ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
5 Mayıs 2024, Pazar 01:19   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

nAoNnGaEmLe> Forum Mesajları
    nAoNnGaEmLe'e ait Toplam 5287 Forum Mesajı var
<<1...100...190191192193194195196197198199200 201202203204205206207208209210...300...400...500...529>>

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >xxxBEN İNEK SAĞMADIM DEMEYİNxxx>
  19.Oca.2007 Cum 15:25:30

burjuum :
Ee oyuna girebilmemiz için link yok mu :S yoksa ben mi göremedm..

muhaoouaoua sen korsun biz napalim   

*caktirma bende gormedim

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Müşteri Destek Hattı :)>
  19.Oca.2007 Cum 15:23:15

burjuum :
Diyaloglarn hepsi benm mailimede gelmiş :Pp :D

Bu dahada güzel :D

ne demek istiyosun yani  sssttt caktirma uhwalla benm sectigim en komigi deismem...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Genel Spor Muhabbeti >Basketbol Haberleri>
  19.Oca.2007 Cum 15:11:15

son gunler arkadaslar... oylayin memoyu we hedoyu...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Genel Spor Muhabbeti >Basketbol Haberleri>
  19.Oca.2007 Cum 15:04:37
fiogf49gjkf0d

Fenerbahcemiz show yaptiii,,,,

Fenerbahçe Ülker in zaferi: 82-69
Euroleague’de bir üst turu hedefleyen Fenerbahçe Ülker, C Grubu’ndaki 12. maçında İspanya’nın Winterthur Barcelona takımını 82-69 mağlup etti.
20 sayı - 6 ribauntla oynayan Kambala, pota altındaki etkili performansıyla Fenerbahçe Ülker in galibiyetinde büyük pay sahibi oldu.
NTVSPOR ve Ajanslar
Güncelleme: 00:01 TSİ 19 Ocak 2007 Cuma

Euroleague’de TOP 16’ya kalmayı hedefleyen Fenerbahçe Ülker, grubun güçlü takımı Winterthur Barcelona ile Abdi İpekçi Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi.

Baştan sona büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmada, özellikle son çeyrekte etkili bir savunma yapan sarı-lacivertliler, hücumda da başarılı bir performans sergileyerek maçı 82-69 kazanmayı başardı.

Fenerbahçe Ülker’de 20 sayı atan Kambala maçın en skorer oyuncusu olurken, Solomon 19, İbrahim Kutluay da 11 sayıyla oynadı. Sarı-lacivertli takımda ayrıca Ira Clark 8 sayı – 7 ribaunt, Mrsiç 9 sayı, Semih Erden de 6 sayı – 6 ribauntluk performans sergiledi.

Konuk Winterthur Barcelona’da ise Vazques 17, Lakovic 13, Basile 12 sayıyla çift hanele ulaştı.

Bu galibiyetle TOP 16’ya kalma şansını sürdüren Fenerbahçe Ülker, gruptaki son iki karşılaşmasını İstanbul’da Eldo Napoli ve deplasmanda CSKA Moskova ile oynayacak.

Aydın Örs: Gururluyum
EUROLEAGUE - C GRUBU

FENERBAHÇE ÜLKER: 82 - WINTERTHUR BARCELONA: 69

Salon: Abdi İpekçi  
Hakemler: Luigi Lamonica xxx (İtalya), Boris Ryzhyk xxx (Ukrayna), Christos Christodoulou xxx (Yunanistan)
Fenerbahçe Ülker: Solomon xxxx 19, İbrahim Kutluay xxx 11, Basden xxx 2, Semih xx 6, Kambala xxx 20, Mrsic xxx 9, Clark xxx 8, Ömer xx 3, Rasim xx 1, Oğuz xx 3
Winterthur Barcelona: Lakovic xxx 13, Basile xx 12, De La Fuente x 4, Trias x 1, Marconato xx 4, Vazquez xxx 17, Grimau x 2, Ukic xx 9, Kakiouzis xx 7  

1. periyot: 16-20  

Devre: 32-36 (Winterthur Barcelona lehine)    

3. periyot: 53-52

1. PERİYOT
Karşılaşmanın ilk dakikalarında iyi savunma yapan ve Lakovic ile arka arkaya sayılar bulan Winterthur Barcelona, 5. dakikayı 10-3 önde geçti. Bu dakikadan sonra İbrahim, Mrsic ve Clark ile 3 sayılık basketler üreten sarı-lacivertliler, periyotun bitimine 1 dakika 23 saniye kala farkı 1 sayıya (15-14) indirdi. Fenerbahçe nin öne geçmesine izin vermeyen konuk ekip, Basile nin son saniyede attığı basketle 1. periyotu 20-16 önde kapadı.    

2. PERİYOT
İkinci periyotta Kambala ile pota altında basketler bulan sarı-lacivertliler, Vazquez i durduramadı ve fark yeniden açıldı. Vazquez ile sayılar bulan Barcelona, 17. dakikada Marconato nun basketiyle farkı 11 sayıya (36-25) çıkardı. Periyotun kalan 3 dakikasında konuk ekip sayı atamadı. Fenerbahçe, Mrsic, Semih ve Kambala nın sayılarıyla ilk yarının sonunda farkı 4 sayıya indirdi: 32-36    

3. PERİYOT
Karşılaşmanın 3. periyotunun ilk 2 dakikasında Fenerbahçe sayı bulamazken, konuk ekip Marconato nun basketiyle 22. dakikada farkı yeniden 11 sayıya (43-32) çıkardı. Bu dakikadan sonra iyi mücadele eden sarı-lacivertliler, Kambala, Solomon, İbrahim ve Oğuz un  basketleriyle farkı kapattı ve periyotun bitimine 4 saniye kala Ömer in 3 sayılık basketiyle 53-52 öne geçip, son periyota da bu skorla önde girdi.    

4. PERİYOT
İlk yarıda sayı atamayan Willie Solomon, özellikle son periyottaki oyunu ve bu periyotta attığı 13 sayıyla maçın kazanılmasında büyük rol oynadı. Sarı-lacivertliler, son periyotta Solomon ve Kambala nın sayılarıyla farkı açtı ve bitime 10 saniye kala Basden in basketiyle farkı 16 sayıya (82-66) çıkardı. Fenerbahçe karşılaşmadan 82-69 galip ayrılarak, bu önemli maçı kazanmasını bildi.

TARAFTAR SALONU DOLDURDU
Fenerbahçeli taraftarlar, Winterthur Barcelona karşısında takımlarını yalnız bırakmadı. Abdi İpekçi Spor Salonu na gelen yaklaşık 7 bin sarı-lacivertli taraftar, karşılaşmanın başından sonuna takımlarını coşkuyla destekledi. Fenerbahçeli oyuncular, galibiyetten sonra sevinçlerini taraftarlarıyla paylaştı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri, futbol takımı menajeri Volkan Ballı ve futbolculardan Kezman da karşılaşmayı izledi.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Müşteri Destek Hattı :)>
  19.Oca.2007 Cum 14:56:22

Sanırım makinem kilitlendi.
- Simdi şöyle yapalım,ctrl-alt-delete.
- Hepsine aynı anda mı?
- Evet.
- Ama parmaklarım yetmiyor?
- Bakin önce ctrl ye sol elinizin başparmağıyla, sonra sağ elinizin bas parmağıyla alt-gr ye,sonra da sağ elin işaret parmağıyla delete tuşuna basıyorsunuz.
- ctrl ye bastım,alt tuşuna da simdi.
- Delete e basıcaksınız.
- ctrl den elimi çekeyim mi ?
- Hayır efendim.
- Peki alt-gr den ?
- Hayır efendim dedim ya, hepsine ayni anda basiyo olmanız gerekiyor.
- Daha kolay bir yolu yok mu ?
- Var efendim,makinada reset yazan butona basın.
- Nerede o ?....
- İsterseniz ctrl alt delete i tekrar deneyelim,basmanız gereken sadece bir tuş kaldı.
- Tamam fişini çektim.
- Peki...

yarildimm bunaa yaaa

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >-_Önemli Dersler_->
  19.Oca.2007 Cum 14:02:52
Çok güzel ve ibret dolu bir öykü...

Yorum yapmama  gerek yok... Çok yalın ve açık...

BELDELERDEN BİRİNDE, her beldede bir örneğine rastlanan zengin ama cimri bir adam vardı.

Herkesin kendisini cimri diye bilmesinden rahatsız olan adam, bir gün o beldenin bilge kişisine gidip dert yanma ihtiyacı hissetti.

"Niye herkes benden nefret ediyor, anlamıyorum" dedi cimri.

"Halbuki, öldükten sonra malımın bir kısmını hayır hasenat işlerine bırakacağım diye söz vermiştim. Bunu duymayan da kalmadı."

Bilge kişi, adamın sözleri üzerine bir müddet sessiz kaldı. Sonra:
"Sana bir öykü anlatayım" dedi.

"Domuz ile ineğin öyküsünü..."

"Tamam" dedi cimri, "anlat bakalım."

Bilge kişi öyküsüne başladı:

"Bir gün, çiftliğin birinde bir domuz komşu ahırdaki ineğe, insanların
kendisini hiç sevmediğinden dert yanmaya başlamış.
Senden ise demiş, hep güzel sözlerle bahsediyorlar. Anlıyorum; sen
onlara süt veriyorsun. Ama ben onlara daha da fazlasını veriyorum.
İnsanlara etimi veriyorum, derimden ayakkabı yapılıyor. En iyi fırçalar
da benim kıllarımdan yapılır. Hâlâ daha beni niye sevmezler, anlamıyorum?
İnek, üzüntü içindeki domuza bir müddet öylece baktıktan sonra:

Belki de dostum dedi, sen bütün bunları insanlara ancak öldükten sonra
verdiğin halde, ben verdiklerimi hayatta iken verdiğimden. "

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >xxxKALEM İŞLEME SANATIxxx>
  18.Oca.2007 Per 22:59:53

super yaa hepsii helal olsun walla

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >CC SİZCE NE KADAR ZEVKLİ>
  18.Oca.2007 Per 22:55:43

hersey noktali nicklerden sonra baslamadimi arkadaslar?

uyelik sistemi deisti cc bozuldu,,,

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >xxxLİSTEDE KAYITLI MISINIZ?xxx>
  18.Oca.2007 Per 21:56:50

burjuum :
nAoNnGaEmLe :
haydaa ben yokum

azhauaha gülme komsuna gelir basına :D :D zamnında sen cok gülmüştn 4temmuz yok diye ohhh olsun walla :D

ahaha sen warsin sanki bak bakalim  bozuk o site hem  sen sole kime atcan onun tam tersine atcam ben gorrsun sana inat yarin islemleri bitryom

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >... (@ .. @)... CC KÜFÜR EDİLMESEYDİ>
  18.Oca.2007 Per 19:05:32
daha guzel olacagini herkez biliyorda cikiyo iste  catlaklar arada napalim elimizde deil...
<<1...100...190191192193194195196197198199200 201202203204205206207208209210...300...400...500...529>>