ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

25 Nisan 2024, Perşembe 16:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY Yİ TANITIR MISIN?
 <<1 234567891011...23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 16:42:45      CHATCITY Yİ TANITIR MISIN?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar olayı iki şık halinde ele alalım....

1: Arkaşınıza cok sevdiğiniz CHAT CITY i anlatsaydınız nasıl anlatırdınız?

2: Siz Gazeteci (Muhabir ) olsaydınız CHAT CITY i nasıl ele alır, ve haber olarak nasıl yazardınız?

İki şıktan birini seçip CHAT CITY i yi ifade ederek tanıtın bakalım kimler nasıl tanıtıyor.

sinemfb

sinemfb resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 16:45:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1)bazen eğlenceli bazenn hüzünlü ask sewgi dostluk dolu bi site

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 16:47:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Herkesin kendine göre yaşadıgı ve kişiligi ile deger kazandıgı veya kaybettigi güzel sanal bir ortam ama  chat city sanal ortamı aşmış karakterlerin bile kıskanıldıgı bir ortamdır

saygılarımla

IccI

tuana20

tuana20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 16:49:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
cc denince ilk aklıma gelen güzel dostluklar zamn öldürmek eglenmek için girilen biyer ama şu bi gerçek reel hayattan bazen kazanamadıgını kazanıyosun o nedir diye sorarsan dostluk

karasis

karasis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 17:02:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

değişik bi site ama güsel dostluklar var

thefulish

thefulish resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 17:04:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1: Eğer arkaşınıza cok sevdiginiz CHAT CİTY i anlatsaydınız nasıl anlatırdınız.

chatcitye ilk girdiğinde çok şaşırırsın değişik bi yer gelir sana çünkü diğer chat sitelerinden çok farklı.küçük küçük insancıklar var değişik değişik hareket edebiliyor bara discoya cafeye denize girebiliyor.tabiki eski üyeler var ilk zamnlar sana bakmazlar tanınman lazım vip tip alman gerekebilir.ama bnde öyle bi sorun olmadı girdiğimden 1 hafta sonra çok ii kafa dengi arkadaşlar buldum günün stresini yorgunluğu attım inanmassın ama aşık bile oldum1seneden fazladır burdaim  çok ii dostlar edindim sevdim sevildim daha sonra vip tip aldım dahada çok bilen oldu tanıdıklarım dahada arttı ama öyle ii insanlarla tanıştımki yüzlerini görmediğim seslerini duymadığım derdimi dinleyen beni anlayan kişilerdi hep.hiç bir zararı dokunmadı bana bu sitenin hep yararı oldu bilmediğim şeyleri bile öğrendim formda hep bilgilerimizi paylaşdık güldük eğlendik.birde kötü bi yanı var küfür edenler ama her yerde olur böle şeyler bizi koruyan kollayan ajanlarımız şeflermiz var gece gündüz bizim için güsel bi ortam olsun die uğraşırlar.yakın bi zamnda başıma kötü bi olay geldi Allah kimsenin başına vermesin ama oluyor.bilmediğim sacece nicklerini duyduğum  bana destek verdi teselli etti.dostluk böyle birşey.chatcity işde böle bi yer anlatması zor aslında üye olup bakman lazım https://www.chatcity.cc/cclogin.asp 

kralyagmur

kralyagmur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 17:06:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hımmm.. Güzel bir soru yazıyım bakalım :))

ßenim cc deki serüvenim 2.5 sene önce başladı. ßazen iyiki üye olmuşum diyorum, bazende tersini söylüyorum. ßurada çok şeyler öğrendim birnevi  okul gibi.. Ne olursa olsun seviyorum cc yi.  Kızdığım tek nokta, sosyal hayatımı bitirdi  Hayır korktuğum şey ye iç otur pc nin başına kilo aldım valla ya  Haftada birgün cc kapansın bence :)) 1 gün bile olsa sosyal hayata dönelim hemde bu arada cc de güzel bir temizlik yapılsın dimi amaa  Geldiğimden beri yerler hiç silinmedi  :))

CHATCİTY İ SEVİYORUM

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 17:10:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öyle bir yer hayal et ki 2. evin olacak...Sende öyle bir bağımlılık yaratacak ki geceleri uykundan feragat edip ertesi gün şiş gözlerle, tonlarca kahve içmiş olarak işe gideceksin.İşyerinde belki patronundan laf işitmeyi göze alarak gizlice yine Chatcity e gireceksin.Orda kullandığın nicki adın gibi benimseyeceksin...Her user sanki ailenden biri gibi olacak Bazen kavga edecek, bazen birlikte gülecek bazen de ağlayacaksın.Kimi zaman tıpkı hayat gibi, adil olmadığını düşündüğün şeyler yaşayacaksın...Gitmek belki de bırakmak isteyeceksin ama bir bağımlılık gibi her seferinde vazgeçeceksin.Kanına işleyecek hatta ruhuna...Orda kullandığın tipi aynada görmek isteyeceksin ve göremediğinde şaşıracaksın.Chatcity de kullandığın ev kendi evinden bile sana daha sıcak gelecek...Orda olmak o kadar değerli olacak ki, çoğu zaman ChatCity için maddi manevi her şeyi gözün kapalı harcayabileceksin.

Olmak istediğin ya da bulmak istediğin,ama hayatın belki de acımasızca sana vermediği herşeyi orda bulacaksın...Hadi gel sende bu güzelliği yaşa ARKADAŞIM...

DowNAurorA

DowNAurorA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 17:34:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Barbie30· :

Öyle bir yer hayal et ki 2. evin olacak...Sende öyle bir bağımlılık yaratacak ki geceleri uykundan feragat edip ertesi gün şiş gözlerle, tonlarca kahve içmiş olarak işe gideceksin.İşyerinde belki patronundan laf işitmeyi göze alarak gizlice yine Chatcity e gireceksin.Orda kullandığın nicki adın gibi benimseyeceksin...Her user sanki ailenden biri gibi olacak Bazen kavga edecek, bazen birlikte gülecek bazen de ağlayacaksın.Kimi zaman tıpkı hayat gibi, adil olmadığını düşündüğün şeyler yaşayacaksın...Gitmek belki de bırakmak isteyeceksin ama bir bağımlılık gibi her seferinde vazgeçeceksin.Kanına işleyecek hatta ruhuna...Orda kullandığın tipi aynada görmek isteyeceksin ve göremediğinde şaşıracaksın.Chatcity de kullandığın ev kendi evinden bile sana daha sıcak gelecek...Orda olmak o kadar değerli olacak ki, çoğu zaman ChatCity için maddi manevi her şeyi gözün kapalı harcayabileceksin.

Olmak istediğin ya da bulmak istediğin,ama hayatın belki de acımasızca sana vermediği herşeyi orda bulacaksın...Hadi gel sende bu güzelliği yaşa ARKADAŞIM...

NİL bravo kalemini konuşturmuşsun yine Bu kadar iyi ifade edilirdi ancak CC...

DeatHStaR

DeatHStaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2006 Çar 17:35:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
pekı barbie30 abla bu gusellıgı yasayacagım.
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir