ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 18:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   TERBİYESİZLİGİN BU KADIRA PES DORUSU
 <<123 >>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

constantinople34

constantinople34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2006 Pzt 02:19:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sertoo sendn tırstım benyaa altıma edicem nerdeyse korkudann  yapma abi ya benim kimseden korkum yok formu açtım nelerle  ne insanlarla (seningibi)karşılaşcamın farkındayımm herturlu eleştiriye açıgım sen merak etmee kıza kufur etim yad etmedim seni ilgilendirmez etiysemde ceza almışımdır ok   ve sna gelelim (  ŞAHIS) sen kendini biliyosun ben populer olmak için ugraşmam senin gibi bebelerlemi populer olucam daha dorusu olsa bilem  delikanlılık yapmaya çalışma halaa

SERTTO

SERTTO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2006 Pzt 02:22:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·XxCaKiXx· :

burdan sertto ya sesleniyorumm olur olmas seylere karısma sen gurur duyduun yerlerde takıl veee burda iyilik abidesi olmayı kes senin ne olduunu ben ii biliom ama gerek yok asalanırsın sonra üsülürüm bosver sen bahceye hadi canım hadi

caxi sen nedıyon kardesım ben orada ıdım ve ben zaten cc de ıyılık abıdesıyımdır her derdı olan gelır bana dert yanar takıldıgım yerlere gelıncede be cc de her yere gırer cıkarım bu cay da dahıl vıp te cınarda her yer anlata bıldımmı sen benım nelerımı bılıyon benım her zaman anlım acık tır dedıgım gıbı benı bılen bılır bılmeyenlerde sorar ogrenır

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2006 Pzt 02:54:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bitsin bu tartışma burda yaff.. gerek yok... hatta başlık silinsin...

cons sakin ol aga...

başka kimse yazmasın,,gerek yok yani...

ben anladim, karikatur komedya koydum adini buranin...

SERTTO

SERTTO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2006 Pzt 03:21:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·constantinople34· :
sertoo sendn tırstım benyaa altıma edicem nerdeyse korkudann  yapma abi ya benim kimseden korkum yok formu açtım nelerle  ne insanlarla (seningibi)karşılaşcamın farkındayımm herturlu eleştiriye açıgım sen merak etmee kıza kufur etim yad etmedim seni ilgilendirmez etiysemde ceza almışımdır ok   ve sna gelelim (  ŞAHIS) sen kendini biliyosun ben populer olmak için ugraşmam senin gibi bebelerlemi populer olucam daha dorusu olsa bilem  delikanlılık yapmaya çalışma halaa

------

cons bırıncısı once kendını ıtıraf et sonra kendı kendıne dekı ben hatalıyım ve bu baslıgıda bosuna actım sen dun kıza kufur ettın o esnada bende orada ıdım bugunde hakaret ettın ceza aldın bunu kabul et -ve dekı ben haksızım bırde ben hıcbır zaman populerlılıkle ısım olmaz ve senın gıbı ınsanlara abılık yaparım ben bebe degılım anlata bıldımmı sımdı sen konustukca batıyon ne yazman gerektıgınıde bılmıyon onun ıcın bu baslıgı sıldırsen ıyı olur cınarda senın gıbılerıne hıc bır zaman yer yok sende bılırsınkı cınar da kufur hakaret fazla ısrar ve kırıcı olmak suctur bunları kabul eden gelır cınara bundan sonra sana cevap vermıcem artık senın sevıyene dusmıcem-------------------------------------------------------------

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2006 Pzt 03:39:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Beni dünyalara salan ah o gözlerin....... Pardon ya yanlış yeremi açtım ben başlığı özür yavs ben şimdi diğer tarafa geçiyoms

sehzadeismail

sehzadeismail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2006 Pzt 04:32:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CONSTANTINAOPLE MODAYI YAKINDAN TAKIP EDIYOSUNLOL TRENDI IYI YAKALAMISSINLOL BU YILIN MODASI CINARDA BI MUDDET TAKILIP SONRADA KURALLARINI CIYNEYIP IHRAC EDILIR EDILMEZ BASLIK ACMAKLOLLOLLOLLOLLOL ARTIK BIZ ALISTIK BU TRENDE IHRAC OLAN, BASLIK ACIP ICINDEKINI KUSUYO VE YANDAS TOPLAYIP ODAYA KUFURLU  SALDIRILAR DUZENLIYO VS VS. BUNUN MODASI GECTI BENCE YENI BIR TREND BULSAYDIN DAHA COK ILGI CEKERDIN.LOL ARTIK BIZ SIZIN GIBILERE GULUYORUZ, FIKRA NIYETINELOLLOLLOL 
BIZIM SAHTE ARKADASLARA VE UYELERE IHTIYACIMIZ YOK! SEN VE SENIN GIBILERIN YAPTIKLARI BANA BIR ATASOZUMUZU HATIRLATTI; ARKADAS EDINECEGINIZ KIMSELERI ONCEDEN DENEMEK ICIN OFKELENDIRIN. O KIMSE, OFKELI IKEN ADIL VE INSAFLI ISE ARKADAS OL! DEMIS ATALARIMIZ. BIZIM DENEMEYE FIRSATIMIZ OLMADAN  BU ARKADASLAR GERCEK YUZLERINI KENDILERI GOSTERIYOR. MALUM 24 SAAT MASKE ILE DOLASMAK MUMKUN DEGIL. A ODAYA GELMEME KONUSUNDA ISE UMARIM SOZUNDE SADIKSINDIR. CUNKU BOYLE DIYEN COK KISI YA ACIK NICKLERI ILE YADA BASKA NICKLERLE ODAMIZA GELIYOLAR...

LanternGarden

LanternGarden resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2006 Pzt 13:44:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Konuyu tam olarak bilmediğim için buraya bu yorum yazamıyacağım.Şöyle bir serzenişim olacak daha önce benim açtiğım başlik ta ve buraya acılan başlıkta konuyu bilmeden yapılan yorumlar görüyorum.

Sehzadeismail senden gercek kımlıgını acıklamanı ıstıyorum cunku senı o odada inan hiç görmedim egerki tanıdık biriysen söyle yoksa senin üzerine düşmeyen acıklamaları yapma lütfen.

NAON seninde bu konulara tartısma sırasında olmadıgından emınım senden tek rıcam kaldırılması gereken baslıkları bırakta gorevlı olan kısıler yapsın ok.Sende kusura bakma dostum bende bunları yazma geregı duydum ayrıca cokta kısa tuttumki dostlumuz bozulmasın istiyorum.Düşüncelerine tabiki saygılıyım.Neyse mesajım ulasmıstır herhalde!

SAYGILARIMLA!...

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>