ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
20 Mayıs 2024, Pazartesi 19:22   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

pelin888> Forum Mesajları
    pelin888'e ait Toplam 25 Forum Mesajı var
<<1 23>>

pelin888

pelin888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Hırsız Yakalandı :)>
  26.May.2007 Cmt 04:30:00
fiogf49gjkf0d
bu kediye bayılıom ama zaten her yerde var resmi. hatta haftalık dergilerden birinde ismet salunun merak kediyi öldürdü adlı köşesi var her afta bu kedinin resmini koyuyo. Bütün forumda 10- 15 tane var. koymayalım artık.

pelin888

pelin888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >FİZİK VE KARİKATÜR>
  26.May.2007 Cmt 02:50:18
fiogf49gjkf0d
cidden hoş

pelin888

pelin888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >bu bebekler gerçekmi?>
  26.May.2007 Cmt 02:29:54
fiogf49gjkf0d
yok canım ne gercegi. FHMde görmüştüm ben bunları 2 sene önceki sayısında. (evet erkek dergisi okuyan bi kızım. napim bizim için çıkartılanlar cok boş oluo. erkeklerin ki daha güsel) kurabiye bunlar. adamlar nasıl daha cok satarız die üşenmemiş yapmışlar. hatta bakim dergi hala duruosa diğer resimleri de cekip koyayım.

pelin888

pelin888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Hayaller Listesi:))))))))>
  25.May.2007 Cum 11:00:09
fiogf49gjkf0d

topic güzel olmuş:D begendim bana bi fikir verdi hatta

neyse en büyük hayalim yurtdışında öğretmenlik yapmak. şimdilik olacak gibi görünüyor. :D

pelin888

pelin888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ALTTAKİ İÇİN BİR ŞARKI SEÇ..>
  25.May.2007 Cum 10:54:31
fiogf49gjkf0d
anathemadan a dying wish

pelin888

pelin888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Mehmet Akif Ersoy un hayatı ve Çanakkale Şehitlerine şiiri/12 ve 18 Mart>
  23.May.2007 Çar 02:20:16
fiogf49gjkf0d
Bravo, forumlarda son zamanlarda gördüğüm en faydalı topic. Çanakkale asla unutmamız gerekio. Japonlar, minicik anaokulu cocuklarına erken yasta milliyet sevgisini aşılamak için atom bombasının yerle bir ettiği bazı yerlere hiç dokunmayarak bir müze gibi götürüyorlar. Cocuklara en gercekçi biçimde neler yasadıklarını aktarıolar. Bunu bizimde yapmamız lasım en azından sehitliği ziyaret edip minnet borcumuzu ödeyebilirz. Özellikle bu sezonda cok uygun fiyatlı turlar var(ilkbaharda) hepinizi bekliyorum.

pelin888

pelin888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >EVLİLİK SONRASI ERKEĞİN EVRİMİ :)>
  23.May.2007 Çar 02:14:51
fiogf49gjkf0d
hoş

pelin888

pelin888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Kim Wc si böyle olsun ister..>
  23.May.2007 Çar 02:11:06
fiogf49gjkf0d
ben o dişi agzı burnu gözü olanı isterim. düşünün bi; birine uyus oluosun hıncını alamıosun sonra gelip onun agzına yaparak rahatlarsın züperrrrrrrr

pelin888

pelin888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Son Harf Oyunu ( Yabancı Dil )>
  23.May.2007 Çar 02:05:03
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
nosy (başkalarının işine karışıp duran)

pelin888

pelin888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >AĞAÇLARA NE KAZIRSINIZ? MİLLET NELER KAZIMIŞ, BAKALIM...>
  23.May.2007 Çar 01:51:25
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
yahu fotoshop bunlar. ben ünlü bi sitede görmüştüm  marifetleri die. Ama fotoshop falan olsa da yine de zahmet ister. güsel
<<1 23>>