ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 12:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   yeni tip için fikir lütfen yapın
 <<12345 6789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 19:24:27sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Kafasının üzerinde dönen insanlar istiyormm, bağdaş kurabilen :D piercing taksınlar,kadınsı değil daha cok genclere yönelik olsun bol kesimm kıyafetleri,dağınık sacları,aykırı makyaj ve ojeleri olsunn. :)

I3ornowali

I3ornowali resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 19:29:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
burjuum :

Kafasının üzerinde dönen insanlar istiyormm, bağdaş kurabilen :D piercing taksınlar,kadınsı değil daha cok genclere yönelik olsun bol kesimm kıyafetleri,dağınık sacları,aykırı makyaj ve ojeleri olsunn. :)

bencede tam serseri serbest style olsun :) ben alrım valla küpeli falan bol pant bandana full cap yada normal cap :D uygundur güzel

I3ornowali

I3ornowali resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 19:30:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
erkek tipini tabi

gisemjik

gisemjik resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 19:37:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ya şöyle hareketi olan bi güzel zarif bayan olsun yeter bana

piagett

piagett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 21:03:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

siz hala burdamısınızaman allah bozmasın hadi hadi yeni tiplerbi de arz etmiş arkadaşkırmayın lütfen

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 21:46:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bi kerem beyaz çorap çok iyi vurgulanmalı , boyundaki altın zincir ve isteğe bağlı bilekte altın bir zincir olmalı ( buda tipin iki şekli anlamına geliyor ) , saç tenten saçı olmalı , alnın ortasına denk gelen siyahımsı laciverte çalan güneşte mor görünen kuşluk vakti petrol yeşilini andıran bir neydi o ben neyi tarif ediyodum ha gözlük evet gözlük böyle olmalı , ayakkabı bulgur siyahı hemde en koyusundan ama uclarıda isteğe bağlı sivri yada küt ( buda tipin iki şekli anlamında geliyo ) , gri kumaş pantolon üstü kahverengi blazer ceket yanlız üst sol cep mendili yeşil olacak , çoraplara uygun beyaz gömlek ve beyaz kemer vazgeçilmezimiz olacak , tespih 12 boncuklu plastik imamesi turuncu kendisi kahverengi olacak ipi de gri olabilir , cüzdan cepten kemere bağlı gümüş zincirli ve siyah olacak zincirin sadece ceket altında kalan 8 halkası ceket çıkıncada tümü görünecek...

Böyle bir tip istiyorum ben....

Aaaaa bu benim geçen sene en sevdiğim arkadaşımın gelin arabası şoförlüğünü yaptığımda giydiğim kıyafetimdi

ne tarz ama vay be çok cool olmuştum o düğünde

Hayruniisa

Hayruniisa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 00:54:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·I3ornowali· :
·Hayruniisa· :
·I3ornowali· :
·Hayruniisa· :
·I3ornowali· :
·Hayruniisa· :

Başıörtülü bayan tipi istiyorum :)

olmaz ben istemiorum

Ama ben istiyorum

İLLEDE BASÖRTÜLÜ TİP İLLEDE BASÖRTÜLÜ TİP

(Senin isteyip istememen böyle bir önerinin gerçekleşmeyeceği anlamına gelmez )

olmaz olmaz olmazz olmaz olmazz

Var mı baska bir şey ?

Yoksa uzatma..Zaten eğer böyle bir tip yapılacaksa yapılır..Uzatma bence...

Ama inşalah olacak..Gönlüm olmasından yana...Ayrıca başörtülü bayan arkadaşlarımızı yok sayamayız öyle değil mi ?

inş. olmaz

Bana bu tipin olmasına engel teşkil edecek bir tane mantıklı sebep söyle,anında bu düşüncemden vazgeçeceğim...

Reel hayatta olan tipler neden buraya da uyarlanmasın?

Bikinili bir tip nasıl oluyorsa pekala bir Türkiye gerçeği olan başörtülü tiplerde olabilmeli...Site yapar veya yapmaz o ayrı bir konu tabi...

Bu sadece bir öneri (Ve de çok güzel bir öneri)

AnkaradanAbiGeldi

AnkaradanAbiGeldi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 09:27:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bende Adana şalvarı tiplerinden istiyorum elinde tespiği ayağında sivri burun yumurta topuk,(çoraplar beyaz olacak)başındada püsküllü beresi olsun anlaştıkmı

Hayruniisa

Hayruniisa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 10:17:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öncelikle BLaiRCaDiSi·isimli arkadaşın bilmiş (!) yorumlarına geçelim :)

Gelip burada saçma sapan isteklerde bulunduğumu söylemişsin…Şöyle bir etrafına bak;dünyanın sadece başıörtü kullanmayan insanlardan ibaret olmadığını göreceksin…

Ayrıca bu başlık yeni tipler için için fikir üretilmesi adına açılmış:demekki bende bir tip önerebilirim..Hele ki reel hayatta olan bir tipse bu : )

Kutsal değerlerimizi beş paralık ettiğimden bahsetmişsin…Gözlerini açıp iyi okursan bu yorumun kendi yorumunun ne kadar saçma ve alakasız olduğunu göreceksin.Çünkü yorumumu kime gösterirsen göster,tip için fikir üretme önerisinde bulunulmuş bir başlığa benim sunmuş olduğum önerinin kutsal değerleri hiçe sayacak nitelikte olmadığını görecektir…Ama senin yorumun için aynı şey söylenebilir mi o tartışılır…

Utanmasan beş vakit namaz aksiyonu da istersin demişsin…

Bu yoruma sadece gülünür…

Beş vakit namaz islamın sartlarından biridir ve çok önemlidir..Bunu müslüman olan herkes bilir…Ve burada bunu bu şekilde dile getirerek bu kadar basite indirgeyemezsin…

Ayrıca başörtülü tip=eşittir namaz aksiyonumu…(Ya da namaz kılmak başörtü takanlara özgü mü) Komik olma lütfen…:D

(Başörtü ne için var idrak et demişsin..Bu başlık bu konuları tartışmak için uygun değil…Ama ne olursa olsun biz başıörtü kullanan arkadaşları bu derece hafife alamazsın…

Ama şöyle bir gerçek varki başörtülü arkadaşlarımızın sayısı hiç de azımsanmayacak derecede ve önerilen tipler için de önerilmeye de müsait olan bir tip konumunda…Demekki benim önerimde herhangi bir terslik yok )

Demişsinki : Nefret ediyorum sizin gibi simgeci dini gosteris icin kullananlardan. Kapaniyorsan Allah icin kapaniyorsun. Bunu gelip burda reklam yapmaya gerek yok.

Birincisi ben başlığa uygun bir yorumda bulundum…Kapanma sebebimse sadece beni ilgilendirir…Simgeci olduğumu söyleyebilmen için beni tanıyor olman gerektiği gibi elinde somut bir delilde olması gerekir...(Reklam yaptığımı öne sürmense ayrı bir komedi...)Başörtülüler var mı yok mu…Var..Demekki çok abest bir öneri değil.Eğer böyle bir tip bu sitede yapılmayacaksa da iki nedenle yapılmaz…

Birincisi önyargıya sahip insanların başörtü kullanan arkadaşları görmeye tahammül edemedeklerinden dolayı  gereksiz keyfi tepkilerinden kaçınıldığı için…

Yada site yöneticilerininde sizinle aynı fikirde olduğu için…

Bu tip yapılsın yada yapılmasın ben önerimi sunarım…Kabul olur ya da olmaz...Ama hiç kimsenin benim burada böyle bir öneriyi sunmama hele ki alakasız sözlerle de hoş olmayan bir üslupla rencide edici tarzda konuşmaya hakkı olamaz…

Ben de nefret ediyorum mantıklı cevap yazanlara alakasız tepki verenlerden…Ama yapacak bir şey yok...

Bu yazımla gereksiz yere tepki verdiğim düşünülmesin sakın…Sadece Hayruniisa ismi geçen alakasız bir yazıya gerekli olduğunu düşündüğüm bir cevaptı…

Yazıma tepki gösterecek olan arkadaşlara da cevap vermeyi düşünmüyorum…Çünkü söyleyecekerimi söyledim bu konuda…Hakaret falan olursa o zaman yazmayı düşünürüm belki

Bu arada başlığı açan arkadaşa teşekkürlerimi sunuyorum.

AdvarseL

AdvarseL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 10:21:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çıplak tip istiyorum
CC sohbet icin buraya
 <<12345 6789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir