ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Haziran 2024, Pazartesi 05:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   chatcity ve OTOKONTROL...
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2007 Sal 02:58:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

guzel yazı rest... sende saol...

daha demin diskoya dj anıl hesabı bi tiki takılmaya çalışan warlık geldi insan denilemez öle kelimelerle kufur edene oyüzden warlık olarak nitelendiryom...

nese o warlık gene kufleri ile ban aldı ama eminm yarın gene karşmda görücem :) gene kufur etcek ,, banlansa nası olsa nick alma konusunda master yapmış adama  yeni bi nick almak zor olmas hele böle basitken....bunu okuyunca o,,ben onun hakkında ii kufurbaz oldunu yazdıgım için sewinceginide  biliom :)

ajan konusuna harbi bende değinemicem zaten girmiom nerdeyse cc ye böle warlıklar yuzunden,, girdimmide ozel kulupte takılyom oraya gelemiolar böle warlıklar :)

acaba sadece üyelik sistemimi yoksa kişilik meselesimi,,,

acaba bu tür şahızlar gerçek hayatta nasıllar,,,

acaba bedenlerinin içinde ruh warmı???

acaba ezikliklerini burdamı gidermeye çalışyolar oyusdenmi böyleler?

acaba nezaman bitcek bu acabalar :)

daha temiz cc için bi gün cc ye girmeme eylemine dawet ediyorum sizi mesala 28 şubatta cc nin düzelmesini isteyenler 3 gün boyunca ne forum ne cc içinde takılmama eylemi yapsa... 3 günlük üye girişi yapmasak :)  tabe böle halledilmicek ama ben girmicem uyan olursa güzel olur :):)

daha temiz cc için gerçek kişilkler şart!!!

saygılar naon...

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2007 Sal 03:44:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dj anıl mı :)

şimdiye kadar ne kadar çok reklamı yapıldı acaba? (acabalar bitmez naon :))

adamın-lafın gelişi :)- küfürlerinden bahsedip onu kötüleyerek istemeden ona hizmet ediyoruz aslında  defalarca ban almasına rağmen hala her gün karşımıza çıkıp küfrederek taciz ettiği insanlara her gün yenilerini eklemekte...

elbette üyelik sisteminden çok bir kişilik meselesi bu ama insanların kişiliklerini değiştirmektense üyelik sistemini değiştirmek çok daha kolay. o yüzden ordan başlamalı :)

eylemini destekliyorum. kaç kişiyiz en fazla? 3? 5?

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2007 Sal 03:57:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

rest şuanlık 3 kişiyiz inşallah  çoğalır :) en azndan kufurbazları kendi haline bırakalım 3 gün :) it dalaşı yaparlar azcık... :) türünde yok olmayan tek warlıklar :)))))

haklısın kişilk deiştiremiceğimise göre,, tek çözüm üyelik sisteminde...

yanlış anlaşılmasın o 3 gün cc ye giren herkeze küfürbaz demiyorum! :)

dj anıl gel sen kufur etme ben senin adını hergün forma yazıyım  yada her odada senin adını zikrediyim,hem öle daha ii reklam yaparsınız we bi kişiliniz olur kufurbaz kişilik deildir hakarettir... :)

gençler yönünü kaybeder,anaya küfreder, yoktur ki başlarında bi klavuz!!! acınacak bi haliniz war hemde gülünecek bu böle geldi böle gidecek...dil pabuç kadar boş yere sallaaaa,,korkarımki familyanızın çoğu işten pazarlıklı,,,şahsıma sawurduğun ezik küfürlerle öwün...

iftar etme hiç bi yönünle,yediğin haltlar say say bitmez,şeytana uydun biletini kes,TSE belgeli bi kufurbaz olma yolunda ilerleyen ahmak...

kendine gösterdiğin özeni başkasınada göster asıl fazilet budur...ilk öğrenmen gereken kim yarattı kainatı...

toz pembe kufursuz cc hayallerine bi kaç satırda benden eklensin... :)

muckmucks

muckmucks resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2007 Sal 04:40:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Pranga çok iyi bir konuya deginmişşin tebrikler.

Gruplaşmalar kalkmalı bazı oda sahipleri

Kendi kafalarına göre davranmamalı.

İstediklerine uyuz olunca ceza verilmemeli.

Gruplaşma sonucu gruptan birisi başkasıyla tartışırken.

Karşı taraf odadan hemen ihraç edilmemeli.

Eger birilerine yıldız verilicekse.

Hak eden almalı.

CC nin seviyesini düşürmeyeli.

muckmucks

muckmucks resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2007 Sal 04:51:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ozkoooo senin düşüncelerine katılıyorum ben bu siteye bi haftalık üyeyim cezalar aldım ve küfür ettigim için deil heralde uyuz oldukları için rozet konusunda haklısın bence çok adil olmuş olur.

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2007 Sal 10:06:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öncelikle gözlemlerini tespitlerini ve ne yapılabileceği konusundaki düşüncelerini paylaştığın teşekkürler pranga...Kesinlikle dikkate alınması gereken konuları içeriyor burada dile getirmiş olduğun durumlar...

-Üyeliğin zorlaştırılması ve herşeyin denetim altında olmasıyla yaşanan olumsuzluklar minimuma getirilebilir kalite daha da arttırılabilir,bu otokontrol yöntemiyle...Umarız olur...

-Yıldız ajanlık sisteminin daha önce var olmadığını daha sonradan böyle bir sistemin var edildiğini arkadaşlardan öğrenmiştim...Bende başından beri yıldız ajanlık sisteminin herşeyi bozmakta,gruplaşmaları var etmekte ve türlü entrikaların çevrilmesine meydan vermekte olduğunu düşünüyorum...

Pranga...Önerilerin gerçekten dikkate alınmaya değer çok güzel düşünceler...

Ama şuana kadar yapılan çeşitli önerilerin cc yönetimi tarafından ne kadar dikkate alındığını görüyoruz...Bu önerilerinde havada kalacağını düşünüyorum...

En büyük temmennimiz dikkate alınmasıdır tabi :))

Tekrar teşekkürler bu derece önemli konularda düşüncelerini,önerilerini bizlerle paylaştığın için...

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2007 Sal 10:08:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu gruplaşmalardan bnde çok rahatsızım.küfürlerden zaten hepimiz bezdik.sohbet edemez olduk.onur abi  böyle bi başlık açtıgın ve güzel çözümlerin için çok saol.umarım bu çözümlerin dikkate alınır

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2007 Sal 13:43:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar,

Sorumluluklarını bilen userların ortak dili aynıdır.Zamanımızı ve paramızı belkide sanal bir ortama koyup güzel vakit geçirmek istiyoruz.Evet ben sohbet etmek istiyorum, ben forum yazılarını takip etmek istiyorum, bende tavlayı sevdim hemde 3 boyutlu nefisss .... Ne güzel alternatifi bol bir site içindeyiz.

Arkadaşlar bilinçli bir user burasının ciddi anlamda hoş vakit geçirilecek bir yer olduğunun farkında olandır eğer yaşama alanı yapmadıysanız burayı ozaman hiç bir alternatifde sorun kalmayacaktır.

Bende pek çok foruma üyeyim.Msn imde çoğunda açık kayıtlıdır çünkü ne söylemimden nede yazımdan dolayı msnim çalınır, pc im göçertilir endişesi taşımıyorum.

Orda küçücük bir konu dahi açsam yada başkası açsa yazıla yazıla paylaşıla paylaşıla öyle güzel öyle öğretici şeyler çıkıyorki.

Biliyorum bu forum işi zor iş heleki üç boyutlu bir sitenin devamında ise.

Ama niyette önemli onunda bilincindeyim.BEn alıntıda eklerim, şahsi düşüncelerimide eklerim ama maalesef şahsımla iki kelime dahi etmemiş kişilerin saldırısına uğrarım.Ajan olmam yada o şahıslarla sohbet etmemiş olmam açtığım başlığa yansıtılır ve ne konu konuyu doğurur nede ciddi anlamda paylaşımlar yapılır olaylar kişiselleştirilir ve şahsa hakarete kadar gider.Forumunda  bir adabı olduğunu hepimiz biliyoruz.

Benim önerim şu tıpkı viplik le elde edilen bazı haklar gibi forumda da haklarımız olsun.Abonesi olabileceğimiz konu bölümleri ve başlıkları olsun.

Mesela bir konu bölümü atıyorum müzik alt başlıkları var.İzliyorum cc içinde bulamıyorlar laf sayacakları kişileri ,emek verilmiş bişeyler anlatılmak istenmiş bir yaznın altında bir yazı Sen adam mı oldun da yazıyosun .Bende Türkçeyi çok iyi kullanırım bende altta kalmam ama gerek yok bunlara .Öncelikleri belirlemek lazım.Konudan uzaklaşıldığı zaman mod bakıyor şahsa hakaret kötü söz varmı yazıyı okuyosunuz açık bir şey yok ama ima var hadi ona cevap güm konu kayboldu....

Abonelik sağlanmış konu başlıları olsun...

Forum yazarları açtıkları başlık ve konularının devamlılığı ile alakalı bazı değerlere sahip olsun.Birçok forumda yer alan saygınlık derecesi gibi.

Userlar forumun iyileştirilmesi için yazılar yazarken bunu karşı bir grubu alt eder tarzda yapmamalılar. Aslında bu işi modların sıkı gözetimi altında zaten halledebiliriz.

Başlıkları konu ne olursa olsun kişisel egomuzu tatmin etmek için değil cidden paylaşımı sağlamak konuşulabilirliliği arttırmak adına yapmalıyız.

Tüm başlıkların ve alt gruplarının incelenmesini istiyorum.Kopulası şeyler, Öylesine muhabbet  ve Merak ediyorum da benzer başlıklar vardır .Takip ediyorum ve rastlıyorum yazıların taşınması ve açılmış başlıkların başlık adı farklı olsada, konusu içerik aynı olduğundan ciddi anlamda takip edilerek kaldırılması veya tarihe göre açılmış olanın devamına eklenmesi gerekmektedir.

Bunları yazarken fikir üretiyoruz.Biliyorumki herkes özveri ile çalışıyor.Nezaman sorun olsa mod arkadaşlarım müsait olmasalar dahi bir zaman yaratıp yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Değişen cc yapısı ile birlikte forum güncellemesi ve foruma dair yeni sistemleri tavladan sonra görmeyi şahsım adına istiyorum.

Not: Forumu cc nin devamı atışma aşağılama yeri olmaktan çıkaracak önerileri konuşmalıyız ve tartışmalıyız .Bu konuları bir iki kişi düşünüyoda diğerleri bilmiyor değil cc yaşam alanı, forum atışma sahası değildir

Saygılarımla

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2007 Sal 23:56:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Speiderist,

Yorum için öncelikle teşekkür ederim çünkü

şu sanal dediğimiz yerde bile bazı üyeler

o kadar hata yapmış ve o kadar kendilerini ele vermişler ki  ,

iyi ya da kötü yorum yapma hakları ellerinden alınmış...(Hep aba altından sopa gösterilmiş...) 

Ve kendi dünyalarından bi haber olmak zorunda yaşam sürdürüyorlar...

Neyse o onların kişilik mücadelesizlikleri olsun...

Sen konuya chatcity nin gözüyle bakmışsın. Haklısın bu gözle bakınca değişecek herşey bazılarının dünyalarının çökmesine sebebiyet verecek...

Ama ben chatcity için sakıncalı üye :)))) olmaya devam edeceğim çünkü

sakıncalı insanların benim  IP mi görmesini istemiyorum

Ve de Ip lerine bakıp yeni olduğuna emin olduğu kız-kadın lara sadece özel açıp msn adresleri vermesini istemiyorum...

nasıl beni kişisel acılarıyla takibe alan şef benim cc de hangi odada olduğumu biliyorsa ben de onu görmeliyim...

Ki herkesin niyeti belli olsun değil mi ?

yorum için (uzun yorum) teşekkürler tekrar... :)

xxxVENUSxxx

xxxVENUSxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 00:55:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

prangaxxx ın tüm yazdıklarını okudumda arkadaşım cidden haklılık payın yok değil....Sana okuduğum tüm konularda %85 katılıyorm.....ama  speiderist ın yazdıklarını da  göz ardı edemem asla çünkü o da cc deki üye çoğunluğunun bakış açısı ne ise o bakış açısıyla değerlendirmiş olayları..Benim cc de 5. ayım ve artık  yavaş yavaş tadım cc yi....İkinizinde haklı tarafları var doğrudur ama ana sebep ne biliyormusunuz cc üyelerinin değişen VİZYONLARI........Tek sebep bakış açısı...

Mesela bir örnek; foruma paylaşım yapanlara yıkıcı eleştiri yaparsanız paylaşım arzusu biter ..İşte bu işi kendine meslek haline getirenler çok fazla forumda ne yazık ki......Bu konu çok cidi bir konu ..Biri vardı daha yeni paylaşıma başlamış ve benden yardım almıştı...Ben elimden geldiğince ona yol gösterdim paylaşımı nasıl yapabileceğinden bahsettim ona sayfa açtım ama kız sıkıldı çünkü ona şevk verecek yorumlar yapılmıyor ve onu paylayımdan soğutuyorlardı.....İşte bakış açısı bu ...Bu ve benzeri vizyonlar değişmedikçe cc de forumda bence dahada kötü ye gider ve olun yamalarıyla artık cc yi kurtaramayacak duruma gelecekler ....İnş temennim bu olmaz....

Paylaşımından dolayı çok teşekkür ederim inş yerine ulaşır da biz de forumda cc de rahat eder artık......

CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir