ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
24 Nisan 2024, Çarşamba 17:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   EYLEMCİLERE MÜGE ANILDAN 31 SORU
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

veen

veen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2013 Çar 18:58:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Davos`a  gidiyom gelen varmı?

judeLaw

judeLaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2013 Çar 20:23:47sohbet oyun linki
ne guzel cevaplar verilmiş

lwingss

lwingss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2013 Çar 21:25:07sohbet oyun linki
1 haftadır istanbulda yapılan zülüm. tamamen fragmandır çbu filmin devamına 30 yıldır doğudaki halk maruz kalıyor.  insan oğlu vıjdanıyla insandır yoksa bi hayvandan farkı yoktur .yılardır hergün şehit haberi gelir günde ortalama 10 kişi ses kimsede yok. uludere 34 sivil vatandaşı bombaladılar katırlarıyla beraber. nedense kimsede ses yok enterasan bi şekilde hatayda 54 kişi bombalandı yıne ses yok. nede olsa önemsiz şeyler bunlar insan dediğin nedirki vaesın ölsün. ama durun bakın bakın taksimde ağaç kaldırıyorlar hadi toplanın vicdan sahibi olan herkes toplansın. yazık değilmi vijdanınız kabarmıyormu o ağacı kaldırmaya.bırakın kalsın yoksa sevgililere gece sevişecek yer kalmıycak aman bana ne ya alırım biramı ağaçların altında çekerim kafayı gelen geçenede  lafımı atarım nede olsa sarhoşum kimsede bişey diyemez yani sonuç insan lödürüldüğünde vijdan yok. ama ağaca çiçeğe böceğe var .vijdan işte

Leg0LaSGreenLeaF

Leg0LaSGreenLeaF resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2013 Çar 21:25:15sohbet oyun linki

Bakın kardeşim, millet çok sıkıldı! Otoriter tavır artık kristalize oldu, kafamızın üstünde sallanıp duruyor! Halka vergisiyle verilen hizmetleri, devlet tiyatrosuydu, şehir tiyatrosuydu, parktı, bahçeydi, kafanıza göre halktan geri alıp duruyorsunuz!
Saygı göstermiyorsunuz, dinlemiyorsunuz kardeşim! Tek manevi değerimiz İslam değil, anlamak istemiyorsunuz! İslam’ın yanında, cumhuriyet de, mili bayramlar da, Atatürk de, yaşam tarzlarımız da, sadece anayasal bir ilke gibi görünen laiklik bile milletin manevi değeridir! Çünkü özgürlüğü, ümmet değil millet olmayı, birey olmayı, hakkı hukuku, adaleti, hayatını istediği tarzda yaşamayı, kadın haklarını, eşitliği, pozitif bilimi, aydınlığı sembolize eden kelimelere dönüşmüşlerdir! “Laiklik”, trafikte biriyle kavga etsem, o beş vakit namaz kılıyor ben kılmıyorum diye hakimin onu haklı bulmamasının garantisidir mesela! Hayata dair, gelecek umutlarına dair, “kalbi duygular”dır artık bu kavramlar!
Bunu fena halde gözden kaçırıyorsunuz! 
Alkol malkol derken özgürlüklere çatır çatır müdahale ediyorsunuz, “Ama..” diyene basıyorsunuz gazı! Ve “Biz yaparız, kimseyi de takmayız” diyorsunuz! 
“Sizin alınız al, inandım, sizin morunuz mor, inandım, ama benim dengemi bozmayınız” yav! (Gülse Birsel)

Leg0LaSGreenLeaF

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2013 Çar 21:27:41sohbet oyun linki

“Laiklik”, trafikte biriyle kavga etsem, o beş vakit namaz kılıyor ben kılmıyorum diye hakimin onu haklı bulmamasının garantisidir mesela!

Bu cümle bütün sorulara cevap olarak yeterli.

Leg0LaSGreenLeaF

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2013 Çar 21:33:17sohbet oyun linki

·lwingss· :
1 haftadır istanbulda yapılan zülüm. tamamen fragmandır çbu filmin devamına 30 yıldır doğudaki halk maruz kalıyor.  insan oğlu vıjdanıyla insandır yoksa bi hayvandan farkı yoktur .yılardır hergün şehit haberi gelir günde ortalama 10 kişi ses kimsede yok. uludere 34 sivil vatandaşı bombaladılar katırlarıyla beraber. nedense kimsede ses yok enterasan bi şekilde hatayda 54 kişi bombalandı yıne ses yok. nede olsa önemsiz şeyler bunlar insan dediğin nedirki vaesın ölsün. ama durun bakın bakın taksimde ağaç kaldırıyorlar hadi toplanın vicdan sahibi olan herkes toplansın. yazık değilmi vijdanınız kabarmıyormu o ağacı kaldırmaya.bırakın kalsın yoksa sevgililere gece sevişecek yer kalmıycak aman bana ne ya alırım biramı ağaçların altında çekerim kafayı gelen geçenede  lafımı atarım nede olsa sarhoşum kimsede bişey diyemez yani sonuç insan lödürüldüğünde vijdan yok. ama ağaca çiçeğe böceğe var .vijdan işte

Hala ağaç gören "örümcek beyin" az oku ve izle. Dağıtılan makarnaları hala tüketemedin mi de beynindeki kan pıhtı halinde nedir ?

Leg0LaSGreenLeaF

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2013 Çar 22:32:34sohbet oyun linki

Rize`de binayı saran faşist gerici kalabalık Atatürk`ün p... diye bağırarak binayı taşlıyorlar!

Çevik Kuvvet hala izliyor...

Kaynak :Bina içerisinde olan ADD Rize Şube Başkanı - Ömer Toprak ile canlı yayın Halk TV`den aktarım yaptı.

Siz anca Kandil gecesi saldırırsınız yobazlar. Din ile alakanız nedir bi düşünmek lazım.

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2013 Çar 23:29:06sohbet oyun linki
·lwingss· :

Leg0LaSGreenLeaF

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2013 Per 00:03:32sohbet oyun linki
Taksim 1 haftadır yılbaşı gecelerinden kat kat daha fazla kalabalık... Ve Hiç bir kadın tacize uğramadı. %50 evinde kalmaya devam etsin bence...

Voyaj

Voyaj resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2013 Per 00:30:00sohbet oyun linki

Benim üzüldüğüm nokta "%50 yi evde zor tutuyorum" demesi. Neden? Onlar köpek mi? Sokaktaki çocuklara kimse hadi eyleme demedi. Hepsi özgür iradesiyle dışarda.

Hadi haklı olduğunuzu varsayalım. Peki neden 1 hafta medya ambargosu yedi tüm bu olanlar? Korktuğunuz neydi?

"Ülkemdeki %50, her iki kişiden diğeri, canım kardeşim, diğer yarım sana sesleniyorum. Direnişimiz sana değil. Senin oyunun gücüne güvenerek beni yok sayana. Benim gibi düşünmeni istemiyorum. Sadece düşünmeni istiyorum.."

CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir