ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Haziran 2024, Pazar 09:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   KÜFÜR NEDİR..?
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

satanss

satanss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 12:47:35sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

TAMAM KÜFÜR KÖTÜ BİŞEY AMA ANLAMITAN ARKADAŞ LAR DA VAR LAFTAN HİÇ AMA HİÇ ANLAMIYOLAR O ZAMAN DA KÜFÜR İYİ OLUYO

ccSaLTaR

ccSaLTaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 16:34:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SErkANyILmaz· :
ccSaLTaR :
·SErkANyILmaz· :
ccSaLTaR :

Zeki insan neden küfür etmez?Zeki insan cümle kurmayı iyi becerebilen kurduğu anlamlı ve ders verici cümleleriyle altta kalmaz karşısındaki kişi Söyleyecek bişi bulamıyosa yani haklk tabiriyle "ezilmeye başlıyosa"yapacağı tek şey kalır oda küfür etmek.Uzun lafın kısası ZEKİ insan zekasını konuşturur zekiliğiyle galip gelir

Abişim bu güzel anlamlı konuya yer verdiğin için çok sağol

Saygılarımla kuzenimm

Kuzenim senin küfür ettiğini bilmeyen yok cc de zekasız  olduğunu kabul ettiğin için çok teşekkür ediyorum Karşımdaki laftan anlamıyosa diye zırvalamaya kalkma zeki insan anlamayanada anlatır anlatamıyosada ajan çağırır yada odadan çıkar bi şık daha var duymamazlıktan gelmek Yani asla onun seviyesine düşmez anlatabildim umarım

Aslımı asla inkar etmedim edicek olsam bu nick le girip ben kuzen im demem + Ben küfürü zevk amaçlı ediyordum(userlere 30 dk aldırmak için) neyse konuyu çarpıtıp Bengline nin açmış olduğu bu sayfayı kirletmek istemiyorum

Not(uzun zamandır küfür etmeyen biriyim)

Saygılarımla kuzenimm

Küfürü zevk amaçlı ediyordum diyosun bu daha pis bi davranış Peki hiç düşündünmü küfür ettiğin kişinin annesinin ölmüş olduğunu sen küfür ettikçe onun içinin nasıl acıdığını Benim annem vefat etti ve adamlar gelip sövünce doğal olarak sinirleniyorum ama asla buraya yansıtıp küfür etmiyorum Uzun zamandır küfür etmiyosun demek inşallah bidahada etmessin

1- Bana küfür etmeyene ben asla küfür etmem!

2-Ettiğim küfürlerde anne bacı karıştırmam.Benimde annem rahmetli

3-Zevk için ediyoruz dediysek ağır küfür eden biri deildim

İnsan oğlunun aklı sonradan çalışıyo belkide buranın sanal alem olduğunu unutmuştuk edilen lafları gerçek sanıyoduk.Artık bana eden olsada etmiyorum hatta takmıyorum susuyorum ben sustukça o daha fazla gaza geliyo ama öfkeyle kalktığı için zararla oturuyo

Saygılarımla kuzenimm

Mhaydnosh

Mhaydnosh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 20:13:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
autumn1 :

b  :Zeki insanlar neden küfür etmezler. 

Cevap Sorunun İçinde Zaten Zeki Oldukları İçin.. Akıllarını Kullanabildikleri İçin,  ßi Sorunu Konuşarak Halledilceğini ßildikleri  İçin, Seviyeli Oldukları İçin.. Daha Sayayım Mı Yoksa Yeterlimi..¿ 

Çok yanlış bir varsayım . Küfür etmeyenler Zeki insanlar oluyorsa bu tamamen yanlıştır. Aklınsıra kendinide zeki insanların arasında göstereceksin  Daha dün milletin arkasından atıp tutuyordun

jeLib10xqirLx

jeLib10xqirLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 21:26:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

b  :Zeki insanlar neden küfür etmezler. 

bence soru yanlış :) insanLar neden küfür eder die soruLsa beLki daha mantıkLı oLordo nesee her insan küfür edemez  küfür zeka gerektirir bazı insanlar küfür etmez onun yerine laflarıyla oturtur   buda zeka gerektirir  bence küfür edenden çok ettirene bakmak lazım..Bi insan sorunLu deqiLse durduk yere birine küfür etmes  küfürü hobi oLarak kuLLananLarda far  iLqinç bi hobi ama güseL

hakkiidayii

hakkiidayii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2007 Per 10:47:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2007 Per 11:38:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bir Zamanlar; Sabıkalı Listesi Vardı:).Kolay Yoldan Popiler Olmak İstiyen Bazı Kişiler, Küfür Eder Cezasını Alır Eninde Sonunda "Sabıkalı Listesine" Girer Ve Bundan Büyük Bir Mutluluk Duyardı.Sonunda Bu Sabıkalılar Listesi, Caydırıcı Değil Aksine Azmetdirici Hali Olduğundan Bu Liste Kaldırıldı. Yasaklar Her Daim Cazip Gelir Çocuklara. Hobi Olduğunu Bile Savunurlar, Misallerde Görüldüğü Gibi.Kısaca Konun Özü :Zeki Bir Kişi, Kendisininde Ailesi Olduğunu Bilir.

Keyifli Sohbetler.

bybrut00

bybrut00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2007 Per 11:49:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BecquereI :

Bir Zamanlar; Sabıkalı Listesi Vardı:).Kolay Yoldan Popiler Olmak İstiyen Bazı Kişiler, Küfür Eder Cezasını Alır Eninde Sonunda "Sabıkalı Listesine" Girer Ve Bundan Büyük Bir Mutluluk Duyardı.Sonunda Bu Sabıkalılar Listesi, Caydırıcı Değil Aksine Azmetdirici Hali Olduğundan Bu Liste Kaldırıldı. Yasaklar Her Daim Cazip Gelir Çocuklara. Hobi Olduğunu Bile Savunurlar, Misallerde Görüldüğü Gibi.Kısaca Konun Özü :Zeki Bir Kişi, Kendisininde Ailesi Olduğunu Bilir.

Keyifli Sohbetler.

Bec şimdi bir ailen olduğunu biliorus Yanlız bu sabıkalı listesi sadece ceza almakla olmuyordu bunuda biliyoruz.. Mesela 1 ay dolu dolu ceza almışsam sabıkalıya girmiyordum.. Ama 1 ay hiç küfür etmesem ceza almasam yine sabıkalıda 1. oluyordum.. Yani bu işler ceza almakla felan olmuyordu..

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2007 Per 12:03:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
     Arapçada küfr ile aynı kelime olan küfür, geldiği dilde hakikatleri gizlemek, örtmek anlamında kullanılır... Ancak dilimizde kullanım şekli ise; sövmeye yönelik birleştirilen kelimelerin genel ismidir. Dinimize göre yanlışa düşmek,açıkta olan şeylere inanmamak ve saklamak. Küfre düşene kafir denir, bunların oluşturduğu topluluk ise küffardır.
      Çaresizliğin ve acizliğin kelimere dökülmesi şeklidir...

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2007 Per 12:25:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bazen tek neden dikkat çekmektir..... Yeterince ilgi görmediğini düşünen çocuk için olumsuz davranışlarla olsa bile büyüklerin ilgisini çekmek önemli olur. Hatta sırf sizi şok etmek için bile kullanabilir..... En sık rastlanan nedenler büyümenin ispatı, erişkin dünyasına girdiğini göstermek, bağımsızlıklarını vurgulamaktır.... Çünkü büyüklerinden erişkin olmayı göstermenin yolunun küfür etmek olduğunu öğrenmişlerdir. Birlikte olduğu arkadaşlarına uyum sağlamak ve onların kabulünü kazanmak için de küfredebilir. Ama genellikle, kızdığında, engellendiğinde ve öfkelendiğinde kullanır..... Daha doğrusu yasak olduğunu bilir ama kendini tutamaz ve ağzından kaçırır. Bu duyguları başka türlü ifade etmenin öğretildiği çocuklarda bu nedenle küfür görülmez. Çocuğumuzun kötü sözler söylemesi doğru değildir. Onu engellememiz ve değiştirmemiz gerekir. Bunun ilk adımı erişkinlerin bu sözleri kullanmamaları olabilir. Çocuk evinden başlayarak, arkadaşları, okul ve sokak tarafından etkilenir......... Artık basın nedeniyle tüm dünyanın etkisine açılmıştır. Devlet adamlarından, köşe yazarlarına kadar herkesin bir başkasına açıkça, özürleri, hastalıkları hatta hayvan cinslerini hakaret olarak kullandıkları ve bunun normal olduğunu, küfür olmadığını savundukları bir ülkenin çocuklarını küfürden korumak zor olacaktır.........Hele bu ülkenin en tanınan dizi kahramanları, sevimli insanları, komedyenleri küfür sözlerini başarı olarak kullanıyorsa iş daha da zordur. Üstüne üstlük geleneğinde bazı küfür sözlerini çocukları sevmek ve şirinlik yapmak için kullanma varsa olanaksız bile denilebilir. Ama yine de çocukların küfür öğrenmesini ve kullanmasını engellemek erişkin görevidir. Tabii bu konuda kendileri erişkin gibi davranan büyüklerle başarı kolaylaşacaktır.işde bu nedenlerden dolayı küfür hayatın içinde yer almışdır...... zeki insan küfür etmez diye bir yorum yapmak çok yanlış herkez küfür eder ama onu nerde nasıl kullandıgı önemlidir zeki insan bunu ayırt etmelidir..... 

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2007 Cum 02:19:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Thumbs Up  Ne güzel yorumlar cıkıyor, Başka arkadaşlarıda başlık altına bekliyorum..
CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir