ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

12 Haziran 2024, Çarşamba 10:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Geleceğe Adanış....
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2007 Pzr 00:46:08      Geleceğe Adanış....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Geleceğe Adanış

İlk kez bir kuş kanadı titremiyor gökyüzünde ve ben ilk kez özlemiyorum seni.. Üzerine konuşmanın yersiz sayılabileceği ama bunu inatla konuşmak isteyenlerin mantar gibi çoğaldığı aşkın üzerine yazılar yazdım bende.. Aşka gönderme yaptım sen diye mühürlediğim her zarfın içerisinde.
Hatırla o günü; eksik parça tamamlandı demiştin hani.. Benim eksiğimsin hala.. Olmadığın her güne yarım başlamak böyle bir şey. Yani eksik olmak. Yani bir daha asla tamamlanamamak.

Seni o kadar çok seviyorum ki.. Ağzımdan çıkan her kelime zamanın gerisinde donup kalıyor.. Herşey eskiyor aşkım, herşeyin zamanı mekanı değişiyor.. Artan hazzın peşinde kuyruklu yıldızlar misali sevdam sürükleniyor.. Kar tanelerini içine çekip bir çığ gibi büyürken üstelik...
Sevgilim bilirmisin ki, özlemlerin yükü anlatılmaz hiç, ve çok seviyorsan üstelik; atlatılmaz.. Görsende, konuşsanda, dokunsanda, içinde ki sevdayı yenemez dışındaki sevda. Yanındadır özlersin, çeker gider kendi evinde uyur yine özlersin.. Küçücük çocuğa sözünü dinletirsin de yüreğin sahibini tanımaz bir türlü. Dinlemez, çarpar da çarpar mesai bitimi olmadan özler. Özlemimsin..

Yanındayım.. Son nefesine kadar ve ecel öncülük ederse bana son nefesime kadar.. Ellerim ellerinde.. Ne zaman darda olsan bilki yüreğinin hemen yanında atan yürek benim ki. Ne zaman gülümsesen bil ki gülücüklerinde taşan benim. Sevgilim.. Tek kişilik olmayan ve tek kişilik olamayacak kadar yüklü bir duygu birikimine etki edemiyor hiç bir bencillik. Aşk sınır tanımıyor ve tanımıyor bir ömrün tüm güzelliğini baharlık gelincik.. Seninleyim, ömrümüzün sonuna ne gelirse gelsin, kaderimize ne değerse değsin, başımızdan ne geçerse geçsin.. Eğer ismimin sonunda soyadının erdemi olacaksa, eğer Tanrı bize bu kutsal aşkı bağışlayacaksa seninleyim hayatım.. Seninleyim..

Aynı anda sanki bir değnek değmişçesine onca kalabalığın içerisinde gözlerinin gözlerimi bulması tesadüf değildi.. Seni tanıdığımı sanmam yada beni tanıdığını sanman tesadüf değildi.. O merdivenlerden benim yanıma koşarak gelişin tesadüf değildi.. Defalarca bir araya gelişlerimiz tesadüf değildi.. İnsanlara nasıl anlatacağız bu aşkı derken insanların karşımıza çıkmaları tesadüf değildi.. Aşkım.. Tanrı da istiyor bu aşkı.. Derin bir nefes al o yüzden.. Ve de ki, ONUN BİZE ARMAĞAN ETTİĞİNE EN ÇOK O DESTEK OLACAKTIR ŞÜPHESİZ..

Ben sana inanıyorum, güveniyorum.. Ve ömrümü yanında geçirmeyi ne çok istediğimi biliyorum.. Kendini ne zaman umutsuz hissedecek olsan bunları oku yeniden hayat bul benimle istiyorum. Çünkü bu yazılanların hiç biri güncelliğini yitirmeyecek. Çünkü sen bu satırları okurken benim sevgim muhtemelen katlanmış ve katlanmaya devam ediyor olacak... Önümüzde kocaman bir hayat var.. O kapıda senin bekliyor olman benim için bir şans sevgilim bir lütuf.. Yine önünde beklediğin o eşiğin kapısını sen açacaksın bana. Sen tutup içine alacaksın beni o dünyanın. Senin o güçlü ellerinle şekillenecek dünyamız.. Evimizin büyük adamı, dünyamın mimarı olacaksın.. Sevgimizi çoğaltacağız seninle yine hep olduğu gibi el ele..
Siyah beyaz film arşivlerimiz olacak, tutkulu aşkların birikimini yansıtacağız seninle renksiz perdelerin uçuk sarı gölgelerine. Papatyalardan taçlar yaparken sen bana, ben üzeri dantelli kavonozlara reçeller pişireceğim.. Uzak olmayacak kadar yakın hayallerin beşiğinde sallanıp uyuyacağız gökyüzünün sırtında. Kumdan kalelerimiz, çınarlardan gölgeliklerimiz olacak.. Sevgilim bir ömür yanında çok az kalacak !!
Yüreğimdeki senlerle uyuyacağım bu akşam yine.. Ve yine dua edeceğim senleri yüreğime kazıyan senelere..

Elif SEZGİN

Dip not: Gözlerinden çaldım yıldızları.. Bu gece affetsin beni gökyüzü

RENK DEĞİŞİR Mİ ?
SEN DEĞİŞİR MİSİN ?
OVUNCA GÖZLERİNİ BEN DEĞİŞİR MİYİM ?

Denizler etrafımızda dolaşırlar,Nehirler ise içimizden akarlar

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2007 Pzr 01:19:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
iki  kişilik bi dünya,iki kişilik bi beden.bir başkasının çatalına elini degirmesi midenin bulandırırken onun çatalından bişiyler yemek niyeyse içini okşar.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir