ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Haziran 2024, Pazar 05:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   prenses344 den cc ahalisine VEDA
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 16:15:16      prenses344 den cc ahalisine VEDAsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Hiç sevmem aslında şu veda yazılarını.Hüzünü bir tarafa,birilerini arkanızda bırakıp gitmek,onun ufuktan kayboluşunuzu seyrettiğini ,içinin sızladığını belki bilmek,ya da birkaç damla da olsa gözyaşı döktüğünü tahmin etmek,kısacası insanları üzmek kötü bir olay...

Gideceksen neden geldin,ya da neden vardın?Neden acılar bırakıyorsun seven gönüllere,sevdaları,dostları,arkadaşları neden hüzünlerde bırakıyorsun?Haklısınız beni bir SEHER YELİ gibi düşünün geldim estim ve gidiyorum....

Sevmiyorum bu gitmeleri...

Sevmiyorum veda yazılarını,cümleleri ayrılık üzerine kurmayı istemiyorum...ama mecburum arkadaşlar....

Bir gün,geçmiş zamanların birinde işte,serin bir Ekim sabahı bu forum sayfasıyla tanışıvermişiz. Kader birliği etmişiz onunla,beraber yazmışız içimizden gelenleri yazabildiğimizce, anlatmışız alın yazımızı dilimiz döndüğünce...

İyi dostlarımız oldu bizi anlayan,bizimde yüreğini görebildiklerimiz çıktı karşımıza... Dertleştik kendimizce,arada ağlaştık,gülüşlerimiz de oldu...Unutulmayacak dostlar edindik bu forum sayfasının arkasına gizlenmiş...Az buçuk mutlu olduk...

Her güzel şeyin bir sonu vardır derler ya,o sona geldik,yaslandık artık...Gitme zamanıdır şimdi...Toplayacağız tüm kelimelerimizi,şiirlerimizi sarıp sarmalayacağız,yakılacakları yakacağız ve yolumuza gideceğiz alın yazımızın istikametinde...

Hoşça kalın dostlarım...

Mutlu kalın...

Hepiniz hakkınızı

helal edin olur mu ......

Image Hosted by ImageShack.us

frida2005

frida2005 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 16:19:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ne alaka yaa  Ben cvp yazmasamda senin yazılarını çok beğeniyor ve takip ediyordum  

aTTena

aTTena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 16:23:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nereye ya  gitmelerin kötü oldğunu biliyorsun ...! yaşatılmaması gerektiğini biliyorsun ...! bunları öğrenmiş az sayıda insanlardan biri senken nereye prenses nereye bu gidiş ?

ReaICc

ReaICc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 16:26:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Forumda bizlerle paylaştıklarından dolayı teşekkür ederiz... Ayrılıklar hoş değil evet.. Her bitiş yeni başlangıçtır.. Yolunuz açık olsun hep mutlu kalın...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 16:28:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

prensessssss hayırdır arkadaşım nedir bu ani ayrılış sebebin? farkındamısın üzdün bizleri!

Gidene bende aslında sadece güle güle dedim ama bazı arkadaşlıklar varki güle güle demek bile yetmiyor arkasından.Sen gene bir düşün ani kararlar verme.senide tanıdığım kadarıyla aklında varki veda, elden bişeyde gelmiyor.

Hayırlısı olsun en güzel kararı veren gene insanın kendisiymiş mutlaka vardır bir sebebi

Sende hakkını helal et.Forumda senin güzel yazıların başlıkların için bulunuyordum desene cc ye bakma olasılığımda artık 100/5 lere düşecek

Güle güle forumların rengarenk ismi güle güle yüreği güzel insan herşey gönlünce olsun.

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 16:42:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ya nere gidiosun sennnnne güzel yazıların vardı herşeyin çok güzeldi prenses ben şimdi boşluk hissderim.ben biyere yazarken hep son eklenenlerde ismin oluyodusaçmalama gidince hiçbişi olmaz gelmezsen geri benim şefo var onu devreye sokarım haaaa

galata96

galata96 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 17:09:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Güle güle prenses.Kenidne iyi bak...

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 17:18:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ßi çok mesajına cevap vermesemde mesajlarını takip ediyor ve beğeniyordum..
kötü oldum şimdi..

Asıl Sen hakkını helalet Benim sana hakkım geçmedi ama senin çok geçti..

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 17:30:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Prenses tanımasamda seni takip ediyordum yazılarını...

Foruma katkılarından dolayı Teşekkürler Allaha Emanet Ol...

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 17:41:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nolur gitme lütfen gitme.biz seni çok sevioz.üzme bizi
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir