ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 12:52   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

iremsultan> Forum Mesajları
    iremsultan'e ait Toplam 1311 Forum Mesajı var
<<1...100...116117118119120121122123124125126 127128129130131132>>

iremsultan

iremsultan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Alttaki Kişinin Burcunu Tahmin Et.(Oyun)>
  24.Ara.2006 Pzr 21:22:14
fiogf49gjkf0d

BİLEMEDİN TATLIM AKREBİM HEMDE TAM Bİ DİŞİ AKREP

ALTTAKİ SEN OLUR KOVA OLMA DA HANGI BURC OLURSAN OL

iremsultan

iremsultan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >EN SON KİM YORUM YAZMIŞ OYUNU :))>
  24.Ara.2006 Pzr 21:18:05
fiogf49gjkf0d

EN SON BEN YAZDIM AMA NE YAZDIM...?

iremsultan

iremsultan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >***En aLTtA kİM VaR ?**>
  24.Ara.2006 Pzr 21:15:28
fiogf49gjkf0d
aTTena :
·iremsultan· :

ugrasmayınnnnnnnnn alttayım işteee......!

ŞAMPİYON BELLI 2.KİM....?

haklısın şampion belli  şampuan kim ?

atiii bak zaten sana rap sayfasından bellıdır kıl yaptım barı burda sınır etme benı 1.benım işte ayrıyeten ŞAMPUANDA SENSİN

iremsultan

iremsultan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >TÜRKCE RAP TA GURURUMUZU OYLUYORUZ (KİM)>
  24.Ara.2006 Pzr 21:11:12
fiogf49gjkf0d
aTTena :
PReNsPaRaDiSe :

·iremsultan· :
HEHHH ŞÖYLE SAYGILI OLAK YAW NEYSE OLAYIN ÇÖZÜLDÜĞÜNE SEVİNDİM TEKRAR DERİM VE ÇEKİLİRİM SAVAŞMAYIN SAVİŞİN

ben bu attenayla sevişmem hıhh

asıl ben senle sewişmem  

sevişmekten kastımı anlayan anlar benım sanırım anlatmama gerek yok siz ne kadar sevıyelıysenız bende o kadar olcam beni sapıttırmayın

ayrıyeten ben sızın adınıza sevınıyom siz beni kışkırtıyonuz kışrırtan sizsiniz ben degıl

neyse bundan sonra yazmıycam

ne halınız varsa gorun

iremsultan

iremsultan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >..::CEVABI BİLİNMEYEN SORULAR::..>
  24.Ara.2006 Pzr 21:05:56
fiogf49gjkf0d

·Deddee· :
vee neden insanlar burnundan eliyle çıkardıkları şeye bakrlar büyükse mutlu olurlar
    yaaaa sen cidden iğrençsıııınnn ama şu var senin adın zaten abuk böyle şeyler yazman çok normal heheheheeh

bende bişi diyçem

neden insanlar çok aceleleri oldugunda bir tane bıle otobus gelmez

iremsultan

iremsultan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Uzun Eşek Şakası : )>
  24.Ara.2006 Pzr 21:01:14
fiogf49gjkf0d
eşşek diil eşşoleşşek şakası bu yaw

iremsultan

iremsultan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >CHATCITY Yİ TANITIR MISIN?>
  24.Ara.2006 Pzr 20:49:36
fiogf49gjkf0d
thefulish :

1: Eğer arkaşınıza cok sevdiginiz CHAT CİTY i anlatsaydınız nasıl anlatırdınız.

chatcitye ilk girdiğinde çok şaşırırsın değişik bi yer gelir sana çünkü diğer chat sitelerinden çok farklı.küçük küçük insancıklar var değişik değişik hareket edebiliyor bara discoya cafeye denize girebiliyor.tabiki eski üyeler var ilk zamnlar sana bakmazlar tanınman lazım vip tip alman gerekebilir.ama bnde öyle bi sorun olmadı girdiğimden 1 hafta sonra çok ii kafa dengi arkadaşlar buldum günün stresini yorgunluğu attım inanmassın ama aşık bile oldum1seneden fazladır burdaim  çok ii dostlar edindim sevdim sevildim daha sonra vip tip aldım dahada çok bilen oldu tanıdıklarım dahada arttı ama öyle ii insanlarla tanıştımki yüzlerini görmediğim seslerini duymadığım derdimi dinleyen beni anlayan kişilerdi hep.hiç bir zararı dokunmadı bana bu sitenin hep yararı oldu bilmediğim şeyleri bile öğrendim formda hep bilgilerimizi paylaşdık güldük eğlendik.birde kötü bi yanı var küfür edenler ama her yerde olur böle şeyler bizi koruyan kollayan ajanlarımız şeflermiz var gece gündüz bizim için güsel bi ortam olsun die uğraşırlar.yakın bi zamnda başıma kötü bi olay geldi Allah kimsenin başına vermesin ama oluyor.bilmediğim sacece nicklerini duyduğum  bana destek verdi teselli etti.dostluk böyle birşey.chatcity işde böle bi yer anlatması zor aslında üye olup bakman lazım https://www.chatcity.cc/cclogin.asp 

kesınlıkle sıze katılıyorum burası super ı ortam oncelerı şaşırtıcı buyuleyıcı ama bazen dostca basende ınsan olmayan yaratıkların moralınızı rahat bozabılıdıgı bı yer cc yı herseye ragmen cok seviyorum herkese hoş sogbetler dılıyorum

iremsultan

iremsultan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski ChatCity den Eski Duyurular >Lütfen DİKKAT! Sahte mail ve messenger adresleri!>
  24.Ara.2006 Pzr 20:34:37
fiogf49gjkf0d

bilgiler iyi hoş güzelde ben konuyu aykamadım yawww......!

iremsultan

iremsultan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski ChatCity den Eski Duyurular >Yeni Editörler Arıyoruz>
  24.Ara.2006 Pzr 20:31:00
fiogf49gjkf0d

bende varım...?

iremsultan

iremsultan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >TÜRKCE RAP TA GURURUMUZU OYLUYORUZ (KİM)>
  24.Ara.2006 Pzr 19:00:17
fiogf49gjkf0d
HEHHH ŞÖYLE SAYGILI OLAK YAW NEYSE OLAYIN ÇÖZÜLDÜĞÜNE SEVİNDİM TEKRAR DERİM VE ÇEKİLİRİM SAVAŞMAYIN SAVİŞİN
<<1...100...116117118119120121122123124125126 127128129130131132>>