ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

23 Mayıs 2024, Perşembe 22:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Osmanlı Yıkılmasaydı Şuan Nasıl Olurdu?:)
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2007 Pzt 01:04:51      Osmanlı Yıkılmasaydı Şuan Nasıl Olurdu?:)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Her fırsatta yapılan bir geyiktir.Abi Osmanlılar Viyana yı alsaydı simdi yıkılmamış olurdu valla... Hadi öyle olmuş varsayalım.Yil 2000 İstanbul Dolma bahçe Sarayı.Sultan 8. Murat Han Selamlığın bir kösesinde.

-Hay aklınla bin yasayasın vezir.Tabdil-i Nickname chat yaparak mel un keferenin canina ot ve sair zerzevat tıkayacağız

Allah-ü Teali nin izniyle

-Haklisinuz hünkarım lakin Nicknameiniz 8thMuratcan çağrışım yapmasın zındıklara. Mesela MrYes falan yapsa idük

-Höt ! Ulan ne yani koskoca yedi iklüm padişahı zatima öyle nickler

yakışır mu?

-Haklisun ulu hünkarim.

-Imdi beni meşgul etme bak Funny online oldu. Yengendir en kisa zemanda.

Tiz tevkif edilüp haremime konula.

-Emrinüz olur hünkarim lakin nerden buluruz hatunu?

-Orasini bilmem emir emirdir.

-Hünkarim Chat yüzünden devlet meselelerine ırak kalduk. Washington eyaletimiz valisi Enderun devsirmesi Clinton

Zade Bill Pasa zina etmüsderler.

-Neeee ? Nezaman ulan ?

-Bilmem ? Bir jurnalciden haber alduk.

-Tiz kellesi ve sair uzvu vurula !

-Aman hünkarim kiymetli bir validür kendisi. Bir nikah eyler temizler itibarini.

-Ulan adamin 38 cariyesi var zaten . Hepsini demirbas yazmis Beyaz Saraya devlet kesesinden besliyor .Hem emin

misiniz zina etdügünden.Dört erkek sahidü varmidir jurnalcinin ? Iftira olmasun ?

-Iftira yok Itiraf var hünkarum hatun konusmus.

-Töbeeee ! Kiyamet yaklastu vezir . Iffetsizligü itiraf ederler utanmadan.

Tiz dili vurula .

-Emredersün hünkarim . Isabetli olur zina da yapamaz hem...kemküm...

-Bak mesgul etme dedüm Funny gitti iste...Neyse ki sanimuza yakisur bir contact list imiz var da durumu kurtariyoruz.

Hadi bana Neskayfe getür

-Emrin olur devletlüm. Sütlü mü olsun?

*****Ayni anda Paris Notre Dame Cami-i serifinde, Paris müftüsü Jakuesde Ahmed halka hitab etmekte.

-Eyyy cemaat-i müslimiiiyn.Devlet ve dahi din elden gitmekteeee! Padisah bir chat müsibetine musallat olmus.

Cihattan elinü eteginü çekmistüüüür. Rio de Jeneiro kalesi yedi yildir zaptedilememekteee! Subat ayi yaklastiiii ! Yine karnaval ayagina çuvalla günah isleyecekleeeer ! Mü minlerin gözü önündeee! Bunlarin hesabi

sorulacaktir öteki alemdeee!

*****Kalabaliktan homurtular yükselir...

-Imdii biz bu gidisata dur demezsek 1789 da ihtilali icad eden ceddimizün kabir-ü küberada kemikleri sizlamazmuuu?

-Sizlaaar!

-Cihad etmez ise mü min bu limited günaha anonim ortak olmazmiiii?

-Oluuuuur !

-Padisahtan hesap sormak bize düsmez miii?

-Düseeer!

-Haydin o zamaaaaan ! Istanbulaaa !

-Ya Allah ! Ceddin dedeeeeen ! Neslin babaaaan!

*****Istanbul Dolmabahçe Sarayi:

-Hünkarim hünkarim Paris müftüsü ayaklanma baslatmis.Cümle Fransiz kullarinuz Istanbul a dogru yürümeye baslamus!

-Heh bosver ! Ceddimüz oraya 400 senede yürüdü. Zaten ben o kadar yasamam.

-Yok hünkarim lafin gelisi söyledim . Uçakla geliyorlarmis .Hezarfen Airlines ile iki saate kalmaz burada olurlar.

-Söyle Yeni Cherry ocagina düsürsünler zindiklari..

-Olur mu hünkarim? Kullariniz tepki gösteriyorlar. Geçen hafta da 9 tane sehzadeyi bogdurtmustunuz . Bunlar pek

hos karsilanmiyor . Tüm medya Istibdat geri mi geliyor diye çigrinmakta.

-Onlari da bogun.

-Aman sultanim sonra Insan Haklari Mahkemesi ne düseriz Maazallah.

-Onlari da bogariz.

-Ya ayaklanma büyürse?

-Takmaaaa moruk bogariz abi yaaaaa!

-Harbi ya moruk çak !

-Höt ! Bu ne laubalilik ? Seni de bogarim bak. Üff vezir anlasildu senden bir is çikmayacak . Bostancibasiii

Tiz Kawasaki mi hazirla cenge gidecegim . Yeni Cherrylere haber salin hazirlansinlar ! Bekle beni Rio geliyoruuum !

-Hah söyleee yaaa ! Padisahim çok yasa ! Padisahim çok yasa !

-Tamam tamam fazla yalakalik etme . Ben çikinca elemanlara birer Bye yaz ,oturumu kapat , toz örtülerini ört . Yeni Cherry hava kuvvetlerine söyle hava destegi saglasunlar. On tane de Sükut füzesi göndersinler sükutu tesis edelim. Heh.

-Ayipsin baba gözün arkada kalmasun. Kaskini takmayi ihmal etme.

****Bir hafta sonra :

-Alooo veziir. Cepten ariyorum kisa kesecem. Rio dayiz. Karnavala takilduk.Çok egleniyoz. Jose vaar , Pedro vaar, Fernando vaar.Burada tanisduk. Hepsi kral çocuklar . Imdi hatunlara takilacaguz. Hareme iki kat daha çik , Istanbul sana emanet . Öptüm,

Baaay!...

IISeRhAdII

IISeRhAdII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2007 Pzt 16:05:47sohbet oyun linki

Tiz Kawasaki mi hazirla cenge gidecegim . Yeni Cherrylere haber salin hazirlansinlar ! Bekle beni Rio geliyoruuum !

bütünüyle çok hoştu,bu paragrafda dahada hoştu sağolun paylaşım için

kunterq

kunterq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2007 Pzt 16:23:55sohbet oyun linki
Nefertiti eline sağlık harika yaaaa

EfsaneKiz

EfsaneKiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2007 Pzt 16:41:11sohbet oyun linki

Taha20

Taha20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2007 Cum 02:06:16sohbet oyun linki

nefer abla çok sağol güzel bi paylaşım olmuş :)

ozziegirl

ozziegirl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2007 Cum 04:00:40sohbet oyun linki
Basligi gordugumde ciddi bi konu uzerine yazildigini dusunup,bakalim nasil olurdu demistim Harika valla!!!Bu kadar guzel uyarlanirdi

ercan497

ercan497 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2007 Cum 08:52:17sohbet oyun linki
eline ve yüregine saglik paylasimin icin tesekkürler

redcadence

redcadence resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 01:16:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR SIZE IKI CIFT LAFIM VE TUM YORUMLARINIZA TEK MESAJIM OLACAK KAZANOVA KARDESIM SEN ONCE KULAGINDAKI KUPENI CIKAR SONRA ULKUCULUK YAP ULKUCULUK REKLAMA MUHTAC OLACAK KADAR DUSMEDI DAHA ... SİZE AYET YAZIYORUM UMARIM ANLARSINIZ ..( BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM   DEVLETLERDE DOĞAR BÜYÜR VE ÖLÜRLER SADAKALLAHÜLAZİM  ) UMARIM AYETTE NASIL MESAJ VERILDINI ANLAMISSINIZDIR VE DUNYAYA MEDENIYETI OGRETEN PEYGAMBER EFENDIMIZDEN SONRA EY IYI ANLATAN ŞANLI ECDADIMIZIN DEVLETININ NEDEN YIKILDINI ANLAYABILIRSINIZ ...DADAŞ 25

redcadence

redcadence resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 01:24:04sohbet oyun linki
(NEFRETTİ) YAZDIGININ SADECE BASLIGINA BAKTIM VE MIDEM BULANDI YAZIKLAR OLSUN ŞANLI ECDADIMIZI BUKADARMI HAFIFE ALIYOSUNUZ ( SIZE YASAYABILECEGINIZ DEVLET VE DUNYANIN MERKEZI OLAN İSTANBULU BIRAKTILAR VE SIZIN ONLARA OLAN MINETTARLIGNIZ BUMU YANI IKI KAHKAHA ATMAK ICIN MAKARA YAPIYOSUNUZ   SUANDA YASIYORSAIZ VE BU ULKE  AYAKTA DURABILIYORSA ONLARIN SAYESINDEDIR ALLAH ONLARA RAHMET EYLESIN VE CENNETTE INSAALAH  BIZLERIDE ONLARA KOMSU EYLESIN..  DADAŞ  25

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 02:01:48sohbet oyun linki

·redcadence· :
SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR SIZE IKI CIFT LAFIM VE TUM YORUMLARINIZA TEK MESAJIM OLACAK KAZANOVA KARDESIM SEN ONCE KULAGINDAKI KUPENI CIKAR SONRA ULKUCULUK YAP ULKUCULUK REKLAMA MUHTAC OLACAK KADAR DUSMEDI DAHA ... SİZE AYET YAZIYORUM UMARIM ANLARSINIZ ..( BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM   DEVLETLERDE DOĞAR BÜYÜR VE ÖLÜRLER SADAKALLAHÜLAZİM  ) UMARIM AYETTE NASIL MESAJ VERILDINI ANLAMISSINIZDIR VE DUNYAYA MEDENIYETI OGRETEN PEYGAMBER EFENDIMIZDEN SONRA EY IYI ANLATAN ŞANLI ECDADIMIZIN DEVLETININ NEDEN YIKILDINI ANLAYABILIRSINIZ ...DADAŞ 25

kardeşim ülkücülükle küpe takmanın ne alakası var bu kadar dar görüşlü olmayın..

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir