ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Mayıs 2024, Cumartesi 08:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   KOMİK ASKER ANISI OLAN VAR MI ?
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2007 Sal 17:59:13      KOMİK ASKER ANISI OLAN VAR MI ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Merhabalar,

Hepimizin okurken güleceği yada duygulanacağı asker anılarınız varmı arkadaşlar

kuzenimm

kuzenimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2007 Sal 18:14:49sohbet oyun linki

Askerlikte komik anısı olan azdır sen ne şartlarda askerlik yapıldığını biliyomusun. Anaya,bacıya nasıl  komutanların ettiğini. 1000 kişinin önünde nasıl rezil edildiğini bunları bilmiyosan komik anı deme

bir arkadaşım vardı silahlar ona zimmetliydi ve bir gün bi silah eksik çıktı sayımda ona neler söylendiğini burda yazamıyorum kusura bakma

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2007 Sal 19:05:03sohbet oyun linki

Ne şartlarda askerlik yapıldığını biliyorum asker bir ailedenim

Komik derken şunu sölemek istedim.Mesela bir arkadaşım Ispartada askerlik yaparken gece nöbeti vermişler birlikten uzakta orman yolunda Bir araç yaklaşmış Parola diye kendini yola atmış .Görüntü itibari ile yapılması gereken herşeyi yapmış kısa dönem bi arkadaş ama o heyecanını anlatırken çok gülmüştük.Tabii hicivle karışık ...

Yoksa başka bişey demek istemedim ben

kuzenimm

kuzenimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2007 Sal 19:24:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yanlış anlaşılmak istemem bende anlatayım ozaman:

Gece karanlığında silahlı eğitim alıyoruz komutan bi arkadaşı bizim gruptan belli bir mesafedeki uzak bir yere yolladı ve bize onu görüp görmediğimizi sordu bizde hayır dedik arkadaşa sordu dediği cümle şu

Görüyorum komutanım indireyimmi

Utanmasa vurucaktı bizi ve sonra grupta kıl olduğu birini gözüne kestidiğini söyledi komutan vur deseindirecekti garibi

Böyle bişeymi jelin

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2007 Sal 20:00:34sohbet oyun linki

Evet böle bişeydi  Teşekkür ederim

Jelin

sinirlenmeyenadam

sinirlenmeyenadam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2007 Sal 20:13:36sohbet oyun linki
Gelince anlatacam söz :$

jadores

jadores resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2007 Sal 22:29:57sohbet oyun linki

Anlatim:))

bi gün nöbet verdiler bana; tüfek,silah,top bekliyom öle..derken biri geçti 10 metre öteden, tabi örettiler bana,paralo dedim durdurup..ben çatal dicem o bıçak..Ben çatal diom o bıçak demio,bişi dio ama bıçak değil duymadım..yere yat dedim,çamurun içinde üstünü başını ararken,o duymadığım şeyi tekrar dedi..Binbaşıyım deyince kaldırıp üstünü başını temızledım.Sağol evladım,bravo türk askeri işte bu dedi.Ertesi gün odasına davet etti,onurlandırcak sandım beni; omzumu sıvazladı aferım dedi tekrar ama bana yapmıcaktın deyip ağzımı burnumu dağıttı..:)

sıkılmadan dinlediğim ,alıntı arkadas anısı :)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Oca.2007 Sal 22:39:14sohbet oyun linki

Hangi birisini anlatsam ahhhh uleyyyynn ahhhhh.

Yeter dimi bu kadar

CLumSyx

CLumSyx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 02:47:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benim acemiligim yeni bittii...Bu süre içerisinde walla güldügüm olaylar çok azdı her akşam etrafımda ağıt yakan,ağlayan nişanlısını çoçugunu düşennen..ailesi zor durumda olupta ben neden burdayım aileme kim bakacak diye bunalıma giren insanlar kaynıyordu? v.s bunun gibi bi çok dert dinledim daha çok kendimle birlikte içim burkuldugu anlar çok oldu..Bunlara deyimmek istedim ilk önce.

Aklımda komigime giden ve hala aklıma gelip o anı hatırladıkça güldügüm..Birgün intikale çıkmışık 2 gün dağda kalacaz..ve mevzi yerinde yatmışık gece yarısı 3-4 civarlarında bi fırtına bi yapmur bi anda çıktı ve zindan gibi bi karanlık arasında..herkes ne yapcagını şaşırmıştı..Yanımda yatan uyus oldugum herkese yukarıdan bakan  zengin züppe vardı anlaşamadıgımız zıt düştügümüz bi çoçuk vardı....Mevzi içinde korkudan 2 saat ağlayıp  /ben bu durumlara düşecek adammıydım / annecim nerdesin gel kurtar oğlun ölüyor/ v.s gibi ağıtlar yakarak korkudan peşimde hava açıncaya kadar..yalnız bırakmayın beni diye.söylenen arkadasıma çok gülmüştüm..(bilassa taklidini süper yapıyorum yazıp anlatması o anı çok zor gerçekten)

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 04:16:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 teşekkürler
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir