ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
2 Haziran 2024, Pazar 01:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   **TUT ELLERİMDEN**
 <<1...100...185186187188189190191192193194195 196197198199200201202203204205...300...400...468>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2007 Pzr 12:47:06sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Ellerimin arasından kayıp gidiyor hayat… Kendimi avutmak için bulduğum her şey bir süre sonra anlamsız geliyor… Bir şeyler biterken yanı başında neyle avunabilir ki insan… Kendimce oyunlar buluyor, sıkılıyorum bir süre sonra, kitaplar hiçbir şey anlatmıyor ya da kendimi dinlemek canımı sıkmaktan başka bir şeye yaramıyor…

Sense bir yerlerde kendine duvarlar örüyorsun… Biliyorum ki ne kadar ararsam arayayım yanına gelebileceğim bir kapı bulamayacağım… Kendine duvarlar örüyor ve bizi dışarıda bırakıyorsun…

Olsun diyorum, ördüğün duvarları maviye boyuyorum, çiçekler ekiyorum dibine, büyümüyorlar… Mavilerim soluyor, sen susuyorsun… Ben ölüyorum…

Kendime yalanlar uyduruyorum kendim bile inanmıyorum… Oyunlar buluyorum sıkılıyorum… Durmaksızın bir şeyler bitiyor içimde…

Sana sorduğum soruların hiçbir cevabı yok aslında duymayı beklediğim… Sadece sesini özlediğimden…

Ellerimin arasından kayıp gidiyorum… Kendim bile tutamıyorum kendimi… Ama olsun ben sana elimi uzatıyorum… Kurtar diye değil… Sadece dokunmayı özlediğimden sana…

Senden başka bir nedenim yok… Senden başka bir istediğim yok… Senden başka hiçbir şeyim yok…

Seni Seviyorum… Duy diye değil… Sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum…

suya yazı yazmak gibi seni sevmek
yorgunum üşüyorum
yanındayım ama yanlız ne çare
suskunum huzursuzum

gözlerinde uçurumlar korkuyorum yüzleşmeye
bakışların kaçar gider gücüm yok yetişmeye
düğüm düğüm oldu içim ne olur birşey söyle

sen sustukça içimde isyanlar, çığlıklar...

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2007 Pzr 12:52:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DUYGULARIMI ANLADIĞIN İÇİN...
BENİ BEN OLARAKA KABUL ETTİĞİN İÇİN...

EN ÇEKİLMEZ OLDUĞUM GÜNLERDE BİLE,
BANA KATLANDIĞIN İÇİN SEVİYORUM SENİ...
ÇÜNKÜ SEN
EN ZOR ZAMANLARDA BİLE
BANA YOL GÖSTEREN AY IŞIĞIMSIN.....
KARANLIK GECELERİMDE UMUDUM...
SEVMEKTEN ASLA VAZGECMEYECEĞİM
DELİ SEVDAMSIN

SENİ SEVMEKTEN
ASLA VAZGEÇMEYECEĞİM

HERŞEYİM

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2007 Pzr 13:12:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harikasın be zuzummmmmm.Sevda insanın içini yakan bir kor,vazgeçende zaten nankör.Sevdiklerine sıkı sıkı sarıl, hiç bırakmamacasına TUT ELLERİNDEN!...

keremcem46

keremcem46 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2007 Pzr 15:17:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arjantin tangosunun ustaları İstanbul da... 31 ülkesinden 200 dansçıyı buluturan Uluslararası İstanbul Tango Festivali başladı.

El Encuentronun hikayesi, kurucuları Şule ve Aydoğan Arkışın 1998 yılında İstanbulda yeterli tango eğitimi verilmediği için yurtdışına seyahatleriyle başlıyor. İkili Avrupanın birçok şehrinde aldıkları eğitim ve katıldıkları festivaller sırasında tanıdıkları kişileri İstanbulda buluşturmaya karar verince, 2003 yılında tango okulunu kurdu.

Buna bağlı ilk festivali de bir yıl sonra gerçekleştirdiler. Amaçları, dans gösterilerini İstanbulda tarihi dokusu bulunan mekanlarda gerçekleştirerek yurtdışındakilerden farklı bir tarz yaratmak. İlki yaklaşık 15 ülkeyle başlayan festival, dördüncü yılında 31 ülkeyi ağırlıyor.

Katılanlar arasında eğitmen, öğrenci ya da sadece tango sevdalısı kişiler var. Akşam saatlerinden sabah 04.00e kadar devam edecek tango gösterilerinde, farklı ülkelerin tarzlarını ve dans stillerini görmek mümkün olacak.

Tango Nuevonun yaratıcı temsilcilerinden Sebastian Arce-Mariana Montes, Adrian Veredice-Alejandra Hobert ve Pablo Villarraza-Dana Frigoli çiftleri festivalde en dikkat çeken Arjantinli dansçılar arasında.

Tango+ ve İstanbul Academia Projectin orkestra olarak katılacağı gösteriler Dalyan Kulüp, Adile Sultan Sarayı ve Haydarpaşa Garı gibi İstanbulun tarihini yansıtan mekanlarda yapılacak.

Mekanlar ve daha fazla bilgi için; www.istanbultangofestival.com

İşte Arjantin in kenar mahallerinden kök salıp bütün dünyaya yayılan tango ateşini yansıtan en güzel kareler.

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2007 Pzr 17:47:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BİLKİ..! ÇOK SEVDİM SENİ..

Aşka ara verdiğim zamanlarda çaldın kapımı, yüz görümlüğü kadar kısa gelip geçtin içimden sana ait herşeyi bırakarak..
Sonra, sonra lâl kırmızı gün batımlarında aradım hep seni..
Tütün kokan tenine değince ellerim kavrulurdum şimdi ne zaman sigara içsem tütün kokan tenin gelir aklıma, gözlerin gözlerime değse darlara düşer titrerim.
Gözlerinde arardım kendimi, aksim’din..
Güvercin kanatlarına yüklediğin sevgin/sevinçlerinle gelmiştin bir kuşluk vakti
Kurak, çorak bahçeme en güzel çiçeklerini ekmiştin buram, buram kokardı fesleğen’ ler yasemen’ler sen kokardın..
Savururdu ulu çınar dallarını gülüşünle..
Cemre gibi düşmüştün dünyama yüreğime, aklıma tenime..
Gidişinde gelişin gibi sessiz olmuştu aniden haber vermeden. Sessizlik ormanında yürürken geceleri adını fısıldadım her tarafa, cevap vermedin..
Neredeydin bilinmez, kime sorsam başı önde sessizliklere gömülüyordu..
Deniz tanrısı Poseidon’ a sormak geldi aklıma, kum tanesi olup bir istiridye de yaşıyordun belki eşsiz güzellikte inci tanesi olmak için, sonra şarap tanrısı Dionysos’ a bağ bozumu üzümlerden yapılan damaklarda eşsiz tatlar bırakan şaraplar’ amı dönüştürmüştü seni, oda diğerleri gibi sessiz kaldı...
Bulma arayışlarım sürerken.!..
Kaf dağının ardındaki masal ülkesine kanat çırpan zümrütüanka kuşuna sordum
Kanatlarında taşımıştır diye adını haykırdım ona..
Bilmiyor musun dedi .!..
Yok artık arama boşuna dönmeyecek, geldiği yere gitti yaşamdaki her canlı gibi döndü özüne..
Sonra hızla kanat çırpıp uçtu gitti uzaklara anladım yoktun ve artık olmayacaktın..
Ölmüş tün..!
Ha bugün ha yarın deyip ertelediğim, söylemek istediğim halde söylemediğim nede çok şeyim vardı, ama geç kalmıştım..
En hoyrat davranıp en çok sevdiğim’ din beni en çok seven ve en iyi anlayan.. Geceleri sessizlik ormanında ilerlerken bir başıma, başım yukarıda gülerek göz kırpıyorum zaman, zaman biliyor ve hissediyorum ki sende bana gülümsüyorsun o an..
Geçmişte söylemediğimi ve gözlerimi kapayarak fısıldıyorum şimdi..

Bil ki..! Çok sevdim seni...

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2007 Pzr 17:48:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CANIMDAN CAN İSTE....

Nedir ki senin uğruna?

Canımdan can iste,ömrümden ömür
Yeter ki sev beni,anla hep böyle

Dünyayı versem de senin için az,
Hiçbir şey aşkına bedel olamaz,
Sen böyle sevdikçe etmem itiraz,

Sen verdin gönlüme mutluluğumu,
Sana borçluyum ben bu huzurumu,
Aşkınla anladım var olduğumu,

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2007 Pzr 17:50:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Benden Başkası Yasak Senden Başkası Ölümdür Bana

sensiz hayat haram bana biliyorum. sen olmadan geçen tek bir dakika bir ömür bana biliyorum. sensiz yaşanacak koca ömür bana tek gecedir biliyorum. biliyorum ya sesimi çıkaramıyorum.. tam konuşacakken tam haykıracakken olmuyor işte birşey engel oluyor ve yapamıyorum..

gecenin bir yarısı oturduğumda pencere kenarında rüzgarın tenime değişi, yüzümde garip bir gülümseme yaratışı seni hatırlatıyor bana.. bir müzik sesi geliyor kulağıma eğer yüreğindeysem sil gözyaşımı o kadar anlamlı geliyor ki bu söz, zamansız yaşlar akıyor gözlerimden geceye... tane tane.. damla damla.. şimdiden 9 damla olmuş bile kağıdın üzerinde..

sabaha daha çok var. uğruna koca ömrümü adadığım bir gece daha var.. ve su anda dokuz damla olan gözyaşım kimbilir gecenin sonunda milyonlarla savaşacak. belkide hiç kendini göstermeyecek bile.. saklanacak.. ve koyduğumda başımı yastığa çıkacak saklandığı yerden. ama yine akmayacak. gözlerimden yüreğime,, yüreğimden de geceye.. damla damla,, tane tane..

ve sen,, içinde garip birşeyler hissedeceksin. aklına ben geleceğim. duracaksın durduğun yerde.. zaman da duracak. gözlerin gökyüzüne dalacak. uzunca bir süre bakakalacaksın.. gözlerimi göreceksin gökyüzündeki yıldızlarda. sonra ay a bakacaksın. o kadar derinden bakacaksın ki yüreğimi göreceksin ayın içinde gizlenmişş..

elini uzatsan alacaksın sanki ay ı yerinden ama ellerin gökyüzüne hep boş gidip boş dönecektir. ama bilrsin ay a benzettiğin yüreğim zaten senindir.. seninkinin hemen yanıbaşındadır.. ve o yüreği oradan sökmek zordur. tanrı dan başka kimsenin başaramayacağı kadar zor.. senin bile.. ewt garip ama, senin bile.....

öyle iyi yerleştirmişim ki.; öyle kuvvetlice çivilemişim ki; onu yüreğinin yanına çıkarmak ölümdür.. çıkaracak güç ölümdür. paramparça da olsa, kan da ağlasa, varsın yüreğinin içinde versin son nefesini. ödüldür bu bana.. yüreğimin yüreğinde cam vermesi ödüldür. ödülümdür..

sevdiğim sevdamsın...

unutma; bu yürek sende can buldu.. seni mekan bildi kendine. benden başkası YASAK senden başkası ÖLÜMdür bana...

ne başkası yasağın olsun. ne başkası ölümüm olsun. sen benim, ben senin olayım yeter..

seni seviyorum...

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2007 Pzr 17:54:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2007 Pzr 17:55:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2007 Pzr 18:08:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CC sohbet icin buraya
 <<1...100...185186187188189190191192193194195 196197198199200201202203204205...300...400...468>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir