerinin geçişi sırasında teröristlerce yola daha önce döşenen mayın patladı. Patlamada 1 astsubay şehit olurken 3 er yaralandı. Yaralılar, Diyarbakır Asker Hastanesi nde tedavi altına alındı.

ŞIRNAK TA MAYIN PATLAMASI: 1 ŞEHİT

Şırnak ta meydana gelen mayın patlamasında bir uzman çavuş şehit oldu.

Edinilen bilgiye göre, güvenlik güçlerince Namaz Dağı bölgesinde sürdürülen operasyonlar sırasında teröristlerce daha önce döşenen mayının patlaması sonucu bir uzman çavuş şehit oldu.Bölgede operasyonlar aralıksız sürüyor.

Sabah

Yaradan başta şehit yakınlarına olmak üzere tüm milletimize sabır versin. Dün 13 tane aslan parçasının toprağa gittiği yetmedi, bugün bir acı haber daha aldık. Peki bu nereye kadar gidecek? Her gün şehit haberi gördükçe Sayın Başbakan ın dediği gibi "Terörle yaşamaya alışacak mıyız?"

Başından beri söylüyoruz hükümetin terör konusundaki politikası yanlış diye. "Abartıyorsunuz" diyenler görmüyorlar mı bu rakamları, sızlamıyor mu içleri? Boş laflarla, "Gereken yapılacak", "Acımız büyük" gibi laflarla bu sorun çözülmedi, çözülmüyor. Hala somut adımlar atmak için ne bekliyorlar? Benim bir tane Mehmetçiğimin canı, ABD li, Arap, Avrupalı iş adamları ile yaptıkları milyar dolarlık anlaşmalardan kat kat daha önemli değil mi?

Neyse... Fazla uzatmayayım yoksa kendi kendimi öfkelendirdiğimle kalıyorum. Dilerim bundan daha vahim bir durumla karşılaşmayız. Allah beterinden saklasın.
<<1...90919293949596979899100 101102103104105106107108109110...200...264>>