ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
1 Haziran 2024, Cumartesi 12:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   RADİO CHATCİTY nin partisinden görüntüler (RESİMLER)İ.
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 11:05:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Organizasyonda emeği geçen arkadaşların yüreğine sağlık.

Bu tür yerlere ben, kendi adıma pek uyum sağlayamıyorum. Yüksek sesle müzik çalınmasından dolayı sohbet imkanının sınırlı olması, mekanın son derece havasız olması (sigara içmediğimden dolayı özellikle) ve loş bir ortam olması (gözlerim detayları seçemiyor) kendi adıma eleştirilerim olabilir. Fakat bu problemler, bu tür yerlerin bir türlü çözemediği veya belki de bilinçli yapılan genel özellikler.

Bu organizasyon, chatcity de uzun süredir sözü edilen, fakat kimsenin cesaret edip düzenleyemediği, herkese açık ilk organizasyon olması bakımından önemliydi. Umarım buradan cesaret alınıp, başka toplantılar da düzenlenir. Bu tür organizasyonlara imza atan arkadaşlarımızı destekliyor ve teşekkürü bir borç biliyorum.

Garland

Garland resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 11:22:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Süper bı partıydı orda olduğum için çok şanslıyım.Gelen arkadaşların hepsıne teşekurler.Yenı bi aşk da doğdu ordaneyse herşey guzeldı yani eve gıderken teoguest e uyup ankara yoluna sapmayana kadar evımıze 2,30 saatte gıde bıldık başka bı partıde görüşmek uzere esen kalın...

Teoguest

Teoguest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 11:33:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok güzel bir geceydi emeği geçen ve Partiye gelen tüm arkadaşlara Teşekkür ederim. Ayrıca Grupta müthişti sesleri ve performansları bakımından harikalardı. Beklediğim umduğum bazı kişiler gelemedi. Üzülmüşlerdir umarım :)

yapraksarmasii

yapraksarmasii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 11:37:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bnde gelmei çok istedim aşkımla ama saat 9da başladığı için olmadı burçak senden daha erken saatte bi parti bkliorum söz verdin unutma

(thefulish)

Garland

Garland resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 11:45:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aslında Burçak abı ve Cem abının hakkında söylenenler için yorum bile yapmak gereksız.Bu asılsız ve saçma konuları söyleyen ınsanlara bu şekilde cevap vermiş oluyoruz.Burçak abıye söylenecek bı söz varsa o sadece TEŞEKUR olmalıdır.Arkadaşlar kendınızı on planda görmek ıstıyosunuz anlıyorum,ama bu kadar da ucuz laşmanın gereği yok.(Anladınız siz beni)

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 20:29:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

burçak abim yapmışsa güzel bi iş yapmıştır eminim

ama burda dikkatimi çeken bişey var.eleştiri ortamı görmeyen birileri tarafından nasıl bu kadar iddialı yapılmış bu çok ilginç.ve de sadece iki mesaj yazıp birakılmış.ortaya böyle karalamalar atıosun ama yoksunbu nickin kime ait olduğunu az çok tahmin edebiliyorum...ama geçelim böyle şeyleri...

ben sana söylemiştim burçak abim.nasıl da çıktı bak:) şimdi bence hiç sıkma canını ve bundan sonrasını da keyifle izle.

(kişisel yaralarınızı lütfen başka konuları karıştırarak bastırmaya çalışmayın!ki kocaman insanlarsınız...)

RugRats

RugRats resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 22:21:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sanırım bu güzel partye gelemeyenler çatladı(bu laf herkes için deildi gerginlik yaratmayın sakın)  ve evet ordaki herkes  bence dört dörtlüktü ben 20 enelik realden arkadaşlarımla bile bu kadar eğlenmedim  vrmı daha ötesi??   boş konuşanlar susun artık gülüyorum size  mojo dansına bayıldım kanka sölemeyi unuttum  sabaha kadar seyredim dansını kanka ve ivet ablam seni çok severdim gördükten snra dha çok sevdim  bu lafım diğer arkadaşlr içinde geçerli hepinizi çok seviyorum  bi daha ki party ne zaman onu söleyin söz az içicem

zazaninsigarakeyfi

zazaninsigarakeyfi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2006 Çar 11:20:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RugRats· :

sanırım bu güzel partye gelemeyenler çatladı(bu laf herkes için deildi gerginlik yaratmayın sakın)  ve evet ordaki herkes  bence dört dörtlüktü ben 20 enelik realden arkadaşlarımla bile bu kadar eğlenmedim  vrmı daha ötesi??   boş konuşanlar susun artık gülüyorum size  mojo dansına bayıldım kanka sölemeyi unuttum  sabaha kadar seyredim dansını kanka ve ivet ablam seni çok severdim gördükten snra dha çok sevdim  bu lafım diğer arkadaşlr içinde geçerli hepinizi çok seviyorum  bi daha ki party ne zaman onu söleyin söz az içicem

ŞAHSEN HER NEKADAR DESENDE HERKES İÇİN GEÇERLİ DİİL DİE MORALİMİ BOZDUN :( SALİH SELÇUK LARLA GELECEKTİK BENİM ŞEHİR DIŞINA ÇIKMAM GEREKTİ HAYIRLI Bİ İŞ İÇİN   NESE MESUT ABİY HERHALDE SANA AİT BU NİCK KALBİMİ KIRDIN :(((  İNŞALLAH BİDAHAKİ SEFERE Bİ AKSİLİK ÇIKMAZSA YOKSA KESİN ORDAYDIM BENDE  BU ARADA ELEŞTİRİ YAPAN ARKADAŞLARA İKİ KELAM ETMEDEN GEÇEMİCEM VARSA SENİN GÜCÜN SEN DE ÖLE BİŞİ DÜZENLE KEDİ İLE CİĞER  LAFINI HATIRLATIRIM  NESE HADE GÖRÜŞÜRÜZ :D

SinirShey

SinirShey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2006 Çar 13:19:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Teoguest· :

Çok güzel bir geceydi emeği geçen ve Partiye gelen tüm arkadaşlara Teşekkür ederim. Ayrıca Grupta müthişti sesleri ve performansları bakımından harikalardı. Beklediğim umduğum bazı kişiler gelemedi. Üzülmüşlerdir umarım :)

Kardeşim nasıl gelelim adamlar böle güzelce organzasyon yapılmış bi partiye. Togus (üsteki şahıs) ve şebekesi günler öncesinden tehditler hakaretlerlen gelirsen seni yamulturuz cebinden paranı alırız cep telefonunu gaspederiz gibi hertürlü şiddete başvurarak gözüme korkutmaya çalıştılar. ben büyüklük sende kalsın bırak elin eti kopuğuyla uraşma deyip gitmedim partiye. güvenlik güçlerine burdan sesleniyom bizim gibi dürüs vatandaşların partiye gitmelerine engel teşkil eden bu togus (toe) ve şebek esine dur dicek kimse yokmu.?

saygılarımlan

IIIZyReXIII

IIIZyReXIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2006 Çar 13:48:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

polemige ne gerek....

Anlatama görmen lazım hesabı.....

Bu partıde para yön hiç dusunulmedi önemli olan sanaldakii cok samimi oldugumuz kardeşlerimiz kankalarımızı görmekti ve oda olduu teşekkurler burcak abi & mercen dede 

Gercekten cok ama cok guzeldi ama müzik biraz cc göre cansız veee 70 yılara dayalıydı

Kadı kızında da kusur olur hesabıııı.....

CC sohbet icin buraya
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir