ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Nisan 2024, Cumartesi 07:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   AJANLIK VE ARKADAŞLIK...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ByNurii

ByNurii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2009 Cmt 21:37:21      AJANLIK VE ARKADAŞLIK...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ajanlardan (bazıları) yaptıkları işi biraz olsun takip etmesini,işi ile arkadaşlığı karıştırmaması gerek olduğunu ögrenmeli.

Bunun İçin Örnek Gösterme Yapabilirim ama Önce Yazı İle Belirtip,Yaptıklarını Hatasını Anlamasını ve Tekrarını Yapmamasını Umud Ederimm..

İyi GünLer

ELEGANCEMAN

ELEGANCEMAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2009 Cmt 23:17:08sohbet oyun linki

Ajanlar da insan birader anlıyorum derdini de onlar da hata yapar.Canları sağolsun ancak hata bizdeki hataları üst mercii lere bildirmek yerine cezamızı ödüyor yada çorba ikram etme kültürüne yöneliyoruz.Kurumlar arası birlik olması bu gibi sorunları çözer.Birisi burda okey oynanmaz biri oynanır derse vatandaş pardıon user da neye göre hareket edeceği hususunda ikilemde kalır.

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2009 Çar 05:00:01sohbet oyun linki
Şimdi ajan arkadaların hebsi ile gerektiğinde konusurum ki onlarda insan.dertleri olabilir sorunları olabilir.yani ajanlar diye konusmasınlar dertleşmesinlermi?Ayırca ounda oynayabilirler.ki onlarda bu sitede üye sayılırlar ve eğlenmek hakları.Ben hebsini(infumum dan en yeni yıldız ajana kadar )cok severim.Ve hebsi ilede oyunda oynadım,ve bir hatam olduğundada.uyarırlar.Asıl ajanların değilde onların yanında bizlerin daha dikkatli olmamız gerekir ki,zorda kalmasınlar,cünki bir arkadsıan ceza verse bir türlü,vermese bir türlü,Hakkımız yok onları bu iklem içne sokmaya.unutmayın biz ne kadar iyi ve dürüst sek,Onlarda o kadar iyi ve dürüstlerdir,Sitede eğlenmek ve keyif almak istiyorsak kurallara uymamız gerekir,Benim sözüm bu kadar.Ajanlar hata yapmaz,bizler onları hata yapmak zorunda bırakırız.biz dikkatli olmalıyız bence.Teşekkruler bu hakkı verdiğiniz için. 

joey

joey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2009 Çar 07:48:37sohbet oyun linki

·Muckun· :
Şimdi ajan arkadaların hebsi ile gerektiğinde konusurum ki onlarda insan.dertleri olabilir sorunları olabilir.yani ajanlar diye konusmasınlar dertleşmesinlermi?Ayırca ounda oynayabilirler.ki onlarda bu sitede üye sayılırlar ve eğlenmek hakları.Ben hebsini(infumum dan en yeni yıldız ajana kadar )cok severim.Ve hebsi ilede oyunda oynadım,ve bir hatam olduğundada.uyarırlar.Asıl ajanların değilde onların yanında bizlerin daha dikkatli olmamız gerekir ki,zorda kalmasınlar,cünki bir arkadsıan ceza verse bir türlü,vermese bir türlü,Hakkımız yok onları bu iklem içne sokmaya.unutmayın biz ne kadar iyi ve dürüst sek,Onlarda o kadar iyi ve dürüstlerdir,Sitede eğlenmek ve keyif almak istiyorsak kurallara uymamız gerekir,Benim sözüm bu kadar.Ajanlar hata yapmaz,bizler onları hata yapmak zorunda bırakırız.biz dikkatli olmalıyız bence.Teşekkruler bu hakkı verdiğiniz için. 

komik adam ya nerde yaşıyor bu yada ajan yalakasımıdır :)))))

FullTehlike

FullTehlike resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2009 Çar 09:18:13sohbet oyun linki

Ajanlık ve Arkadaşlık!

(a)  Ajan diye Arkadaşlık:)

(b)  Çıkarcılık;)

(c) Sohbet,geyik,paylaşım vs..

(d) Hepsi yalan:))

sonsoru

sonsoru resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2009 Cum 21:29:10sohbet oyun linki

hepsi doğru seni onaylıyorum fullllll !!! :))

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2009 Cum 21:40:06sohbet oyun linki

Benim Ajan Arkadaslarim Rozeti Almadan oncede Arkadaslarimdi :) Ajan Diye Arkadaslik Olmasi Sacmalik .

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2009 Cmt 02:56:11sohbet oyun linki

·Muckun· :

Ekleme yapma gereği duydum.Ajanlık dedikse bu arkadaslarım ajan olmadıklarındada arkadsımdırlar.bana insan olmaları yeterlidir.bir kırıcı sözlerini duymadım bu gune kadar.yorumum yalakalık olarak algılanmıs.yalakalık yapsam bile elime ne geçeçek.Hem yalakalık  değerli insanlara yapılır..Neyse o sevdiğim arkadslarımı rozetleri ve yıldızları olmadan öncede tanırdım.Kim ne drse desin yinede onları sevmeye devam edicem

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2009 Cmt 03:02:07sohbet oyun linki
Hll Abi

SahsenYazar

SahsenYazar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2017 Cum 23:44:51sohbet oyun linki
kim yazımışsa helal olsun afferim çok doğru bunu kesinlikle ben yazmışımdır belki de kemal derviş gibi adamım hamd olsun
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir