ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 18:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   kaç cc niz var? Sadece VIPlere mahsustur!(Oyun)
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxxxxiSyAnxxxxx

xxxxxiSyAnxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2007 Cum 15:52:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
3500 var Lazımsa Vereyim : )

RaPCYGirL

RaPCYGirL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Oca.2007 Pzr 14:34:17sohbet oyun linki
Kusura bakmayın amaa ben hiç bir chat sitesi için para harcayamam düşünsenize 20 milyona cc alacağıma kendime ufak tefek ama ihtiyacım olan birşey alabilirim yane bana saçma gelioo

EcOaRt

EcOaRt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Oca.2007 Pzr 15:27:21sohbet oyun linki

Cc misi Yok :D 

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Oca.2007 Pzr 15:27:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·fulya81· :

Evet! Bunu cc de denedim. Hacker gibi şeyler zırvaladılar! Haydi bakalım kaç ccniz var? Sadece VIPler yazsın!Dürüst olun! Bende 2500cc var

.......

Walla weremem! Sebep:onu arkadaşım için kendi hesabıma aldım. Onun kredi kartıyla. ona geri yollayacağım. o para çekmeyi bilmiyo da

Ayrıca VIP olmayanlar ve/veya beleşçi olanlar; sizin ccniz olsaydı VIP olurdunuz ve ya tip alırdınız değil mi? Madem tip flan almadınız paranız da yok demekki! Neden yazdık sanıyorsunuz!

yani bu nasıl bi saçmalık dicem ama heralde farkındasındır yaayani vip tip almayanların parası yok demekmiş.zuhahahah....ayrıca beleşci tabiri de çok yakışmış...ezikliğin bu kadarı da fazlaarkadaş kendini ne sanıyor acaba

rezalet...böyle başlık görmedim...böyle tabirleri de kınıyorum

eziklik, başka bişey değil

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Oca.2007 Pzr 15:30:36sohbet oyun linki
sisi1982 :

·fulya81· :
Evet! Bunu cc de denedim. Hacker gibi şeyler zırvaladılar! Haydi bakalım kaç ccniz var? Sadece VIPler yazsın!Dürüst olun! Bende 2500cc var

HADİ VİP ARKADAŞLAR FULYANIN MERAKINI GİDERİNN

merak gidermek değilki canım bubasbaya eziklik...şov yapmak...reklamın bin bir türlü yolu var fulya bunlar boş be güzelim

lxxdevilxxl

lxxdevilxxl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 00:14:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·fulya81· :

Walla weremem! Sebep:onu arkadaşım için kendi hesabıma aldım. Onun kredi kartıyla. ona geri yollayacağım. o para çekmeyi bilmiyo da

Ayrıca VIP olmayanlar ve/veya beleşçi olanlar; sizin ccniz olsaydı VIP olurdunuz ve ya tip alırdınız değil mi? Madem tip flan almadınız paranız da yok demekki! Neden yazdık sanıyorsunuz!

sanki bn burda biraz hava atma var qibi qördüm ajana özel bölüm anladık mod. a özel bölüm yine anladık vipe özel bölümkaç ccniz var direk hava atma olmuş yani 2500 cc si varmış da onu sölmek istio qibime qeldi

KingOfThePhysics

KingOfThePhysics resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 00:26:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Fulya81 sölenenlere göre normal bir insan beyninin  % 5  ini kullanır..  Sanırım sen bu başlıgı yazarken o  %5 lik kısmı da devre dışı bıraktın...
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir