ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 11:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   MİNİ CİTY DE NELER OLUYOR????
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

monosheker

monosheker resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 19:19:21      MİNİ CİTY DE NELER OLUYOR????sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

EVET ARKADASLAR BU ODANIN HALİ NEREYE GİDİYOR İNSANLIK NAMINA YARDIM ETSİNLER MİNİONA ODASINDA EDİLMEDİK KÜFÜR KALMADI YAZIK DEĞİLMİ AYIP KÜFÜR EDEN İNSANLARI KINIYORUM ÇOK BURDAN!

ODASI YANIYOR TUTUŞUYOR MİNİONDA SERVİS DIŞI KALMIŞ DURUMDA YAZIK ÇOK YAZIK

KURTADAM5

KURTADAM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 19:22:04sohbet oyun linki
ewet yazık olmuş asli odanın  hali duman nerde bu baskan banlandımı hastamı öldümü odayı kötü emelelr kulanıyo odaya sahip cıkmak lazım

ICcBurockcCI

ICcBurockcCI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 19:22:59sohbet oyun linki
aynen yah odada cok pis küfürler ucusuyo falla kınıyorum bence kapatılsın!!!!.....

murat181988

murat181988 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 19:25:42sohbet oyun linki

Asli dogru solüyosun minicitye ne zaman gitsem sürekli küfür ediliyo  gercekten cok ayip küfürbazlarin mekani oldu oda minion bu odayi bunun icin mi acti

HUMARINogluTIMAR

HUMARINogluTIMAR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 19:30:01sohbet oyun linki

selam güsel insanlar

valla öncelikle bu formu açan kişilere yanee monoşeker e şükranlarımı sunarım. monocum gerçekten çok ince ve derin bi konuya el atmışıın (el atma derken yannış anlamayın sakın). neyse gerçekten oda sahibini bi bulsam ben soruccam ama hiç yok ortalarda endişelenmeye başladım. sahip çıkın nerde bu millet nerde bu başkan nerde bu odanın filtreleri.

ESENLİKLER diler, ve odanın temiz toplum temiz çevre başlığı altında toplanmasını istiyom artıkıın  

[ IIIııyyyyy sölemesi bile kötüymüş yav]

WaiTFForME50

WaiTFForME50 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 19:33:58sohbet oyun linki

Küfürsüz bir cc için el ele bunun önüne geçilmesi lazım yetkililer kimse gerekeni yapsalar tam süper olacak

IceTea

IceTea resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 22:00:53sohbet oyun linki
MİNİON O ODAYI AÇMAKLA ÇOK BÜYÜK YANLIŞ YAPTI ...KENDİ BECERİKSİZLİĞİ YÜZÜNDEN KÜFÜRCÜLERE MEKAN YAPTI KULÜBÜNÜ. ONA DİKKAT ETMESİ GEREKTİĞİNİ SÖLEDİM AMA DİNLEMEDİ "SEN KİM OLUYOSUN LAN "DEDİ ..KINIYORUM AMA HAKETTİ BENCE....

xMrGoFRetttx

xMrGoFRetttx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 22:04:02sohbet oyun linki
MİNİ CİTY VE BAŞKANINA SESLENİYORUM.DİĞER ODADAKİ BAŞKANLARA SAYGISIZLIK EDERSEN BAŞINA BUNLAR GELİR..HALA BENDEN ÖZÜR DİLEMEDİN..AHIMI ALDIN İŞTE NEYSE YİNEDE KULÜBÜNE ACIDIM..

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 02:18:02sohbet oyun linki
·xMrGoFRetttx· :
MİNİ CİTY VE BAŞKANINA SESLENİYORUM.DİĞER ODADAKİ BAŞKANLARA SAYGISIZLIK EDERSEN BAŞINA BUNLAR GELİR..HALA BENDEN ÖZÜR DİLEMEDİN..AHIMI ALDIN İŞTE NEYSE YİNEDE KULÜBÜNE ACIDIM..
Mrgofrett Kendı sen sesını fazla yukseltmede bak kendı işine   gözde nın odasına  bakılıyor sen hıc merak etme

AmCaM34

AmCaM34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 07:12:30sohbet oyun linki

ne kadar gereksizce bi baslık mono senin ne oldugunu kım oldugunu bu cc nin %20 billiyor neler yaptıgını bu kavgayayı nasıl baslatıgını bide marifet gibi bu baslıgı actıgnı daha sayımı sen kımsın yaaa kaç aylık bi mazin var bu cc de ilk nıck asil miydi neydi her neyseee önce kendi kapını temizle namusunu serefini sonra baskasının namus bekciligini yap fetva ver sakında yazdıgıma bi sey yazmayın yazarsacam cok pis bi cevap yazarım mono nıck degiştiri aslında oldugunun hiç bir zaman söyleyemez tamam adam ol.... yeter bu

CC sohbet icin buraya
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir