ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Haziran 2024, Pazartesi 05:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Öğrencilik Yıllarında Nasıldınız. Güzel Bir Anınız Varmı :)
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

jeLib10xxqirL

jeLib10xxqirL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2007 Pzr 16:52:37sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

şuan haLa ögrenciyim  ögrenciLik bitmiyo bi türLü

Lise boyunca 3 okuL deiştirdim  birinden atıLdım diger ikisindende istegim üzerine ayrıLdım bu okul en iyisi sanırım  1 sene boyunca aynı okulda okumak güsel bi duyguymuş  ben genelde hocaLarLa çok ugraşırım muhattabım onLardır  gıcık aLırım kendiLerinden  özeLLikLe fizik kimya biyoLoji tarih gibi saçma dersLere giren yaşLı,bunak hocaLArdan  okuLda sigara içmek en büyük keyfimdir(yakaLanma korkusu yok) dersin huzurunu bozmakta üstüme yoktur hocaLara aLakasız ve cevabı oLmayan soruLar sorarım  cevap veremeyince bozuLup otur yerine diye bagırırLar kendini begenmiş tipLerle ugrasıp onları sinir etmeyi çok severim ukaLaLık yapmak tam bana göredir  hocaLarın işLerine karışırım akLınıza qeLecek her türLü fırLamaLıqı yaparım bunun karşıLıqında hiç bir ceza aLmam okuLda ders konusunda beLirLi bi derecem oLdugu için verecekLeri en büyük ceza 3 gün uzakLaştırmadır  ayrıca okuLdaki cocukLarLa daLga qeçmekten zevk aLırım  idareden geLecek her uyarıya karşı bi savunmam her zaman vardır  birbirinden nefret eden 2 grubu kavga ettirmek çok egLenceLi bir iş tavsie ederim

gelibolulu

gelibolulu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2007 Pzr 20:06:09sohbet oyun linki
hala öğrenciyim okulun delikanlılarındanım okulda kimseye bulaşmam karışmam herkese selamım vardır ama okulda otoritem de sağlamdır kavga asla ettirmem kavga çıkaranı ben döverim bzim okulun ganyotosu bana çalışıo anlıcaaanız

IISeRhAdII

IISeRhAdII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2007 Pzr 20:12:43sohbet oyun linki

oturduğum sırada(lise) edebiyat hocamıza aşıktım o zamanlar

I love You  (S) adının baş harfini yazmıştım

Tomanbay

Tomanbay resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2007 Pzr 22:38:21sohbet oyun linki

beşeri coğrafya dersinde  torpil patlattığımız günü hiç unutamıyorum.... Hasan Hüseyin hocam camdan atlıycaktı Korkudan....

Boş derslerde  ders işlenilen sınıfların kapısının altından kız kaçıran atıp kaçmak o kadar güzeldiki

Ah ulan lise yılları özlemişim sizi

xxxxxiSyAnxxxxx

xxxxxiSyAnxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2007 Pzt 21:57:16sohbet oyun linki

Lise 1 de idim.. Ön Sıramda bir Hatun vardı..Acaip Kıl Kapıyordum Kızdan Bir Gün Kızın Sütyen askısını asılmış Bırakmıştım Sırtına Şap diye Düşmüş Kız Yandım anammmmm Gibi Bir Çığlık Atmıştı  :) :) Sonuç 3 gün Uzaklaştırma.. : ) Lise 2 deyim Kızın birini Kantinde Soteye Cekmiş Öpüyordum Yakalandık  : ) : )  Sonuç  Tasdiknamenizi Alınız  : ) Hiç Unutmam ::)

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 06:13:22sohbet oyun linki

ortaokul -lise yaramazlık ve top peşinde koşmakla geçti....arasıra da kız peşinde koşuyoduk...nerde arıza var bizim sınıftaydı..seçmece koysan bu kadar çatlağı biraya koyamazsın tipleri gör sınıfta ölürsün...Hertürlü manyak var...numunelik hepsi 7 senemiz beraber gecti..kardeşim gibi onlar benim...yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi...Kız erkek ayrımı yoktu biz de...cok güzel günlerdi yaa

ortaokulda yaramazlar tayfası var....aramıza adam almıyoruz...hele inek tipleri hiççç herşey bizden biliniyor.. bi de alt dönemin A şubesi var.. onların yaptığı da bizim üstümüze kalıyo cam kırılır bizim alakamız yok, mudur yardımcısı çağırır

-Volkan,Ümit,Özgün,Arif gelin bakıyım, ödeyin camın parasını 

-Hocam alakamız yok

-Herkese yedirirsiniz de bana asla!!!

-haydaaa...

Lisedeyiz biz de mutlaka sigara vardır diye hocalar sigara almaz okula gelirken... istersen ameliyatla icine sok paketi yine bulur,alır paketi,gözünün önünde yakar icer!!!!

Okula psikolog getirdi adamlar bizim icin... iki saat konuştu herif ben sizi anlıyorum filan....

Herşeye rağmen hocalara saygımız vardı.... sus diyince susardık...onlarda asla bizim gururumuzla oynamadı!!! Hala görünce ellerini öperim bazılarıyla karşılıklı içmişligim vardır... çok baba adamlardır!!!! kendileri de söyler 2000 mezunlarının dönemi bi ayrıydı diye size kızarmış gibi yapardık ama aslında biz de eğlenirdik bazı yaptıklarınızdan diye...Onlar bizi büyüttü emekleri cok...sağolsunlar.... başka hocalar olsaydı belki hala lise okuyor olabilirdim

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 07:45:04sohbet oyun linki

Anadolu Lisesi ndeydim, sınıfımız 24 kişiydi.Ben en arka sırada, en samimi arkadaşım Caner ile otururdum.  Tüm lise hayatım süresince sınıf başkanıydım.Biliyorsunuz genelde çalışkan öğrenciler en önde oturur, ben en arkada oturup okul birincisi olan tek öğrenciydim.Yazılı mı erteletilecek hemen ben devreye girerdim.Hiç unutmam bir defasında sınıfta bir olay oldu ve müdür muavini beni odasına çağırıp, olayı çıkartan kişinin adını öğrenmek istedi.  Ben arkadaşlarımı asla ispiyonlamam, bilmiyorum dedim, ısrar etti yine söylemeyince, hayatımda ilk defa birinden ufak bir tokat yemiş oldum.O tokatı asla unutmadım ama koruduğum kişi de beni asla unutmadı.Lise yılları ayrı bir güzeldi, üniversite de o keyifi aldığımı söyleyemem.

Bybrutttt

Bybrutttt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 07:55:37sohbet oyun linki
Vay be şimdi hesapladımda 8. sınıfa kdar 12 ayrı sınıf değiştirmişim

defnem19

defnem19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2007 Cum 18:30:26sohbet oyun linki

DİŞLEYEN MEHMET

Evet yanlış okumadınız dişleyen mehmet!!! deliydi manyktı ruh hastasıydı babasıda dişçiydi aynı zamanda uzaktan akrabamdı 

İlk okul 2. sınıftayız  Bu bi tenefüs beni kardeşimle sıkıştırdı illa koşucaz yarış yapıcaz yoksa dişlerim dedi ya sabır dedim koştum ben kazandım bu geldi nasıl sinirli bidaha yapıcaz yaw ne yapıcaz ben kazandım işte bak dişlerim ama bu sefer yavaş koşucan beni yenersen dişlerim Baktım çıkış yolu yok kardeşime gizlice bak mehmet 3 diyince içeriye kaçıcaz...tamam dedi Bu 3 dedi  kendi kendine koşuyo  bizde drek içeri tabi fark edince dururmu illa dişliyip koparıcak ya... arkamdan geldi önce kelimeyi şahadet getirdim sonra bi cesaret geldi bunun ayağından bi tuttum tak sırt üstü yere kanı görünce tabi 3 buçuk attım ama iş işten geçti

Gerçi kaçınızlmaz son beni günler sonra kıstırıp kolumdan ısırdı korku filmi gibiydi  Şimdi oda dişçi 

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2007 Cum 20:29:15sohbet oyun linki

ben hala öğrenciyim ve şöleyim

derslerde sessizimdir

biraz gıcık

polemikçi

düşündüğümü direkt söliyen

birazda kavgacı

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir