ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 14:34   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

XSefaiX> Forum Mesajları
    XSefaiX'e ait Toplam 1456 Forum Mesajı var
<<1...100...133134135136137138139140141142143 144145146>>

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >MÜZİK OLMALI>
  22.Ağu.2006 Sal 10:28:30

Evet gerçektende odalarda müzik olursa insanlar daha sakin olur. Rahat ve huzur artar diye düşünüyorum. Rahat ve huzur artınca insanlar birbirlerine saldırmaktan vaz geçebilir bence. Çok güzel bir düşünce

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Kızlara selam verip,cevap alamayınca küfreden arkadaşlara öneriler>
  22.Ağu.2006 Sal 10:14:10

Bence Bayanlara bir kez veya ikinci olabilir Tanışabilirmiyiz, Özele alırmısın, Msn ni verirmisin, vb. şeyler söylenebilir. Ama ikinciden sonrası ısrarcılığa girer, buna izin vermemeliyiz. yapanlarada ajanların müdahalesi olmalı. Çünki zaten bayan rahatsız değilse teklife cevabı verir; demekki bir problem var üstelememek lazım.

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Köpek..>
  22.Ağu.2006 Sal 09:57:07

VALLA BEN ANLAMADIM BU CC NERE GİDİYOR

YORUM YOK

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Kaç kontürün var {oyun} :))>
  15.Ağu.2006 Sal 11:45:17

Türkcell :3 ( sadece çağrı atmak için )

Telsim : 0 ( Faturalı hat )

Benim hiç kunbaram olmadı      

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Böbrek Bekleyenlere Müjde !>
  13.Ağu.2006 Pzr 14:45:57

Mevlam herkese acil şifalar nasib etsin

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Müslümanın Üzerinde İşaret Olsun !>
  13.Ağu.2006 Pzr 14:43:17

Ula hüs. ladin benim kankam olur. Amerikalılara söleyin akıllı olsunlar. Zaten adam diyoki Kanka 1 tane daha uçak buliim direk beyaz saraya saldıracam.

Gülüp sollayın.

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Annenizden En Çok Duyduğunuz Sözler ?>
  13.Ağu.2006 Pzr 12:42:18

Seni bir evlendirsemde kurtulsam.

Birazda karın uğraşsın senle

Genemi altına kaçırdın      

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Klavye nizde Hangi Tuş Olmak İsterdiniz :)>
  13.Ağu.2006 Pzr 12:40:20

valla ne olursam oliim da enter olmiim. Enterin kaderi bozuk her tuşa dikkatli basılır, ama entere gelince taaak diye bir ses çıkar

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Yeniden Dünyaya Gelseydiniz Ne Olmak İsterdiniz ?>
  13.Ağu.2006 Pzr 12:35:59

Yeniden dünyaya gelsem Kız olmak isterdim. Ne kadar erkek varsa peşimde koştururdum.Göster ama elletme takdiğini  uygulardım.   

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >yeni tip istiyoruz!!!! +18 =)>
  8.Ağu.2006 Sal 20:17:51

Ula güven, Ula toprak; Ocağın batmasın nan Nan bana hediye ettiğin Tango dediğin şey baştaki kızın giydiğimi yoksa nan.!!!! Nana uyus  bu ne yaw  böle don mu olur. ola bu ip nan  sadece ip. Bari 3. kızın giydiğinden hediye etseydin fiyat farkıda varsa ben verseydim 

<<1...100...133134135136137138139140141142143 144145146>>