ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 03:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   CHAT CİTY Fuar da Sektörel Dergiyle Tanıtıldı. HABER..
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 23:14:15      CHAT CİTY Fuar da Sektörel Dergiyle Tanıtıldı. HABER..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Chat City miz GAZETE  TV  ve TEKNOLOJİ  DERGİLERİNDEN SONRA ARTIK  SEKTÖREL DERGİLERDE DE YER ALMAYA BAŞLADI..

Bilidigimiz gibi Daha önceCHAT CİTY gerek  TEMPO dergisinde Gerekse Sabah ve  Hürriyet  gazeteleri gibi bazı medya kurumlarınca yer verilerek ,Haberi yapılmıştı .

Başta Türkiye olmak üzere Rusya,Almanya  gibi bazı ülkelerde ki hedef kitlesine ve üyelerine ulşan  TURKISH LEATHER isimli sektörel dergi ,Bu ayki sayısında  ChatCity e  iki sayfa  yerverdi.

-----------------------...................................................-.................................

Bengline

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 23:14:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

6  /  8  Ekimde İstanbul CNR expo Fuar Alanında Gercekleştirilen Ayakkabı Fuarında Yer alan, ChatCity nin de içinde yer aldığı  TURKISH LEATHER isimli dergi stant acarak .Fuar alanında Tanıtınımını yaptı..

....

........

Bengline

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 23:38:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Fuar da  Gerçekten Chat City le Gurur duydum Ciddi anlamda sorguya alındım dersem yeridir :) Yaş oranının 26 ile 70 i bulan gerek fuar ziyaretcileri gerekse fuar katılımcıları özelikle  Siztemiz ile ilgili beni bihayli meraklı sorulari ile  terlettiler. O an  ne kadar sağlıklı tanıtım bilemiyorum ama .Gene biliyruz ki Chatcity özel bir alan özel olarakta kalacak .Gerek site içerisndeki sizlerle gerekse sizlerin huzuru için zamanlarını feda eden ajanları ile bu Güzeligi özeligi ile ileriye taşımaya devam edecek. Birkez daha dedimki chatcity hayatımızın bir parçası .Fuarda stant da yer alan derginin iki yetkilisine ve dergiye burdan  teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla

ccPRESS    Star Dr:Jawell BENGLİNE

Litros

Litros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 23:46:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selamlar

Bengline Bengline Bengline :) yeniden yaptın yapacağını.

Öncelikle o dergi benim de elime geçti ve dediğin gibi 2 sayfa ayrılmış ve açık açık sitemizi övüyor gerçek ve öz bir yazı olmuş. chatcity böylesine çığ gibi büyümeye devam ettiğinin sinyallerini veriyor. Eminim bundan sonra da gerek yazılı gerek görsel medyalarda da göreceğimizi tahmin ediyor ve umuyorum bu çalışman için. Büyük bir başarı ellerine sağlık devamını kendi adıma bekliyorum hoş çalışmalar.

Litros..

MerCaN_DeDe

MerCaN_DeDe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 23:46:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

işte süper haber diye buna derim tebrik ederim metodik firmasını. Gerçekten zamanın en iyi chat ortamını yarattı. Ve chatte gerçekten bir devrim yarattı.. Chat City benzeri bir iki yer türedi ama bu başarıyı yakalıyamadı bence kazandıklarını hak ederek kazanıyorlar.

Teşekkürler Bengline paylaşım için.

Teşekkürler Superonline ve metodik bizleri burada bir araya getirdiğiniz için.

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 23:58:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ben 1 senedir burdayım zaten net dediğimde artık aklımda Chat Ctiy beliriyor. Ne hikmettir bilmiyorum hayatımızın bi parçası oldu Burçak abininde dediği gibi.Gerçekten bi evimizde burası oldu günümüzün çoğunu burda geçirmekteyiz.Burçak abiyede helal olsun vallahi ccPress demiş doğru gerçektende.Mübarek cc nin basın sorumlusu Burçak abi ellerine sağlık paylaşımın için teşekkür.

desouza35

desouza35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 23:59:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
abiş nediyim senden iyi araştırmacı gazetecide olur aslında hertaşın altından sen çıkıyon

SERTTO

SERTTO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 00:04:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BENG BENG BENG BASKA BIR SEY DEMIYORUM BENG BENG BENG

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 00:05:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bengline seni tebrik ederim...Bir meslektaşın olarak şunu söyleyebilirim ki, yaptığın şey chatcity adına çok güzel... Chatcity nin tanıtıma çok ihtiyacı var. Mesela benim çevremde bir çok insan chatcity i benim sayemde duydu.Burası bağımlılık yapan bir yer... İnsanlar bir bakayım diyor bir daha da çıkamıyor  (Bana öyle olmuştu bu arada)Senin chatcity sevgin malum, sitemize yeni userlar kazandırmak adına daha birçok güzelliğe imza atacağını biliyorum  Tekrardan chatcity userları adına, yürekten verdiğin emeğe teşekkür ediyorum.

NOT: Chatcity nin tanıtımı  için her konuda bir reklamcı olarak desteğe hazırım

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 00:06:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  Abişimm süperr yafss havuzun taçsız kralı derken cc nin kralı oldun süpersin yine Bengline ye  yakışanı yaptınnnnnnn Bengline efsanesi yeni başlıyo desene
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir