ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 04:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   öylesine
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lRosel

lRosel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2015 Pzt 23:54:40      öylesinesohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
.Bizi hayatından çıkaranlar için bir ömür yas tutamayız. Hayatın boyunca uğruna acı çekmeye değecek biri olsa gitmezdi zaten. Çünkü senin ruhuna dokunamayan anlamaz acını, anlamak istemez. Umrunda değilsindir çünkü. Umrunda olmadığın biriyse gözyaşına hiç değmez. Bir anda unutmak elbette mümkün değil, önemli olan bunu kabullenmek. Buna alışmak... Kim nerede mutluysa, huzurluysa orada olsun. Ölenle ölünür de gidenle gidilmez bazen...
Ne yapalım; canımız sağolsun...

SlMONE

SlMONE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2015 Cmt 11:51:05sohbet oyun linki
Öylesine olmuyor Sayın Rose :) Öyle bir öfke oluyor ki hiç soğumuyor. Hani acısını göstermesin derler ya acısını görsen de sulh bulmaz. Her sabah ve her kararan akşamda bu öfkeyle yaşamayı öğreniyorsun. Kul hakkına girer ki bedeli mahşere kadar.

lRosel

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2015 Pzt 02:32:03sohbet oyun linki

Kendine dikkat et, çünkü ben koruyamayacağım artık seni...
Omuzum olmayacak başının altında, ya da elimle silemeyeceğim gözyaşını yanaklarından...
Benimle uyuyamayacaksın, uyanamayacaksın. Senin için endişelendiğimi bilmeyeceksin bir daha. Sana olan sevgimle sıkboğaz etmeyeceğim seni. Bıkmayacaksın ya da boğulmayacaksın haddinden fazla ilgimden.
Kendine iyi bak...
Dilerim beni yüzüstü bıraktığına değer, yerime koyduğun her kimse benim kadar kıymetli olursun onda da. Pişman olmanı istemem, çünkü bir gün pişman olursan sana uzanacak bir elim olmayacak. Çünkü sen bütün dallarımı kopardın, kırdın...

Şimdi yanında olan, sana destek veren, yokluğumda seni avutan, beni unutturan her kimse onu kaybetme. 
Çünkü bundan sonra benim içimden senin için güzel bir şey gelemez.
Umarım bugün sana teselli veren yarın yol vermez...

VeniceGondoLas

VeniceGondoLas resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2015 Cum 02:01:16sohbet oyun linki

https://www.youtube.com/watch?v=KBvfAlb0cro

Ramiz Dayı- Sana gelince...

Sana gelince, sana gelince yazıyorsun, okuyorum.
Kanlı bıçaklı düşmanım bile olsa.
İnsanın bu rütbe alçalabilmesinden korkuyorum.
Ne yazık ne kadar beraber geçmiş günlerimiz var.
Senin ve benim en güzel günlerimiz
kalbimin kanıyla götüreceğim ben o günleri.

Sana gelince. Sen o günleri satıyorsun.
Günde 10 kağıt, bir çift rugan pabuç
sıcak bir döşek ve
üçyüz papellik rahat için.

En güzel günlerimin üç melun adamı var.
Biri sensin biri o biri ötekisi.
Kanlı bıçaklı düşmanımdır ikisi.
Sana gelince düşman bile değiliz.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2015 Cmt 20:45:49sohbet oyun linki

Hayatin bedeli """"""ÖLÜM"""""" Sevmenin bedeli """FEDAKARLIK"""
Dostlugun bedeli ""PAYLASMAKSA"" Bugünün bedeli ""HATIRLAMAK"" olmali...
Hep aklimda olan guzel insanlara

lRosel

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2015 Pzr 00:18:34sohbet oyun linki

Seni sevdiğim için ilk kez bu gece nefret ettim kendimden...
Çünkü en çok bu gece arayacağına inandım. En çok bu gece beni özlediğini düşündüm...
Aslında en çok bu gece sana ihtiyacım olduğunu hissettim.
Sen yoksun.

Madem gitmek için zaman kolluyordun, ayrılmak için ne diye onca yılı bekledik. Tahammülsüz acılar duyabilmek için mi alıştık?
Yoksa biz başlamakla kaybettiğimiz bir zafer için mi savaştık?

Seni hala seviyorum...
Söylemek isteyip söyleyemediğim ama okuyacağını adım gibi bildiğim için bunları yazıyorum.
Her ne olursan ol, her kim olursan ol seni seviyorum... En kötüsü de ne yaparsam yapayım buna engel olamıyorum. Ama seni görmemek için, sana ulaşmamak, sana bir daha dokunmamak için ne gerekirse yapacağımdan emin olabilirsin. 
Ben senin hayatından seni seve gideceğim. Beni mutlu ettiğin, beni mutlu etmek istediğin, beni sevdiğin günlerin hatrına sana ah etmeyeceğim...
Hatta tebrik ederim; ne de güzel öldürdün senin için yaşayan kalbimi..

Vicdanın diyorum...
Rahat mı?

lHePHePyEk

lHePHePyEk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2015 Pzr 01:18:22sohbet oyun linki

Buğünlerde Senden Uzağım buz Dağında donmuş bir çığ gibi .. Ne kadar duyursamda sesimi duymayan tek sen varmış gibi..
Siz hiç affedilmeyecek kadar korkunç bir şey yaptınızmı ?
Ben yaptım.. Ama yaptığım kotuluk birgun beni donup bulacağını bılıyordum Niyemi nasılmı?

Her kadına sahip oImaya çaIışan adam bir kadına hasret kaIır. Bir kadına sahip oIan adam; her kadını kendine hayran bırakır. Ben oyle bir kadını sevdımki hayran kaldılar bana oyle bir kadın sevdimki o kadının yerınde olmak isteyen cok kişi tanıdım.. Bir insana tamamen güvendiğinizde iki sonuçtan birini elde edeceğiniz kesindir. Ya yaşam boyu dost, ya hayat boyu bir ders ben 1ıncı tercıhımı işaretlemiştim çoktan ama 2inci seçenek çıktı hep doğru yanıt olarak bana..

Bir insana ne kadar değer biçersiniz ? Hayatınızı ona adıcak uğruna ölmeye gozu alacak kadarmı.. Yada Adı geçtiği yerde aklını kaybedip elindeki kalemin duşmesimi gözünün kararması gibimi elinin ayağının titriyecegi kadarmı ? Öyle bir an olurki en talihsiz zamanınızda onu dusunup `` Karanlık Dünyaların Arkasında Bir Nefesin vereceği Hayatmışsın bana, nefesini her hissettiğimde Kalbim Durmaz yerinde Sevgilim..`` diyebileceğiniz kadarmı? Eğer bugun bu kelimeleri farklı bir yerden okuyup duygularını yüzüne soylıyemip elinden tutamıyorsan ve halen adını unutamayıp acını kalbının derinliklerinde saklıyorsan ve bunu ona duyaramıyorsan bicdigin değer gerçekten değermidir?

İlk günki gibi dokunduğun gibi ona bir başkasına dokunamamak, onu her sanıyende biraz olsun içindeki nefret,kin ve sevgiden adını anıyorsan ozaman o aşkın ateşi sonmusmudur? Hayatın kuralı bu deme sen hayatın kuralına degıl hayat senın kuralına uymalı dıye gıdıp karsına bir tokat atıp ozledım diye sarılmak geldimi aklına hic :)

Merak aşktan daha güçlü birşey.. Bir kere aşık olunca bilirsin aşkın sana ne yapacağını, ama merak öyle değil.. Eğer birini merak edersen o merak seni alır götürür. Bilir misiniz babalar kızlarına ellerini uzatırsa , kızlar onu cehenneme kadar takip eder ama ben sevdiğime bir babası kadar elimi uzattım ama o benımle cennete bile gelmedi.. Sevgi zayıflıktır derdi hep abim belki haklıydı da.. Yeniden başlamak istiyorsan güçlü olman gerek, sevdiklerini unutman gerek. Siz herşey yeniden başlamaya cesaret ettiniz mi.. Siz değişmek, bambaşka biri olmak istediniz mi? İnanın ben istedim.
Birini çok sevdiğinizde o sizi çok üzsede onun yanında ağlamak istersiniz, o size korkunç bir şey yapsada onun kollarında teselli bulmak istersiniz..Birini çok sevdiğinizde size bin kerede yalan söyese yine herkesten çok ona inanmak istersiniz..
Bir daha kimseye yapmadığım bir şeyi yaptım GÜVENDİM.. Ne kadar terbiye etsen de susturamazsın içindeki canavarı eski anıların gelir aklına onunla olduğun yerlerde bir başkasıyla olmasına senden sanki saklarcasına sankı sen onu fark etmicegini sanıp seni yine kandıracağını sanıp tesellisini başka kucaklarda ararken o sen bir şey yapmak istersin ama o kotu anıları ozgur bırakır onu hıssını gomersın içine.. Birşeyi bilip bilmemiş gibi davranmak nasil bir his siz bilirmisiniz.. İhanete uğradığınızı bıle bıle onun yolunu halen beklermisiniz iyi olup olmadığını gordugunuz anda yuzunuz gulermi?
Geçmişe sorular soran kendi sesinin yankısını gerçek sanır. Hani aynada aksini görür, gerçek sanır, vurur yumruğu ayna kırılır elin kanar ya için öyle kanar suskunluğun.. Ama bir şey daha vardı içimde bir çözüm vardı kelimelerle aklımın ucundakı kotu seyleri süsleyen, Yılanın başını ezmek istiyorsan gözüne bakmayacaksın diye çünkü yılan oldugunde çoktan sana zehirini akıtmıştır, eger yoksa vücudunda o yılan zehiri sag olan yılan gelir gorur o gözdeki katili..

İşte o katil benim işte o yılanı ben oldurdum siz gordugunuz sadece benım.. Bugunki insanları yarın olduğunda aynı kışı olarak donmememesi nasıl bir duygudur bilirmisiniz? 

NOT : Okudugunuz için teşekkürler ( Yazılarımın bir kaç kısmından alıntı yaptım aklıma geldıkce paylaşacağım )

lRosel

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2015 Pzr 02:07:34sohbet oyun linki

Doğru kişi sevdiğin kişi anlamına gelmiyor.
Çok seviyor olman da onu doğru kişi yapmaz. Sana acı veriyorsa, bütün iyi niyetlerine rağmen her seferinde iyi niyetini suistimâl ediyorsa; deli gibi âşık olsan bile o yanlış insan demektir.
Bunu kabullenmelisin…
Çünkü doğru kişi hayatından bir şeyler çalan değil, hayatına anlam katan kişidir…

‪#‎SendenSonra‬ ~kitabından.

lRosel

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2015 Pzr 02:29:46sohbet oyun linki
Sevmek dediğin bir kere olmalı...
Yalnız bir kişiyi sevmeli insan. Defalarca kırılmadan, dağılmadan bir kişiye vermeli kalbini. İnsanın hayatında öyle biri olmalı ki; adı sevgili değil, "canından can" olmalı.
Ömrünün herhangi bir gününü mutlu geçireceği değil, bir ömrün tamamını mutlu tüketeceği biri olmalı insanın hayatında..

lRosel

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2015 Per 17:17:05sohbet oyun linki
En kötüsü de ne biliyor musun; sen onu düşünmekten uyuyamazken, onun umrunda bile değilsindir.
Aslında bunu da biliyorsundur da yine de beklersin. Bir kere aramasını beklersin, bir mesajını bazen…
Sonra “geçer…” dersin.
Saatler geçer,
Günler geçer,

O hep aklından geçer, ama acısı hiç geçmez.
Sadece alışırsın...
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir