ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
13 Haziran 2024, Perşembe 07:50   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

SeiNFeLD> Forum Mesajları
    SeiNFeLD'e ait Toplam 1435 Forum Mesajı var
<<1...100...125126127128129130131132133134135 136137138139140141142143144>>

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >google binasınını gördünüzmü???>
  24.Eki.2006 Sal 16:09:31
fiogf49gjkf0d

Paylaşım İçin sagol

Emegine Saglık

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Babaya Mektup :)>
  24.Eki.2006 Sal 15:45:45
fiogf49gjkf0d

MUAHAHAHHA allagım yarappim koptummmmmmmmmmm Nah ALırsın demek istiyor papası

PAYLAŞIM İÇİN SAGOL

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Dijital Yaşam >Dijital Yaşam >Dosya paylaşımına 8000 dava açıldı>
  24.Eki.2006 Sal 14:47:30
fiogf49gjkf0d

Paylaşım İçin sagol

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >1987NIL hakkında çok önemli>
  24.Eki.2006 Sal 14:45:33
fiogf49gjkf0d

Ben gördüm Cafe 1 de Oynuyor o kızz  Eller havaya

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >Sitede en kıl olduguz olay nedir>
  24.Eki.2006 Sal 14:04:09
fiogf49gjkf0d
·guzelvecirkin· :
·SeiNFeLD· :
·guzelvecirkin· :

Küfür bence acizlik göstergesi insanlar reelde yapamadıklarını burda yapmaya calışıyorlarreelde kac kişi her gördügü kıza selam tanışalımmı diyor merak ediyorum

Degerli arkadaşım haklısın Realde yapamadıklarını Burada yapıyorlar.Ama bu Site niye kurulmuş? Biliyorsun bu site Bir arkdaşlık sitesi.Buraya gelen her insan Tabikide Arkadaş aramak İçin geliyordur.İsteyen tanışır isteyen tanışmaz.Bununda bir karşılıgı vardır.Bir arkadaşımız Bir kıza tanışma teklifinde bulununca hanımlar Lütfen vurdum duymazlık yapmayın.Tanışmak istemiyorsanız karşılıklı şekilde HAYIR diyebilirsiniz.O zaman herşey olur biter.Sadece Erkekler degil, Bayanlarda arkadaşlık için buradadırlar.Lütfen biraz saygılı olalım.Hepimiz insanız...

Saygılarımla...

Cok haklısın ama hayırdan anlayan kim?istemedigini söylüyorsun neden diyor,arkadasla konuluyorum diyorum ben sıramı beklerim diyor seni listeme ekledim elbet bir gün konuşucaz diyor........

Bazılarıda arkadas arama  yapıyor ve sisteme girer girmez yazıyor sürekli... insan bazen laf olsun diye sisteme girer dimi konuşmak istemeye bilir ısrarla yazmanın ne alemi var aynı anda kız nikli erkeklerde  dadanınca istek bile gelmiyor içinden........

Herkes bir degildir kesinlikle ama vip erkeklerden duydugum küfürü yapışkanlıgı kız nikli erkeklerden görmedim onlar daha anlayışlı cıkıyor yada bayan olup olmadıgımı anlamak için onlarım diger nikleri bunlar........

Dogrudur !!! Burada Her insanlar aynı degildir.Çok çeşit insanlar.Her insanın Derdi farklıdır.Sizeler (hanımlar) tanışmak istemediginiz söylediniz ama yinede ısrar ediyorlar.Bunu bende görüyorum.Özellikle bunu yanlış buluyorum.Lütfen beyler Olumsuz bir yanıt aldıgınızda bayanların üzerine fazla gitmeyin.Ne kadar fazla gitsenizde Boştur...Bu durumda anlıyorum ki bayanların tek sıkıntısı budur.Biraz anlayışlı olalım.Bayanlarda Bizlere aynı şekilde anlayışlı olsunlar...

Kız kılıgında erkeklerden Nefret ediyorum.Erkekliginden Utanın biraz.Ben bir erkek milleti olarak utanıyorum.Biraz daha iyi düşünelim...

Saygılarımla....

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >Sitede en kıl olduguz olay nedir>
  24.Eki.2006 Sal 13:52:19
fiogf49gjkf0d

Hayır Normal bulmuyorum.Burada gerçek insanlarla Konuşuyoruz.Sanalda olsa gerçek insanlar var.Kimi insanlar Realde bulamadıkları arkadaşlıgı burada buluyorlar.Kimisi Burada tanışıp Dünya evine giriyor.Düşünsene kardeşim...Lütfen herşey karşılıklı !!!

Saygılar...

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

24.Eki.2006 Sal 13:40:04
fiogf49gjkf0d
·guzelvecirkin· :

Küfür bence acizlik göstergesi insanlar reelde yapamadıklarını burda yapmaya calışıyorlarreelde kac kişi her gördügü kıza selam tanışalımmı diyor merak ediyorum

Degerli arkadaşım haklısın Realde yapamadıklarını Burada yapıyorlar.Ama bu Site niye kurulmuş? Biliyorsun bu site Bir arkdaşlık sitesi.Buraya gelen her insan Tabikide Arkadaş aramak İçin geliyordur.İsteyen tanışır isteyen tanışmaz.Bununda bir karşılıgı vardır.Bir arkadaşımız Bir kıza tanışma teklifinde bulununca hanımlar Lütfen vurdum duymazlık yapmayın.Tanışmak istemiyorsanız karşılıklı şekilde HAYIR diyebilirsiniz.O zaman herşey olur biter.Sadece Erkekler degil, Bayanlarda arkadaşlık için buradadırlar.Lütfen biraz saygılı olalım.Hepimiz insanız...

Saygılarımla...

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

24.Eki.2006 Sal 13:21:39
fiogf49gjkf0d

Benim Kıl oldugum tek şey özel mesajların atılması  genele yazmak varken !!!

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >** DoğDuğuNuZda KonuşSayDınız iLk Ne DerDiniZ? :)) **>
  24.Eki.2006 Sal 11:46:26
fiogf49gjkf0d

YanLış Yere Geldim.Beni geri GÖnderin derim

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC nin en karizmatiğini seçiyoruz....>
  24.Eki.2006 Sal 11:42:03
fiogf49gjkf0d

O söylediginiz karizma denen kişileri Bazılarını Ben tanımıyorum  resim koyunda görelim

HOş SohBetLer

<<1...100...125126127128129130131132133134135 136137138139140141142143144>>