ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 18:20   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

t318e> Forum Mesajları
    t318e'e ait Toplam 5 Forum Mesajı var

t318e

t318e resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Şu Anda Hangi Parçayı Dinliyorsunuz ?>
  20.Kas.2013 Çar 09:58:43
https://www.youtube.com/watch?v=If9YtDGD0Iw

t318e

t318e resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BUGÜN İÇİN SÖZÜM BU...>
  31.Tem.2013 Çar 19:14:48

Hayatım aşkım beni bırakma derler,sonra bakarsın da hayatım aşkım diyen kendini başka kollara çoktan atmış bile..O an anlarsın ki her şey yalan sadece tatmin olma duygusudur gerçek olan. 

t318e

t318e resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Erdoğan`ın Cevap Verme Algoritması>
  8.Tem.2013 Pzt 19:55:25

Umarım gizemli beyden kastın ben değilim düşünmedim değil ama ihtimali bile komik olur.:)

t318e

t318e resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Erdoğan`ın Cevap Verme Algoritması>
  7.Tem.2013 Pzr 00:08:12
       Çoban sürüyü çağırdığı zaman hemen toplanır etrafında.Bizim toplumda şu an o durumda,biri bir ıslık çaldımı amaç ne olursa olsun yığılırlar. Sonrasında müdahele edilince vay senmisin bizim gibi vatandaşa müdahele eden diye ahkamlar keserler,molotof atarlar biz atmadık,misket atarlar bizden değiller,barikat kurup orayı burayı dağıtırlar tanımıyoruz derler.halbu ki içlerinde ve belli simalar madem siz değilsiniz ayırın dışlayın masumsunuzya neden masumken suçlu duruma düşesiniz ki?!.Liderin biri kalkar sizin durumunuz da akıbetinizde böyle olur der gibisinden Mısır`a söylenir ulan öyle olunca göbekmi atacaksın,kendini bilmezlik almış başını gidiyor.Düşüncesizce konuşan bir liderin hayalide banada pay düşer umudu,vah zavallım.:)Esnaf kepenk açamaz oldu istiklal caddesinde,vatandaş gelip gezemez oldu sayenizde,evine gitmek isteyen işine varmak isteyen yollarda yürümek zorunda sizin eseriniz bu övünün kendinizle masum toplum.!!Bir otelin otoparkı da sanki savaşa gidiliyormuş gibisinden kamyonlarca ecza ve temizlik malzemesi yığılmış kime bunlar amaç ne?Sizlere acımıyorum ne haliniz varsa görün !..Ülkeyi kaosa sürüklemek isteyenlerin maşası durumundasınız ama beyniniz bunu idrak edecek kadar çalışmıyor.Çünkü siz gördüğünüzü bile inkar edecek durumdasınız şu an,tükürdüğünü yalamak sizlere yakışmıyor dimi :)).
         R.T.Erdoğan hazımsızlığı kabusunuz olmuş durumda.Bu kabustan uyanmanız da söz konusu değil uzunca bir zaman..Kabuslarınızla mutluluklar:)

t318e

t318e resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >DinLediğiniz Parçadan bir parçacık bölüm :*>
  4.Tem.2013 Per 14:43:35
 Aslında iyiyim gerçekten
Bir kere özgür hissediyorum kendimi
Çapraz yatıyorum yatakta
Oh be diyorum herşey tamamen benim artık
Canım ne isterse onu yapıyorum

Ama bazen bilhassa akşam olurken bir tuhaflık olmuyor değil
Sızlıyorum özlüyorum
Resimlerini atamıyorum mesala.
Bakamıyorum.
Kızıyorum. Çok kızıyorum.
Üzmek istiyorum seni.