ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
12 Haziran 2024, Çarşamba 20:04   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

xminervax> Forum Mesajları
    xminervax'e ait Toplam 1069 Forum Mesajı var
<<1...9293949596979899100101102 103104105106107>>

xminervax

xminervax resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >adınızı soyadınızı yazarak, ideal mesleğinizi bulun...>
  9.Kas.2006 Per 01:15:00
fiogf49gjkf0d
kaçtır bakıom hep hemşire dio bnden hayatta hemşire olmaz ya varya yanlış bi yere igneyi batırım hasta mevtah.türkiye nüfusunda azalma yaşanır valla

xminervax

xminervax resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Wc için pahalı diilmi bu üctet:D>
  9.Kas.2006 Per 01:13:08
fiogf49gjkf0d
tövbe tövbe

xminervax

xminervax resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Hayaller Listesi:))))))))>
  9.Kas.2006 Per 01:11:34
fiogf49gjkf0d

·lastresort· :
yok ya ne zoru sen iste yeterki yaparız cumurbaskanı seni nolcak yaaa  

yok kuzum ya valla ısrar etme zor iş zor

xminervax

xminervax resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >KAR YAĞDIMI BÖYLE YAĞMALI.>
  9.Kas.2006 Per 01:10:07
fiogf49gjkf0d
tamam karı severim ama bu felaket ya dimi valla okullar kaç gün tatil olur bilmm bn lisedeyken rahmetli ecevit başbakandı gök gürleyince bile tatildi okullar böle bişiy olursa siz düşünün yani.

xminervax

xminervax resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

9.Kas.2006 Per 01:03:51
fiogf49gjkf0d
hırs ettim bak şimdi.görürsünüz siz.bak bi hayalim daha aklıma gelmişti yazacaktım unuttum.lastresort saol cnm cumhurbaşkanlıgını istemem.zor iş o

xminervax

xminervax resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

9.Kas.2006 Per 00:55:12
fiogf49gjkf0d
o kdr çok ki hangisinden başlasam.ama en önce ya şu konservatuara kabul ediliim yaa.sonrası ferzan özpetek in türk-italyan yapımı bi filmde mehmet günsur la karşılıklı oynayalım.sonra o film önce altın portakal sonra altın ayı sonra oskar alsın.tabi en ii kadın oyuncu bnm ödülüm.afife jale tiyatro ödülünü alıyım.daha sayımmı?

xminervax

xminervax resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program >HOKKABAZZ ::)) and SINAV ::))>
  9.Kas.2006 Per 00:45:41
fiogf49gjkf0d

rojda sana katılıorum.sınav çok güzeldi özellikle aileler izlemeli.testere 3 ya midem bulandı izlerken.çok korktum gece.ztn 1. ve 2. sinde de korkmuştum.bnide böle manyaklar kurban seçer fln die malum bu arlar ülkemizde de sapıklar kol gezio.

xminervax

xminervax resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >*^^*TELESKOP OYUNU*^^*(Bayrak yarışına var mısınız???)>
  8.Kas.2006 Çar 22:06:58
fiogf49gjkf0d
ya 14 te takıldım.ama güzel oyun

xminervax

xminervax resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >** Erkegini Bekleyen kadının hazin sonu **>
  8.Kas.2006 Çar 21:59:02
fiogf49gjkf0d
bnmde sonum böle olmasa bariii.beyaz atlı prens beklerken böle iskelet olcamm

xminervax

xminervax resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Biz Kadınlar:)>
  8.Kas.2006 Çar 21:56:37
fiogf49gjkf0d
ya hakikaten bende böleyim hele bide moralim bozukken ne bulursam alıom sonra begenmesemde üzerime uydurmaya çalışıom.bi psikologamı gitsem ki ama gidersem bu defa psikologun hali harap olur
<<1...9293949596979899100101102 103104105106107>>