ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 07:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   ATAM KEMİKLERİN SIZLAMAZ İNŞALLAH
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

thefulish

thefulish resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Kas.2006 Cum 12:34:16      ATAM KEMİKLERİN SIZLAMAZ İNŞALLAHsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Atatürk’ümüze neden sadece bir gün üzülüyoruz ki?(Bazı kesimin ağladığından bile şüpheliyim) Neden onun yokluğuna sadece bir gün ağlıyoruz ki? Her gün kafamızı taşa vurup, O’nun gibi bir insanın yolunda gitmediğimize yanmıyoruz ki?

O, bu yurdu bize emanet etmedi mi? Biz de gidip A.B.D ve İsrail’e vermedik mi? Atam kemiklerin sızlamaz inşallah

O, bize “Türk; övün, çalış, güven” dedi. Ama biz, Türk düşmanlarını ödüle sevk ederek, medya bombası yaparak övündük. Evet, çalıştık ama ülkemizi ileri seviyeye çıkaracak şeylere değil. Gittik hortumculuğa çalıştık, gittik vergi kaçakçılığına çalıştık, gittik tecavüzlere çalıştık, gittik yalakalığa çalıştık. Evet, güvendik, Türk halkının yönetimine güvendik. Onlar da gitti A.B.D ye güvendi. Senin sözlerini böyle yorumladık Atam. Atam kemiklerin sızlamaz inşallah

O, zamanında hiçbir ülkeden borç almayarak tüm yurdu kalkındırdı. Ama O öldükten sonra, borç batağına batmaya başladık. Şimdi ise borçlarımızı ödemek için gereken parayı yüz yıl darphanede bassak yetmez. Atam kemiklerin sızlamaz inşallah

O, olmayan şeyleri kabullenmemizi söylemişti. Biz ise yakından kabulleneceğiz gibi. Olmayan bir soykırımı kabulleneceğiz. Onların yardakçıları olan bir grup tın tın grup olan Systeam Of a Down grubunun tüm kasetlerini biz aldık. Atam kemiklerin sızlamaz inşallah

O, dilimize güzel Türkçemize sahip çıkmamızı söyledi. Biz ise güle güleyi yaptık bye bye, “k” harfini yaptık “q”, “v “ yi yaptık “w”. Ne günahı vardı Türkçemizin. Atam kemiklerin sızlamaz inşallah

O, her şeyden önce eğitim dedi. Biz gençlerimizi tüm kötü alışkanlıklara eğittik. Eğitim sistemi rezaletini tüm dünyaya gösterdik. Tüm genç ve istekli beyinleri de yedik bitirdik bu sistemle. Atam kemiklerin sızlamaz inşallah

O, zamanında tüm dünyayı dizlerinin önüne serdi. Biz ise şimdi ciğeri beş para etmez ülkelerin ayaklarını yalıyoruz. Her gün daha da batıyoruz. Bm diyerekten bizi avutuyorlar. Biz BM’ye girince BM diye bir grup kalmaz. O grubun üstüne on tane yeni pakt gelir. Atam kemiklerin sızlamaz inşallah

O, varını, yoğunu Türk halkına adadı. Biz ise varımızı, yoğumuzu maddi unsurlarımıza adadık. Hangi birimiz düzenli olarak Atamıza kalkıp bu topraklarımızı bize verdiği için dua etti mi? Atam kemiklerin sızlamaz inşallah

O, “ne mutlu Türküm diyene” dedi. Biz ülke olarak topluca haykıramadık. Bölündük içimizde, güvendik başka millete, ağlıyoruz halimize. Atam kemiklerin sızlamaz inşallah

Atam umarım bu dediklerimizi duymazsın, işitmezsin, görmezsin. Sen hala ülkemizi senin zamanındaki gibi çalışkan, zeki, çevik bil. Her şey senin bıraktığın gibi gidiyor bil. Atam kemiklerin sızlamaz inşallah.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2006 Cmt 14:08:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Süper bir yazı okurken tüylerim diken diken oldu çok sağol abişimmmmm

Paylaşımın için çok çok çok teşekkürler

IIIPearLIII

IIIPearLIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 13:40:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

AH ATATÜRK AH!

Her insan ömür denilen bu güzergâhta mutlaka kaybettiği bir değeri özlediğinde Ahhh!.. Diye bir iç geçirir.
           Kimisi ah gençliğim der. Kimisi ah o imkânlar elimde olsa da diye hayıflanıp durur. Kimisi Ah Babam der. Kimisi ah o günler der. Bu o kaybedilen değere bir özlemdir. Bu o kaybedilen değerin bir arayışıdır.
           Ben de ülkemin içeride ve dışarıda aleyhine gelişen ve benim üzülmeme yıpranmama vesile olan her olayda AH ATATÜRK AH diye iç geçirir hayıflanırım. Ataya olan ihtiyacım öylesine kendisini gösterir ki. O Atatürk ün olması için her iki gözümü seve seve kırpmadan vermesem Türklüğüm bana haram olsun derim.
           O ulu önder Atatürk ki Yüce Türk Milletine verdiği önemi bakın nasıl izah ediyor? Okursanız sizlerde benim gibi düşünecek aynı duygulara kapılacaksınız.
           Bakınız ne diyor Ulu Önder Atatürk.
Milletimi şimdiye kadar söylediğim sözlerle ve hareketlerimle aldatmamış olmakla gurur duyuyorum ."
     Bizde millet olarak, ulus olarak, senin gibi bir lidere sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Hem de en yüce gururlarlarla gururlanıyoruz. Sade biz mi sevgili Atam;
       Atatürk hakkında Araştırmacı Yazar Güntürk Kalıpçı nın "İçimizden biri Atatürk" yazısından aldıklarımı (İnternetten) tarihi bir belge olarak okuyup torunlarımıza kadar intikal ettirmeye bakalım. 
Atatürk ün başöğretmen sıfatıyla ilk lider olduğunu. 
     Bir röportajda "Birleşmiş Milletlere üye olmayı düşünüyor musunuz?" diye sorulduğunda,
Atatürk: "Şartlarımızı koyarız, kabullerine bağlı. Biz müracaat etmeyiz üye olmak için. Davet gelirse düşünürüz". BM yasasını değiştirerek ilk davet edilen ülkenin biz olduğunu. 
     Yıl 1938, General McArthur un en zor, en problemli, en buhranlı dönemi. Birden çok sıkılır ve yanında duran yüz yirmiden fazla kişiye döner ve aynen şöyle der: "Şu anda hiçbirinizi değil, büyük istidadı ile Mustafa Kemal i görmek için neler
Vermezdim" dediğini.
     Yıl 2000, ABD Başkanının milenyum mesajından bir alıntı : "Bugün milenyumun hiç Şüphe yoktur ki tek devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk tür. Çünkü o yılın değil Asrın lideri olabilmeyi başarmış tek liderdir"dediğini. 
       Yıl 1938, Ata`nın ölümünde Tahran gazetesinde yayınlanan bir şiir`den alıntı:
"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir" diye şiir yazıldığını.
     Norveççe`de `Atatürk gibi olmak diye bir deyim olduğunu.
       Yunan başkomutanı Trikopis`in, hiçbir zorlama ve baskı olmadan her Cumhuriyet bayramında Atina daki Türk büyükelçiliğine giderek, Atatürk`ün resminin önüne geçtiğini ve saygı duruşunda bulunduğunu.
     Yıl 1996, Haiti Cumhurbaşkanı vasiyetinde mezar taşına yazılmasını istediği metni bırakmıştır. Diyor ki: "Bütün ömrüm boyunca Türkiye nin lideri Mustafa Kemal Atatürk ü anlamış ve uygulamış olmaktan dolayı mutlu öldüm"yazdırdığını.
     Yıl 2005, Amerika nın en ünlü ekonomistlerinden birisi olan Mr. Johns`un önerisi
"Türkiye ekonomiyle savaşta bir tek Atatürk ü örnek alsın yeter" dediğini.
     Şimdi sizler de anladınız mı neden her üzüldüğümde AH, ATATÜRK AH! Dediğimi.
     Bu yazı numarasız gözlük gibidir. Herkes takabilir. Herkese armağanımdır.

18 Mayıs 2006 Tarihli ELAZIĞ Nurhak gazetesinde yayınlanmıştır.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir