ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 15:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   NE OLACAK BU DURUM CHATCITY?
 <<1234 >>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MyLoveStory

MyLoveStory resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2016 Cum 02:10:01sohbet oyun linki

Yahu boşuna kendinizi yırtıyorsunuz... Sahibi zahmet edipte yazmıyor bile... Bu ne ukalalık bu ne kendini beğenmişlik bu nasıl bir umursamazlık... Hayret....Yahu ne gamsız birisin...Hadi bizim sohbetimizi  bir kenara bıraktık sen bu siteden para kazanıyorsun. Evine ekmek götürüyorsun. Ayıptır yahu insan olan  karşısında ki insanı biraz kaile alır.   Harbiden hayret ediyorum sana bu nasıl bir vurdum duymazlık..İşte tam da bu yüzden bu site bitmeye mahkum.. Sen ve senin gibi ilgisiz ahde vefayı bilmeyen insanlar yüzünden...

Site sahibi oku bir zahmet... Okursan da bir şeyler karalama zahmetinde bulun bi zahmet...hadi BAYYYYY...

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NICOMEDIA

NICOMEDIA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2016 Cmt 15:31:07sohbet oyun linki

Merhaba Arkadaşlar

Sustum sustum bu zamana kadar fakat artık konuşma zamanım geldi sanırım ..

Ben csarisinc.. Neden bu nickteyim öncelikle onu belirteyim.. Sizlerde biliyorsunuz ki çok uzun zaman sitede Dx Club Başkanlığı yaptım. Başkanlığım süresince türlü haksızlıklara maruz kaldım kimi zaman sustum kimi zaman cevabını verdim gerekli yerlere fakat koskoca bir ego patlaması yüzünden hem başkanlığıma son vermek zorunda kaldım hem de yılların birikimi bir anda çöpe gitti.. Nasıl gitti. Şuan sitede şef olarak belirtilen şahıs yine yaptı yapacağını haksız yere cezalar ardından tüm nicklerime 100 yıl ve forum başlıklarımı silmeye kadar gitti .Siteyi kendi düzenine göre götürdüğünü sanıyor . Ben Kralım Ben büyüğüm koskocaman bir ego.. Peki bu egonun siteye site geleceğine ne gibi faydası var.. Site Odalarında fake hesaplar ve toplasan 10 12 vip nickli user yok. 34 CAN nickli arkadaşımız ne demiş` forumda bir yorum yaptım nikim 50 yıl yedi `  böyle böyle insanlar kırılıyor. Eski noktasız nickli bir arkadaşımla konuştum geçen gün bana dediği şuydu nikim 100 yıl yedi neden yedi peki? siteye girdiğimde 100 yıl yazıyordu. Senelerce vipplus tip özel oda özel tip bile aldım sohbet etmek için sadece haksız yere nedensiz atıldım. Sonra yanlışlıkla olmuştur diye mail geldi ben girmeyeceğim artık dedi. Damlaya damlaya göl olur deyimi geldi aklıma nasıl damlaya damlaya göl olursa böyle el altından insanlar atılırsa onunda eşi dostu gider böylelikle kayıp büyük olur ..Sarışın atılır siteden olanı da götürür böyle işte .. Son sözüm Ben bu sitede kalan kırıntılardandım ben ve benim gibi birçok site seven dostların değeri bilinmedi .Site geleceği için siteye iyi bir yönetici gelmesi lazım öyle insanlar kırıla kırıla nereye kadar sadece büyük bir çöküntü doğurur.. Siteyi sevenler gelmiş geçmiş userler için site sahibi kimse el atsın artık. Barbie30`un dediği gibi yokolup gitmesine gönlümüz razı değil olsam ya da olmasam da artık .

Sağlıcakla Kalın Hoşçakalın..csarisinc...

Not : Yazım silinirse birçok nick mevcut devam edeceğim.Çözüm bulmak için Eleştiriye açık olmak lazım değil mi

----------------------------------------------------------------------------------------

İlk ve son kez yazarak konuyu noktalıyoruz. Site içerisinde hiçbir üyeye keyfi keder ceza bugun verilmediği gibi yarında verilmeyecektir. Bir ceza var ise bir kural hatası ve uygunsuz durum vardır. Senelerdir burada olan üyelerimizinde bildiği gibi bu durum hep böyle olmuştur.

Aksi bir durum oldu
ğunda bir şefin yanlışını bir şef düzeltir bunu kimse unutması
n :)

Ego sahibi olan biz olal
ım sizler hep iyi olun bu hiç sıkıntı değil.  İnsanlar leke sürmeden önce kendine bir bakmalıdır. Şu yanlışları yapmadan başlamalıdı
r önce ;

Siteye 1 kuru
ş dahi harcamayıp siteye şunları bunları yaptım site için çabaladı
m dememelidir.

İnsanları farklı nicklerle izleyip kendisine aksi bir yazı yazana küfürlü geri dönüşler yapmamalıdı
r.

Sitede geldi
ğinden bugune kadar site içi site dışı
küfürlerini unutup insanlara leke sürmemelidir.

Farkl
ı IP değişiklikleriyle edilen küfürleri nasılsa bizi bilmiyorlar diye düşünerek tutum içerisine giren şahsiyetler bizim ne kadar hassas davrandığımızı neden o zaman düğmeye basmadığımızın farkı
nda olabilmelidirler. Dolayısıyla yukarıda adı geçen üyenin görüldüğü yerde sürekli dışarı alacağımızın bilgisini de buradan verelim :)

Sustum sustum demeden önce yapt
ım yaptım en son burası kaldı
demelidir insanlar :)

Biz her zaman sabredip bekleyen, bir
şeylerin düzeleceğini düşünen tarafız dolasıyla kimse bizi düşüncesizlikle suçlamamalıdır. Biz birer üyeyiz üyenin sıkıntısını da biliriz neyi nasıl yaptığını da..Yukarıda adını zikreden üyenin farklı farksız dx clubunde kullandığı kullanmadığı ne kadar noktalı noktasız nick i var ise siteden uzaklaştırılmıştır. Nedeni küfür ve hakaret etmesidir. Detaylı bilgi vermeyerek halen iyimser olduğumuz kanaatindeyim :) Bugune kadar durmamızın en büyük nedeni ise DX e emek verip insanları bir araya getiren ve bu uğurda kendi odasındaki üyelere her türlü (vipplus/vip/tip/özeloda ) fedakarlığı gösteren kişi içindir

Site hepimizin sitesi her
şeyi iyi güzel isterken biraz kendimize bakmalı ve bizlerde iyi bir üye olma potansiyeline sahip olmalıyız :) Sohbet sitemizde sadece sohbet edip keyifli zamanlar geçiren üyeler iyi bir üyedir. Art niyet ile küfür eden , hakaret eden, insanları birbirine düşüren, ben bilirim ben yaptım diyen ( aslında yapmayan ) , insanların açıklarını arayan üye kötü bir üyedir. Lütfen içinizde böyle durumu olan kötü üyeleri bizlere bildirin dün ne yaptıysak bugunde aynısını yapacağı
z o kötü üyelere..

Bu arada 34CAN nickli üyenin cezası forumda yazdığı kural dışı yazılara değil site içerisindeki yazımına verilmiştir. Bilmeden öğrenmeden konuşmamak lazım :)

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>