ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 08:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Sigara yı bırakmak için neler yapardın
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 15:20:47      Sigara yı bırakmak için neler yapardınsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ben bir bağamlıyım . Sigarayı hakketen iradesiyle bırakan var mı

Ben çok mu iradesizim nasıl bırakılır.Yol iz bilen var mı heeeeyyyy .Biri bizi kurtarsın artık.Bak hiç öle ben sigara içmeyi seviyorum geğiği yapmayın tamam mı  

cevapları bekliyorum ona göre......

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 17:53:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tşkler böyle bir başlık için

Ben sigara bağımlısı biriyim.

Çok denedim en fazla 2 ay içmedim,neyse 1 tane yakıyım bişey olmaz desem de aynen devam ediyorum.

Yani sigara bırakma işi kesinlikle İrade ve inat meselesi.

-Bırakma konusunda hep olumlu düşünmek, ne kadar  zor ben bırakamam sigarayı gibi düşüncelerden kendimizi uzak tutmalıyız,Veya sigarayı bırakmak isteyiş nedenlerimizi bir kağıda yazmalı,her akşam yatmadan önce bunlardan en az bir tanesini defalarca okumakta yarar var.

-Sigaraya harcadığımız parayı,sağlığı verdiği zararı,sigara için harcadığımız zamanı,en azından çevreye(Ev,İşyeri veya toplu kullanım alanları vb) verdiğimiz zararı.İçmeyenlerinde bizler sayesin de ne kadar sağlık açısından zarara uğradığını gözardı edemeyiz.Şahsen ben bu neden le sigarayı, zemheri de olsa balkonda içerim:)

Ya aslında kısacası en sevdiğimiz bir insanın özel günü,doğum günü gibi bir günde tamam, ben bugün sigarayı bırakıyorum demekte fayda var.Belki o sevdiğimiz insandan tez ayrılmamak ve kısadan gitmemek için.

Sigarasız günlere dileğiyle

Tşkler Jelin tekrar başlığından dolayı

nil47

nil47 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 18:05:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sigara içmiyorum ne mutlu bana

ZaZaXoPoNo

ZaZaXoPoNo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 20:30:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bırakmayı hiç denemedim valla bırakmayı da düşünmüyom şahsen iyi sohbetler

ferplex

ferplex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2006 Çar 21:49:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jelin :

Ben bir bağamlıyım . Sigarayı hakketen iradesiyle bırakan var mı

Ben çok mu iradesizim nasıl bırakılır.Yol iz bilen var mı heeeeyyyy .Biri bizi kurtarsın artık.Bak hiç öle ben sigara içmeyi seviyorum geğiği yapmayın tamam mı  

cevapları bekliyorum ona göre......

ben hakketen irademle bıraktım.bırakmamın 2 sebebi vardı. özellikle ve birinci sebep hasta olmam.sigara içerken alışkanlık oldupundan içiyordum.ikinci sebep kız arkadaşım istemiyordu içmemi.kötü kokuyormuş.ama gerçekten kötü kokuyor.bende bıraktıktan sonra anladım.16 mart 2006 tarihinden beri sigara içmiyorum.ama sigara içmediğim günlerde baya kilo aldım :))) göbek benden ilerde gidiyoor :))) ne demişler göbeksiz erkek balkonsuz eve benzermiş. günde 2paket sigara içen ben gerçek irademle bıraktım.

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2006 Per 20:58:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

mrb günde yaklasik iki pakette ben iciyordum ama cok sükür temmuzun 13 den beri agzima vurmuyorum...evet birakmak tamamen iradeyle alakali cok zor oldugu kesin ama istenirse gercekten birakilabiliyor.evet bide bisey dikkatimi cekti sigarayi biraktiktan sonra o sigara size cok pis kokuyor nedense:(((birakma nedenime gelince sigara icen bir kisinin karaciger resmini gördüm internette bir sitede o baya etkili oldu laf aramizda korktum diyelim:))ins sizlerde birakirsiniz...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2006 Per 22:38:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
POLICEE21 :

mrb günde yaklasik iki pakette ben iciyordum ama cok sükür temmuzun 13 den beri agzima vurmuyorum...evet birakmak tamamen iradeyle alakali cok zor oldugu kesin ama istenirse gercekten birakilabiliyor.evet bide bisey dikkatimi cekti sigarayi biraktiktan sonra o sigara size cok pis kokuyor nedense:(((birakma nedenime gelince sigara icen bir kisinin karaciger resmini gördüm internette bir sitede o baya etkili oldu laf aramizda korktum diyelim:))ins sizlerde birakirsiniz...

İnşallah bırakırız.İnan seni kutluyorum evet kesinlikle irade meselesi ayrıca internet veya benzeri sigara ile ilgili sağlığa zararlı sergilerde de görüyoruzki ciğerlerimizin  ne durumda olduğunu

Kutluyorum police seni darısı bizlere:))

kayipsehrinadami1

kayipsehrinadami1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2006 Per 23:24:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben kendi iradem le bırakmıştım.

herneyse 8 ay içmedim sigarayı ve bırakırken yaptığım şeyler şunlar;

ilk hafta çay ve kahveyi minumum seviye indirdim günde üçün üzerine çıkmadım( çay tiryakisiyimdir )

sigara içen ve içilen ortamdan ilk bir hafta kendimi uzak tuttum

en önemlisi yanımdan suyu hiç eksik etmedim. devamlı su içiyordum 

ilk haftadan sonra zaten alışkanlık olduğunun farkına varıyorsun ve kendi kendine terapide bulunmam gerekiyor

sekiz ay içmedim

sonrasıda malum iki aydır içiyorum

uzun lafın kısası suyla sigara bıraktım rakı ile yeniden başladım

ferplex

ferplex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2006 Per 23:38:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·kayipsehrinadami1· :

ben kendi iradem le bırakmıştım.

herneyse 8 ay içmedim sigarayı ve bırakırken yaptığım şeyler şunlar;

ilk hafta çay ve kahveyi minumum seviye indirdim günde üçün üzerine çıkmadım( çay tiryakisiyimdir )

sigara içen ve içilen ortamdan ilk bir hafta kendimi uzak tuttum

en önemlisi yanımdan suyu hiç eksik etmedim. devamlı su içiyordum 

ilk haftadan sonra zaten alışkanlık olduğunun farkına varıyorsun ve kendi kendine terapide bulunmam gerekiyor

sekiz ay içmedim

sonrasıda malum iki aydır içiyorum

uzun lafın kısası suyla sigara bıraktım rakı ile yeniden başladım

kayıpsehrinadamı acaba bende senin gibi mi olucam yoksa :)) bende şuanda sigarayı bırakalı 8nci aydayım.ama ben suyla bırakmadım.çekirdek yiyerek ve sakız çiğniyerek bıraktım.ve bu aralar rakıya düşkünlüğüm var.acaba sonum ne olacak bilemiyorum bende merak ediyorum.ama başlamam diye düşünüyorum.

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2006 Per 23:44:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jelincim valla ben yeni başladım 1 ay oldu veya olmadı ama beni alıştıran 1 kişi oldu Onu bıraktığım zaman sigarayıda bırakıcam
CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir