ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 13:01   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

xIbernayn4158Ix> Forum Mesajları
    xIbernayn4158Ix'e ait Toplam 64 Forum Mesajı var
<<1 234567>>

xIbernayn4158Ix

xIbernayn4158Ix resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Canım xJULIETx Gümüş Rozetin Hayırlı Olsun>
  4.Nis.2009 Cmt 16:44:36
fiogf49gjkf0d
niliputum hayırlı olsun tepe tepe kullan başımızda paralansın inşallahh   gold olarak görmek isteris hayatım

xIbernayn4158Ix

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >LomberWolf İYİ Kİ DOĞDUN İYİ Kİ VARSIN>
  4.Nis.2009 Cmt 16:42:20
fiogf49gjkf0d

tabi lan hesapladım 8 sayfa yasılmış  10 kişiden eder 80-  4tanesin noanın :D 76sı abimin:D  buda  3çkapak oluo sanırım:D noa topla kapakları 3 kapaga bir tabak hedie werilior: cc ni tabk içinde alırsın :D

degmessin aglamaya

bitip tükenmiş ömür

xIbernayn4158Ix

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >LomberWolf İYİ Kİ DOĞDUN İYİ Kİ VARSIN>
  4.Nis.2009 Cmt 16:36:47
fiogf49gjkf0d

bu arada 1.olmuşsun abümmtabikide senin hakkındı noayla  kıyasıya kalmana midem bulandı haciwat kılıklı bir adamla sen nasıl aynı kefeye sokulmuş anlamadım(bu arada konujtuklarımısı hatırla abim:D  )

neyse abümm tekrardan nije senelerrr

xIbernayn4158Ix

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

4.Nis.2009 Cmt 10:52:07
fiogf49gjkf0d

abicimmmmmmmmbak 2 sene aradan sora sırf burdanda kutluyayım die giriş yabtım degerini bil

iyiki dogdun abicim nice nice senelereeee

xIbernayn4158Ix

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >EN SON KİM YORUM YAZMIŞ OYUNU :))>
  23.Kas.2008 Pzr 01:14:11
fiogf49gjkf0d

·SelamCC· :
Boş işlerin boş insanı gelmiş gene

ahah hayırdır kapakmı bitti

xIbernayn4158Ix

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >**Sizce Aşk Nedir???**>
  22.Kas.2008 Cmt 22:21:56
fiogf49gjkf0d

xIbernayn4158Ix

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >EN SON KİM YORUM YAZMIŞ OYUNU :))>
  22.Kas.2008 Cmt 22:10:19
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
bu kıs  gine aglıo ya

xIbernayn4158Ix

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Kas.2008 Cmt 17:48:28
fiogf49gjkf0d

xIbernayn4158Ix

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Kas.2008 Cmt 17:22:10
fiogf49gjkf0d
·MeIeklerSehriUnv· :
·SelamCC· :
·xITreNdyqirLIx· :
·xIbernayn4158Ix· :
·xITreNdyqirLIx· :
·SelamCC· :

·xIbernayn4158Ix· :

babimbidenemkıjma banaaadiddim we deldim

simdi sıra sende  sende gel hemencik bitir şu askerligikıjın seni cok öslediherkesi yakaladımda  amcamı daha yakalıyamadımartıkın onuda sen bulsana askerde ii nöbetler babim öpüom kocccaaaamaaannhadi jabul gel bebün beklii

şuna bakın ya dikkat çekmek için 6 yaşındaki çocuklar gibi konuşuyor . zaten bırakalım o yaşta kalsın

herşeye muhalefe olarak dikkat çekmek isteyen kişi sensin kuzum  sataşmadan duramıonmu yaa cıx cıx cıx böle pirim yapmaya çalışanlar hala warmı bu cc de yaa herşey deişmişte bi bu deişmemiş sanırım

bebem dur adam offlinehem salla  bu form yeri degil boşa kirtletmesine izin wermiyelim oke

biz kirletmesine izin wermesek nolur kirletmiş bile artık temizleyemeyizde kolay kolay  böyleleri olduktan sora bu forum daha çok kirlenir

evet böyleleri oldukça bu forum daha çok kirlenir. cc yi bırakıyorum diye açtığınız pis başlığı modlar temizledi. sizleri kim temizleyecek acaba

SelamCC BAS GİT BU BAŞLIKTANNNN..  Sataştığın kişiler deil sen fazlalıksınn.. Senin paylaşımını istemioruzz.. Değerli insanların arasında yani altının yanında pulll çöp olarak görülürmüşş.. Hadi çöplüğünee..  SON

-------------------------------------------PReNsPaRaDiSe-----------------------

babim yirim burnunune güselde konujuon adamla

xIbernayn4158Ix

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >10000 den gerıye sayıyoruz:))>
  21.Kas.2008 Cum 04:21:48
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

salla

4337

<<1 234567>>