ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 10:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Erkekler Beyinlerini Nerde Taşıyor?:))
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 14:00:31      Erkekler Beyinlerini Nerde Taşıyor?:))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Su anda Harvard Üniversitesi nde olan bir erkek anlatmisti; "kadin ve erkek farklidir yaratilis geregi.Suna dikkat et, erkeklerin cinsel organlari disaridadir, kadinlarin ise içeridedir. Yani erkekler tahriklere her an açiktir ve bunu belli ederler ama kadinlar daha sansli ve güçlüdürler, bir kadin istemezse hiçbirsey anlayamazsin çünkü bunlari saklayabilir, fiziksel olarak herhangi bir uyanis göremezsin. Siz daha güçlü ve sanslisiniz, birde bu açidan bak."

KADINLARA SORULAR :

1. Bir kadin bilinçli olarak yaninizdaki erkegi tahrik ediyorsa ne yapmali?

2. Neden biz kadinlar, yaninda hos bir hatun olan erkegi tavlayabilmek için bu kadar çaba gösteriyoruz? Ayni adama disarida iken dönüp bakmayacakken...

3. Erkekleri tahrik etmek bu kadar kolay ise sadece cinselligimizi kullanarak onlari bastan çikardiktan veya elde ettikten sonra niye bunlarin akli fikri sekste diyoruz?

4. Erkeklerin bakirelik saplantisinin asil nedeni biz kadinlar olmuyor muyuz? Bunu silah olarak kullanmiyor muyuz? Bu kavrami ortadan kaldirmak bizim elimizde degil mi?

5. Kadinlar neden bu kadar aç? Niye hep birseylere tatminsisiz?
6. Aslinda güçlü olan taraf biz isek bunlarla niye bu kadar ugrasiyoruz.
7. SIMONE DE BEAUVOIR diyor ki; "saygi duydugunuz erkege es, sevgi duydugunuz erkege metres olun" buna ne diyorsunuz?
8. Itiraflarinizi ne yapiyorsunuz?

ERKEKLERE SORULAR :

1. Anal veya oral seksi anlayabiliyor musunuz?

2. Iki erkek veya tek basiniza bir yere gittiginizde kadinlar sizinle ilgilenmezken yaninizda hatunlar olunca kadinlarin sizinle ilgilenmesini nasil yorumluyorsunuz?

3. Bakirelik benim için önemli degil derken niye evleneceginiz kadinda bu fiziksel olarak hiçbir faydasi olmayan zara bu kadar önem veriyorsunuz?

3. Neden medyadaki kadinlara sürekli arzulayan gözlerle bakarken çevrenizdeki kadinlari küçümsüyorsunuz?

4. Evleneceginiz kadinda neden annenizin özelliklerini arayip, bulup evlendikten sonra neden baska kadinlarla gezip tozuyorsunuz?

5. Tahriklere bu kadar açik olan sizler kadinlara niye çifte standart uyguluyorsunuz? Siz yapinca normal olan seyler neden baskalarinda ahlaksizlik oluyor?

6. Sizler sokaga çiktiginizda tüm kadinlara cinsel arzuyla baktiginiz için mi kendi karinizi/sevgilinizi bu kadar kisitliyorsunuz?
Baskalarinin da sizin kariniza bu gözle bakmasi sizi niye rahatsiz ediyor? Tüm kadinlar özgürdür benim karim hariç felsefesi mi?

7. Bu kadar adamin bu kadar illegal iliskisi var, bunlarin hepsi mi bekar. Evli kadinlarin da evli erkekler gibi eslerini aldattigini görmek nasil bir duygu?

8. www.itiraf.com da bu kadar kadinin itiraflarini okuduktan sonra hala kadinlara güveniyor musunuz?

Aslinda hersey yine karsilikli güven duygusunda degil mi? Yasadigimiz tatminsizlikleri karsi tarafa yansitabilsek, beklentilerimizi de tabii. Ne istedigimizi ve kendimizi iyi anlayabilsek hersey daha dogru düzgün ilerleyemez mi? Bu hep böyle sürer mi?

--------------------

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 22:07:30sohbet oyun linki

şimdiiii...kimse cevap vermemiş ben vereyim bari.....

öncelikle o harward üniversitesindeki paşa hatuna bayaa bi yazılmış.gaibim hatunda bunu yemiş sanırım.

şimdi erkeklere soruları cevaplayayım...

1-)anlayabiliyoruz, kafanızı takmayın...

2-)bu tamamen yalan.yok böyle birşey, uydurmayınız kalçanızdan.(ha bu arada cümledeki, ilk baştaki kadın nasıl hatun oldu onu anlamadım ama)

3-)sanırım yalan söylüyoruz...bunu hiç kimse kasmasın haklılar...en azından yüzde doksanımız öyle

ikinci 3-)alla allaaaa çevremdeki hatunlarda o tarz açılsın saçılsın onlarada bakalım

4-)buda uydurma.kalçadan uydurup feçes atma no:2

5-)olmuyor.herkezin ahlakı kendine alla allaaa.

6-)soru sayısını çoğaltmak için saçmalamanın alemi yok

7-)şöyleki.....banane

8-)ne demek halaaa?ne zaman güveniyoruz demiştikki???

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 22:26:45sohbet oyun linki

7. SIMONE DE BEAUVOIR diyor ki; "saygi duydugunuz erkege es, sevgi duydugunuz erkege metres olun" buna ne diyorsunuz?

Cevap bu işte SIMONE DE BEAUVOIR doğru demiş

Erkeklere sorulan sorularda ise ; Sorulan sorularda uygulananlar genlerimizde vardır, bizim kabahatımız değil yani 1.soru hariç tabi. Bozar bizi o tip  sorular es geçtik

2.İlgili bakan gözler hoşumuza gider tabii

3.Medyadaki o süslü püslü kadınlara bakarken  gözlerimiz bayram ediyor azcıkta ondan

4.Evdeki eş nasılsa demirbaş.Can kurban dışardaki güzel yare

5.Erkekler yapar ,kadınlara yassah yakışığı kalmaz cıxxxxx

6.kıskançlık paylaşamama durumu

7.Dedim ya yapamaz öyle düşündüğü anda bırak yapmayı daha kendini kapının önünde bulur

Tşkler paylaşım için candy

desemde  Allah Sonumuzu hayır ede   bazıları latife tabiii

TheLastOfCocukBezi

TheLastOfCocukBezi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 22:32:43sohbet oyun linki

bende cevap vereyim bu sorular ilgi alanıma giriyo

1- walla ben anlıorum o acıdan sorunum yok

2-walla şuana kadar öle bi durumla karşılaşmadım işini bilen erkek ilgiyi beklmez alır ama olsa öyle bişey garipserim sanırım yanında kadın olunca daha bi işe yarar gösüküyorus sanırım

3- walla hiç önem vermiyorum o zara ben nasıl bazı deneyimler yaşamışsam karşı tarafta yaşamış olabilir normaldir

2nici 3-bende de tam tersi medyayla işim olmas yükseklerde gösüm yok yakınımdaki karşı cinsin değerini daha iyi bilirim

4- yaws bu sorular erkekleremi değil mi yoka ben mi erkek değilim anlamadım yok öle bişey annemin öselliklerini aramıyorum şahsen

5-pef benim tarafımdan çifte standart yok insan ayırmıorum kadın erkek die ahlaksıslık ahlaksıslıktır

6-yok bizim baktığımızdan değil kendi cinsimi iyi tanıyorum bi erkeğin bakışının hayranlıkla mı yoksa cinsel isteklemi olduğunu anlarım benim sakındığım hepsi değil bazıları ve benim karımda özgürdür bi kıskanma sös konusu değil ama sis kıskanılmamayıda sorun ediyorsunuz

7-benim aldatılmaya karşı olduğumu sölesem kimse inanmaz hehalde ama yinede karşıyım aldattım aldatıldım ama gecti bitti bi daha yapmam yaşadığım için iğrenç bi duygu olduğunu biliyorum

8- kadınlarla alakası yok i çok kişiye güvenmiyorum ben

UmUTluYduM

UmUTluYduM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 00:31:00sohbet oyun linki
 BOŞVERIN BUNLARI KIZLAR ERKEK SİZİ ANLAMAYA CALIYOR DAHA NE ISTIYORSUNUZ  YA SIZI ANLAMAMAK İSTESE NE YAPCAKTINIZ 

Sacramento

Sacramento resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 09:49:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Erkeklerın üstün olmasını bence  kadınlar istio  bunun sebebı  erkeklerın daha  güçlü daha  akıllı olmasından olması  gerek ben kadınlara soruyom cinselliği bol  verek saçma ca  onlarda her dalda dıom sanat bilim siyaset  erkeklerin üstünlüğü  altındadır ve oğlede  kalacak gercekleri  görelım bayanlar.

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 10:21:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Valla erkekler beyni karşısındındaki bayan nerde taşırsa oraya yönlenir Duygum naber

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 10:24:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
 Hangi bayan isterki pısırık her dedigi yapan bir erkeginin olmasını sanmıyorum hem istemessiniz böyle hemde mızmızlanırsınız hemde dır dır şikayet bu bir tutarsızlık degilmi

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 00:35:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
bu arada beyin??

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2007 Pzr 08:19:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
walla erkeklerin beyinlerini nerde taşıdıgı belli belki arada % 1 oranla daha duygusalları çıkıyor ama yinede istisnalar kaideyi bosmas
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir