ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 21:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   TÜRKCE RAP TA GURURUMUZU OYLUYORUZ (KİM)
 <<123456789 10111213141516171819...59>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2006 Pzr 03:36:43sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

anlamıcak ne war prens oda oyunu sagoya kullanmıs,,bir çok kişinin yaptığı gibi,,şaşırmaya gerek yok :)

hala azınlık deme balim...

benm dediğime çıktık ben sana diom bastan beri,,nerde ceza sago kıyaslama anketi gorsem sago onde,,bilen bilio cunku...

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 05:52:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Prens baktım senn tek cvp wermedm sorun ceza tw programlarına filan cıkıo baskaları nerde hesabı bi soru...

cwbını werim sago yeni askerden geldi we ayağının tozu ile hem ewlendi hem şuan turnedeler...yani anlıcan wakit yok eminim boş zamanı olsun goreceksin hatta bende forma koycam izlersin ordan...

hatta şuna bak bi istersen :) ;

Kuvvetmira Tam Gaz

Kuvvetmira konserlere devam ediyor.Sagopa Kajmer ANKARA Konserinde 3000 kişiyi coşturdu.Kuvvetmira durmaksızın canlı performans sergilemeye devam ediyor.Konser öncesi
Migrosta muhteşem bir kalabalık vardı.Girişler zorlukla sağlanabildi.Konser başlar başlamaz Sagopa Kajmer hayranları sanatçıya ulaşmak için büyük çaba sarfettiler.Sahneye ilk olarak Abluka Alarm çıktı.Ardından Zet ve Raffine Son olarak ise Sagopa Kajmer ve Kolera çıktı.İzdahamdan dolayı bayılan Kuvvetmira hayranlarına güvenlik görevlileri müdahale etti.Ankara Konserinde bu zamana kadar görülmemiş güzellikde bir izleyici kitlesi vardı.Kuvvetmira ve Sagopa Kajmer bir kez daha canlı performanslarıyla kalitelerini ortaya koydular.

Sitemizin galeri bölümü bakımda olduğu için şimdilik sizlere download etmeniz için bir kaç adet foto sunuyoruz konser fotoğraflarını aşağıdaki linkden indirebilirsiniz.

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 06:10:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

prens sen bana yerli plaka daki Acı Biber parçasını açıkla...

peace yapılmısken bu cezaya yakıstımı... bilemiyorum artık bana full diss geldi...

bide Önce Kendine Bak şarkısına ne dion,,gerçi ceza deil ama Fatih açıklama yapmıs artık onun cwbı ceza da gizli...

Bu arada orient jazz we yerli plaka en ii parçalar albumdeki bence...ama Kafile ile kıyaslanamaz tabe...

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 18:44:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

amatör rap ciler bile turnelere cıkar boş durmaz yeterki rap ci olsun... yani rap söyleyebilsin.. EE sago da caylak bir mc olmadığına göree turneye cıkması cok cok normall. ayriyetten turne olayı büyütülcek bişe deil.. Ceza sayısız turnelere katıldı ve zaman ayırabildikcede katılıyor ancaak önemli olan zor olanı başarmak..

Reklamlarda, haberlerde, shov programlarında Türkce Rap in Efendisi olarak secilip bu adam ülkemizde rap i sırtında taşıyan ve önemli kitlesi olan yegane rapcimizdir dedirtebilmektir..

Cezanın sitesinden video ları seyredin lüften... cnn deki ve diger programlarındaki acıklamalarda CEZA nasıl yere göğe sığdırılamıyorr..

Cezadan sonra gelen rapciler ya onun taklidi ya ögrencisi yada ceza sayesinde var olan ve şuaanda cezadan aşağıda olan kişiler  olarak görülüyor

cünkü gercekler ortadaa..

Umarım sagopa da ülkemizde cok büyük ses getirir.. Ve tv lerin her katagorideki programlarında ünlü türkce rapci olarak anılır..

Ama böyle anılabilmesi icin gercekten ünlü olması gerekir.. E tabi ünlü olabilmesi icinde Cezayla kıyaslanabilir derecede olması şart.

Belkide görürüz sagoyu ilerki zamanlarda... sago kötü bir rapci deill.. ama biraz zaman gerek... sadece zamann..

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 23:02:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NOAGAMLE BU KADARMI OLUR...

BİZ BUNLARI KONUŞURKEN SANA YORUM YAZDIKTAN SONRA İCERİ GECİYORUM TV ACIYORUM VE KARŞIMA aka Ceza Keskinkılıc cıkoo

Cıne 5- beştebeş adlı program.. Cezayı konuk etmişşş.. İŞTE FARK İŞTE BÜYÜKLÜK.. BİZ KONUŞUOKEN BİLE DURUM ORTADA..

tarih;25 eylül

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 23:06:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CeZa Türkiyenin RaP STAR ı...

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 23:39:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
PReNsPaRaDiSe :

İnan bana dostum ben bu yorumu okuorken yerli plakayı dinliodum şaşırdım bu yüzden.. Yerli plaka tekrar tekrar çalıuo şu anda.. msn me ekli olan arkadaşlar görüyorlar zaten.. bütün gün aynı parcayı dinliorum ama bıkamıorum.. Ve sen iyi dinle derkende ben bu parcayı dinliyordum

Türkçe Rapi Efendid YERLİ PLAKA parcasında gurbetcilere en ufak bir laf sölememiştir.. Ayrıca birazcık rap ile ilgili haberlere dikkat etseydin A.k.a CeZa nın CNNTÜRK te konuk olduğu programdaki açıklamasında bu konuya özellikle değindiğini ve öyle birşeyin asılsız olduğunu anlardın

CeZa bu röportajda diyorki:

Kesinlikle yabancı rap cilerimize herhangi bir atıfta bulunmuorum. Bu çok saçma..

Plakam yerli derken ben burdayım hala Üsküdardayım mesajı vermek istedim. Ve bazı çevreler bu sözlerimi beni yıpratabilmek adına yabancı rap cilerimizle ilişkilendirdiler. Çok anlamsızz

(bu ropörtajı en doğru ve en dataylı şekilde ceza nın fan sitesinde bulabilirsiniz)

Not: Röportaj video formatındadır.. (cnntürk teki röportaj)

Rap camiasına sevgilerr

Konuşmuycam diyorum Olmuyor yaa

Albümün Tüm Parçalarını iyi dinle

Dinlemiş olmak içind değil anlayara dinle Ve Görrr... Acı Gerçeği..

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 00:10:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CEZA, SAGOPA ,İSTABUL ATTACK

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 21:47:01sohbet oyun linki

orfe  

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2006 Per 04:05:12sohbet oyun linki

ceza bu ayın bugün babylondaydı

gidemedimmm...

CC sohbet icin buraya
 <<123456789 10111213141516171819...59>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir