ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 12:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Köpekten korktu, açık ara birinci oldu
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Diomedes

Diomedes resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 19:27:28      Köpekten korktu, açık ara birinci oldusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
    Isparta da düzenlenen halk koşusunda peşine takılan köpekten korkan milli atlet, zaten önde götürdüğü yarışı açık ara birinci tamamladı.

Isparta Belediyesi tarafından Atatürk ün Isparta ya gelişinin 77. yılı anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen, 3. Geleneksel Atatürk Halk koşusuna katılan milli atlet Mehmet Çağlayan, peşine bir sokak köpeği takılınca zor anlar yaşadı.

Çünür mevkiinde başlayan ve Belediye önünde son bulan büyükler kategorisi 6 bin 700 metrelik koşunun startını Isparta Valisi Şemsettin Uzun ve Belediye Başkanı Hasan Balaman birlikte verdi.

Start anından itibaren ilk sıraya yerleşen Mehmet Çağlayan, yarışın şehir merkezi bölümünden geçerken, peşine bir sokak köpeği takıldı. Atletle birlikte koşmaya başlayan köpek, Çağlayan a zor anlar yaşattı. Köpekten korkan milli atlet daha da hızlandı, aynı zamanda da hakem ve çevredekilerden köpeği uzaklaştırmaları için yardım istedi. Mehmet Çağlayan, hızını artırınca, kendisini takip eden rakipleriyle arasındaki farkı açarak, birinciliği elde etti.

Mehmet Çağlayan ı kutlayan Belediye Başkanı Hasan Balaman, Başarılarının devamını diliyorum. Birinci olmanda sanırım davetsiz bir misafir etkili olmuş dedi.

Milli atlet Mehmet Çağlayan, Aslında köpekten korkmam. Yarışa konsantre olmuştum. Bir anda yanımda bir köpek belirmesiyle korkarak, hızlanmak zorunda kaldım. Köpek yarışı kazanmama olmasa da farkı açmama neden oldu diye konuştu.

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 21:07:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·Diomedes· :
    Isparta da düzenlenen halk koşusunda peşine takılan köpekten korkan milli atlet, zaten önde götürdüğü yarışı açık ara birinci tamamladı.

Start anından itibaren ilk sıraya yerleşen Mehmet Çağlayan, yarışın şehir merkezi bölümünden geçerken, peşine bir sokak köpeği takıldı. Atletle birlikte koşmaya başlayan köpek, Çağlayan a zor anlar yaşattı. Köpekten korkan milli atlet daha da hızlandı, aynı zamanda da hakem ve çevredekilerden köpeği uzaklaştırmaları için yardım istedi. Mehmet Çağlayan, hızını artırınca, kendisini takip eden rakipleriyle arasındaki farkı açarak, birinciliği elde etti.

Diomedes Abim  köpek de ben de varım yarışta  dagılıynnn uleynnnn

Diomedes

Diomedes resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2007 Sal 00:34:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

asiBeBeq

asiBeBeq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2007 Sal 20:16:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ne iiii
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir