ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

18 Mayıs 2024, Cumartesi 22:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   AĞA ve TÖRE KONULU DİZİLER...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 17:47:51      AĞA ve TÖRE KONULU DİZİLER...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Toplumda bıkkınlık hissi uyandırmış, hakkaten de bezdirmiştir. Birinin diğerinden tek farkı, oyuncu kadrosu yada dizinin çekildiği yörenin farklı olmasıdır. İşlenen tema hep şu sırayı izler.

* Samanlıkta aşık olan iki genç,
* Ailelerin karşı çıkma arzusu,
* İki gencin cinsel birleşimi,
* Törenin işlemesi...

Eğitim, sağlık gibi birçok sorunu olan bölgenin, ülke nezlinde sadece aşk
sorunu olan bir yer olarak gösterilmesi de, kamuoyunu farklı alanlara yönlendirmektedir.

Her senaryonun tıpatıp aynı olması, birçok diziyi de kurutmaktadır. Dizinin ilk bölümde aldığı reklamlarla 10 bölüm geçtikten sonra aldığı reklam ve sponsorlardaki düşüş de, Türk halkının verdiği açık tepkiyi gözler önüne sermektedir. Bunu sıklıkla gerçekleştiren kanal atv dir. Show tv  ve Kanal D
 de bu dizilerden yayınlamıştır zamanında.

Şahsen çok sıktığını, istemediğimi belirtmek isterim.

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 17:52:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ağa ve Töre konulu olarak bi tek Sıla yı izliyordum ama oda artık baydı 3,4haftadır izlemiyorum..Şimdilerde reklamlarda gördüm yine konusu aynı olan bi yığın dizi başlamş töre ağa..vs

ccSaLTaR

ccSaLTaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2007 Cum 17:54:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Haklısında hürroş annem ne desek boş zihniyete bak sen bunları izlemekten zevk alanlar bir dahaki bölümü sabırsızlıkla bekleyenler var diznin bölümlerini çekip korsan satana bile rastladım

cratty

cratty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 00:10:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bi konudan olsa olsa 2 tane falan dizi çıkar ama senaryo gidişatı dahi aynı olan birçok dizi var ve hergün de yenileri türüyor. Bu gidişle bütün diziler artık töreyi ve ağalık sistemini ele alacak. Dizilerin çoğunda silah kullanımı, alkol, sigara gırla gidiyor. Ben şahsen bu tar dizilerden bıktım, eminim çoğu arakadaşta bıkmıştır. Şunu da ekliyim televole tarzı magazin programlarını hiç izlemem. Böyle dizileri izlemeyenler magazin izliyor diye bir kural mı var?

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2007 Sal 15:52:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ağalı, dayılı, emmili, töreli ve vadili hiç bir diziyi izlemedim izlememde kapsam alanım dışındadır her zaman. Özenti ve yapmacık diziler mi benden uzak kalsın:))

Seyredenlere iyi seyretmeler

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2007 Sal 16:00:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
agalar deil  ama töre konusu çok ilgimi çekio.dizileri izledigim belgeseller ve okudugum kitaplarla özdeşleştirdigimde buna en yakın sıla dizisini gördüm.ne yalan söyleyim oyuncu kadrosu da süper menderes samancılar a hayranım zaten.cansu dere ve mehmet akif alakurt ta karakterlere cukkk die oturmuş.elbet töre oldugu gibi  bi dizide anlatılamaz ama bnce bi filmde çok güzel anlatılablir.rtük törenin her yönüyle oldugu gibi anlatmasına izin vermez.zaten oldugu gibi anlatılması tvlerde  bncede dogru  deil çünkü aileler çocuklarına tv konusunda gereken özeni göstermiyor

MORUKVEOTESI

MORUKVEOTESI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 12:41:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ya dizilerin içinde en güzeli BİNBİR GECE bence reklam yapmış gibi olmayalım ama öle töre örf adet gelenek ve göreneklerimizin anlatılmaıs çok mu çirkin sizce hala bu olaylar olmuyomu bu ülkede sanki

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Nis.2007 Sal 22:34:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu tür diziler tamamen bana çok uzak hatta hiç izlemediğim, ilgimi bile çekmeyen diziler.

Seyredenlere hoş seyretmeler

Ercie94

Ercie94 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2007 Per 14:26:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Niye samanlıkta aşık oluyolar.Kız ya da oğlan muhakkak ağa çocuğu oluyo ağa çocuğunun ahırda ne işi var Camışlara saman mı yediriyo

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir