ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mart 2024, Perşembe 23:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   **MAWİBERELİ(BARBOO) - MİSSLİTROS **
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MissLitros

MissLitros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2015 Çar 21:57:15      **MAWİBERELİ(BARBOO) - MİSSLİTROS **sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Adam gibi adamları sevin diyorum. Bir adamın önce sesinde huzur, bakışlarında sıcaklık ellerinde şefkat arayın. Mükemmel olsun demiyorum ama seviden önce onda mutlaka biraz saygı arayın.

Yanınıza yakıştığı kadar yakışsın yarınlarınıza.

Yani kişiliğinde de şüphe götürmez bir güven arayın.

Sizi kaybetmekten korktuğu kadar korksun sizi incitmekten. Ve gücünü sadece sizi korumak için kullanan bir adam arayın. Ona her baktığınızda yaralarınızı değil yüreğinizde sevildiğinizi hissedin.

VE ÜSTÜNDEN YILLAR GEÇSE BİLE İYİ Kİ SEÇMİŞİM İYİ Kİ SENİ SEVMİŞİM BE ADAM DİYİN.

"Her insana böyle bir sevgili nasip olmaz iyi bilirim çok yanlışım hatalarım oldu ve uçurumdan dönüşlerim .. Bunlar iki hafta bilemedin bi kaç haftada ayrılır diyorsunuz da Siz bu efsaneyi bilmiyorsunuz.. 2.5 senelik beraberliğimiz ve arkasında kalan büyük bir senemiz var. Hele ki ayrı kaldığımız zamanlarda. Siz yoktunuz biz vardık :)

Size sesleniyorum şimdi ey şehrin sahipleri, çöp karıştıran o malum kişiler, ve antensizler :)

Sizin zorunuza giden herşey bizim hoşumuza gidiyor devam edin :D

Çokta uğraşın Adam yollatın , Feyklerle izleyin .. Mısırda alında aşk görün biraz .. 250 gr peşinde koşan insanlar ve Sülük gibi o erkek bu erkekle olanlar.. Kusura bakmayında siz mi yorumlıycaksınız bu aşkı :)

İnsan olmayı bilin önce .. Beyninizi bırakmayın 5 dk da olsa insan olmayı becerebilin. Belki kafanız o zaman basar da anlarsınız .

Bu adamı bir kere kaybettim .. Son anda ikimiz uçurumdan döndük .. Siz bunu bilemezsiniz

Eğer şimdi 2.5 seneden sonra yine bu birliktelik Zümrüdüanka gibi kendi külünden dogup yine yanıyorsa.

BİZDEN KORKUN ..

BU AŞK MAWİBERELİ(BARBOO) - MİSSLİTROSUN AŞKI ..

Bizim zamanımızı iyi bilirler .. Ateşle barut yan yana gelmez dediler yine geldi .. Cehennem gazabına uğratmayın kendinizi sizin için kötü olur :) Biz yakmayı severiz yakarız problem değil

*İyi şeyler inandığında daha iyi şeyler sabrettiğinde ve en iyi şeyler hiç VAZGEÇMEDİĞİNDE GELİR*

Rabbim bile bize kıyamamış Kulu hiçbir halt edemez :)

BaRBooo

BaRBooo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2015 Çar 22:16:49sohbet oyun linki

Canım İci böyle bir başlık ve duygularını Aktardıgın ıcın Sana verdıgım degerı bır kez daha gözden gecirip Daha cok Aşık Oldum
 Bılmıyorum Senın gibi bir sevgilim Olsun isterdim Herzaman Hep hayalımdekı Gibi duslerımdekı Gibisin Prensesimsin..
 Evet gecmişte Kalan Herseyı bır Kenara bırakıp bugun Halen beraberSek Cok asamalardan cok emeklerden gectik.
 Ben sundan Emınımkı Hayatımıza Kımler gırsede Bız Hıc bırzaman Kopmadık Bırbırımıze sevgı Acisi Hep başka Oldu.
 Biz özlemimizi Bazen Kavga ederek bazen tartısarak da Olsa Gecirsekde, Su durumda Olmamız cok Muthis bişi
 Senınle Olmadııgm Zamanlardan cok Pısmanım Oyle pısmanımkı Zaman Makinasi Olsa elimde belki Seninle
 Başladıgım İlk Gune donmek ısterdim. Çunku ozamanlar bile Sana deli dolu Asıkdım..
 Hayatımıza Giren insanlar kimi Zaman Yorumlarına elestırılerıne Kalsakda Yılmadık Yılmıcazda..
 Bugun Daha x Kısıyyleydın bugun neden bu kadınada aynı seyı Yapıyon dıye kafasında soru ısaretı Olanlar var?
 Acıklım : Sevdigim Yarim dedigim Kişinin dedigi gibi, Ucurumlardan donduk Yaşadık Yasaması Gerekenı
 Ama artık Yorulduk bıktık usandık kanamaktan yaralanmaktan.. Bız denizle cok deger verdık uzmedık
 Yıpratmadık hıc bırzaman saygı duyduk Yerı geldı selamı sabahı kestık 2 muhabbetı cok gorduk
 Ama Insan kanaya kanaya Yemek yıyemez demı. Bizimkide o hesap :)
 Şimdi bazilarına seslenıyorum ( Onlar kendilerini iyi biliyor ) Benim Olana Kımse goz dıkemez
 Kımse sahıp Olamaz.. Benden Ayrı kalır Baskına gıder ama Gece uyurkende benı dusunur
 İşte sevda budur ask budur.. Bır kadının bır erkegın gonlunde kalbınde bırısı varsa
 100 Sultan soksan O saraya Birine Elci Olmaz, Bir dilenci sever gider Ona köle Olur..
 Bende kendısıne Köle olacak kadar sevıyorum. İyiki varsin aşk Varlıgın Yeter..
 Kalbimdeki Yerin cok Farklı Senı tanıdım Tanıyalı Hayata bakıs acım cok Degıstı Bazılarının
 Yerleri dolar ama senın dolmadı bende Hep başka oldun Kalbimde.. Ve çok Mutluyum
 Seni seviyorum senınle Olmayı sevıyorum Senınle Kalmayı senınle OLmayı Konusmayı
 Gulmeyı eglenmeyı aglamayı hasret gıdermeyı Herseyı Sevıyorum Heryerını sevıyorum
 Özluyorum Kokunu bakısını dokunusunu Sevgını sadakatını Herseyını anladımkı
 Benım Anıl Yazım sensın Benım canım sensın Benım Tek solmayan gulumsun
 Allahım bizi Nazardan eglesın Cocuklarımızın annesı babası eglesın..
 Allahım Herkes senın gıbı Huyundan suyundan guzellıgınden Bir hatun eglesın
 Seni bana :$ Ben bu kadını Sevıyorum Ulan sevıyorum.. Anladınızmı ?
 O Beynınıze Sokun Lan bunları sokun !     DENİZIM   

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2015 Per 00:20:09sohbet oyun linki
TUNÇUM SEVİYORUM SENİ HEMDE ÇOK

BaRBooo

BaRBooo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2015 Per 02:24:39sohbet oyun linki

Bende SENİ Çok Ama Çok SEVİYORUM BE AŞK ÖLÜME SEVİYORUM ULAN !  DENIZIMMMM ÖMRUMM:$

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2015 Pzr 22:30:01sohbet oyun linki

Evet aksiyim oldukçada lanetim .. Gurur duyduğum özelliklerim değil ama en azından samimiyim.

Dilimin kemiği yok söylediklerime pek ayarda veremem ama ben sevdiğim ve hayatıma aldığım bu adama ihanet etmem..

Kavgacıymışım , uyumlu değilmişim .. Evet itirazım yok.. Çünki içimdeki çocuğu korumanın başka yoluda yok..

Yalanlarınızla, oyunlarınızla, sahte yüzlerinizle başka türlü mücadele edemem.

Ben sizler gibi dönek savaşmayı bilmem. Hayatınızda varsam eğer olmak istediğim içindir

Bazı dost bildiklerimi sevmem her hatanıza tahammül edeceğim değildir. Etmem.!

Eğer içimdeki çocukla tanıştırdıysam birini bilin ki artık ÖLENE KADAR YÜREGİMDEDİR

BU İNSANIN İZİ ..

Ama o çocuk ağlarsa, düşerde dizleri yaralanırsa dönüşeceğim canavardan Allah korusun sizi .. :)

Ve sen sevgilim

Şimdi olmam gereken yerde hayata başladığım yerde kalbindeyim ..

Vazgeçilmez oluşunun sırrı bu işte

Senin olmadığın yerde ne olduğunu biliyorum .. * CEHENNEM*

*https://www.youtube.com/watch?v=fjlDsYSaWzs*

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2015 Pzt 16:56:11sohbet oyun linki

Çok hata yaptık ikimizde .. Çok dönülmez yollara girdik hatta

Ama sonuç ?

Birbirimizden hiçbir zaman kopamadık

Hayatımızda biri olmasına rağmen aklımızdan tek bir isim geçti

Deniz .. Tunç ..

Belki kader belki alın yazı

Çok ayrıldık evet..

5 Senelik bir geçmiş yaşadık ..

Yıpratmaya uğraştılar ayırmaya mı hergün uğraşıyorlar :))

Sapıklıkmı kralını yapıyorlar yok mesaj yok aramalar..

Koparabildiniz mi :)

Ayırsanız bile onun kalbindeki imzamm benim kalbimdeki imzası ..

Kazınmış halde ..

Sökebilicekmisin ?

Benimsin zannettiğin bu adamın bu kadının aklından başkası geçiyorken

Agrına gitmezmi gider. :))

Ben bir tek adam sevdim .. Herşeye rağmen

O adamı bu kadını almanız zor..

Bizi ayırsa ayırsa kara toprak ayırır ..

Bunu aklınızda tutun ;)

Varlıgımız olay .. Birlikte olmamız daha çok canınızı yakıcak

Bence alışın

Saygılar ..;)

TheIastSAMURAl

TheIastSAMURAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2015 Pzt 17:02:03sohbet oyun linki
Belki çok uzun zaman sonra bunun farkına vardım, ama öğrendim.
Eğer sen umursarsan, o umursamaz, eğer sen çok değer verirsen, o bunu anlamaz. Ve eğer sen temiz bir sevgiyle ona bağlanırsan, o aşkı kirletip çekip gider. Öyle çok umursamayacakmışsın. Hak ettiği kadar değer verecekmişsin herkese. Ve en önemlisi de seni hayatının sonuna kadar yanında taşımaktan korkan birini, meğer hiç mi hiç sevmeyecekmişsin. Ama benim hayatımına giren en hak ettiği degeri kazanan ve hic benimle olmaktan korkmayan üstüme üstüme gelen bu hanımefendi varya ? İşte o benim sevdigim tek yarim :) Hayatta ki en zor şeylerden biri de.Bitmez dediği o dev aşktan eser kalmadığına, 
Şahit olan bir kadını yeniden aşka inandırmaktır... O bana inandi ve ben Ona iyiki Varsin canim.. İyiki..   DT

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2015 Sal 22:52:58sohbet oyun linki

Bir erkek vazgeçmek istiyorsa tek bir neden yeterlidir ama biz kadınlar

sevgimiz için mücadele ederiz,çünkü biz kadınlar elimizdekiyle

yetinmesini ve mutlu olmasını biliriz. Eğer sizin için mücadele edecek,sizi bir

kadının hak ettiği değerle süsleyecek, sizi hayatına dahil

edebilecek ve gözlerinizin içine bakıp SENİ SEVİYORUM diyebilecek bir erkeğiniz varsa dünyanın en şanslı kadınısınızdır demektir.

T&D

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2015 Çar 09:12:04sohbet oyun linki
Ömrüm,
Ömrüme yazılmış en güzel kaderim benim
Bir ömür sürer mi diyorum bu sevda
Sonra diyorum ki;
Ne bir ömrü ! 
Bir ömür daha bahşedilsede bana
Hiç USANMAM YAŞARIM AŞKINLA

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2015 Per 16:14:45sohbet oyun linki
https://www.youtube.com/watch?v=qQ6vNIjLOmg
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir