ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Haziran 2024, Perşembe 04:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   BAŞKENTİN GÖBEĞİNDE HAİN SALDIRI !!!
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 03:52:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Acıyı içimde hissediyorum.Sanırım artık hazmedemiyorum.

Bir gün bu ateşin bizi de yakacağını düşünelim...Düşünelim ve her Türk Vatandaşının birbirine daha sıkı bağlı ve dayanışma içerisinde yaşamasının önemini yitirmeyelim....

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 04:05:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 09:19:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ÖLENLERE ALLAH RAHMET EYLESİN YAKINLARINA SABIR VERSİN

xbigeex

xbigeex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 09:27:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tvde gösteriodu canlı adamın baca kopmuş polis bacağı tutuyoduu ıyyy bide etler sarkıyodu bacağından düşünün bacaq kopmuşşş

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 11:58:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Zaten mağdur olan esnaf bu saldırıyla perişan oldu,ekmeğini kazanmak için didinen insanların hedef seçilmesi alçakca rezilce,bunu yapanlara insan denilemez.Uygun cümleleri bulamıyorum yazmak çok zor.Birliğimizi bütünlüğümüzü korumamız gerekiyor millet olarak daha fazla kenetlenmeliyiz.

DuBLeGoDaDaSKIZI

DuBLeGoDaDaSKIZI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 16:02:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gerçekten çok kötü allah kimsenin başına vermesin.Benim için en ilginci  hayatımda ilk defa ankaraya gittim olay günü ve olaydan 1 gün önce ulusta  patlamanın olduğu  yerlerde gezmiştim.Salı günü sabah  11 de otobüse binip akşam 19:00 da izmire indiğim gibi terminalde tv de o olayı gördüğümde  gerçekten şok oldum. Kız arkadasım ısrar etmeseydi git diye gitmicektim kalcaktım,  belkide 1 gün daha kalsaydım ankarada  şu an yazamıyor olucaktım bu yazıları.Allah korumuş.Çok değişik duygularda oluyo insan.

Ölenlerin mekanı cennet olsun.Yaralılara acil şifalar..

Sınır ötesi operasyon yapılmadıktan sonra daha çok yanar canımız..

okany1

okany1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 17:12:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Başımız sağolsun...

Bu tür alçakça saldırılar hep oldu ama dilerim bir daha yaşanmaz...

berkir

berkir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 17:28:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selam Gençler..

Öncelikle Ülkemizde Olan Olay Her T.C. Vatandaşı Gibi Benide Çok Üzdü , Bunu En Acı Hislerimle Sizlere Açıklamaktayım.

Türkiye Bu Hain Saldırıların , Göbeğinde Neden Var.. , Ülke Artışsal Ekonomi Gibi Durumlar Kaybetmesi , ABD nin Gölgesi İçinde Yer Almasına Neden Oluyor..Olayı Yapan , Her Hangi Terör Örgütü Olursa Olsun , Sonuçta Müslümandır..Peki Neden Müslüman , Müslümana Zarar Veriyor..Biz Yardımcı Olduğumuz İçin , Her Ülkenin Kardeşi,Dostu,Sır Daşı , Kabul Edilicek İmkanlar Sağlayan Türkiyede , Şok Üstüne Şok , Olay Üstüne Olay , Patlama Üstüne Patlama......

ABD , Bugün Ortadoğuyu Almak İsteme Sebebi Var Tabiki , Peki Ortadoğuya Kısaca Nasıl İnicek , Türkiyeyi Kullanarak..İşte Ortadoğuda Buna İzin Vermek İstemiyor...Terör Örgütleri Neden Ortadoğuda Kurulmuştur..Kendilerini Savunmak Gibi Bir Güneş Doğmuş Onlara Sanki "Biz Buyuz..Bize Karışmayın.." Gibi Sinerji Yaratmaktalar..

Bizim Yapmamız Gereken Bugün Ankarada , Yarın Tekrar İstanbulda , Diğer Gün İzmirde , Olma İhtimali Yüksek Olabilirki , Allah Korusun..

Sadece Ülkemizi Savunmak ve Birlik İçin El Ele Verip  Kazanmak , Birlik Olmadan Ne Güç Olur Nede Dostluk...

Hepimizin Başısağolsun , Ölenlere Allah Rahmet Eylesin (Yakınlarına Başsağlığı) , Yaralılara Acil Şifalar Dilerim..

Umarım Bir Daha Böyle Bir Olay Ülkemizde Yaşanmaz..

"ABD"

Hoş Sohbetler

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 17:42:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

En cok üzüldüğüm noktada ulusta calısan insaların zaten maddi imkanları ortada hepsi esnaf ya da işportacı onca insanın ekmeğini ellerinden aldılar da ne oldu? Ekmeğini  geç canlarını aldılar da ne oldu?O ölenlerinn yerinde bizlerde olabilirdik..Uyanma vaktimizin gelip gectini milletce anladık inş? Pkk denen illet,ülkemiz üzerine oynanan oyunlar neden hala var? Çoğunuz bilir  General Osman Pamukoglu nu zamanında 2bin Pkk lıyı yemek yerken kendi inlerinde etraflarını sardıklarını o anda Pkk yı ortadan kaldırabilcek güce ve orduya sahip olduğunu ama neden o an izin verilmedii tam saldıraya gecicekleri zmn Ankaradan haber geldi geri cekilin diye ?Türkiye de askeriyenin giderlerine ayrılan paranın azalcağından korkcakları için mi? Sonucta ülkenin basında olan en büyük bela ortadan kalktığnda ayırılan para azalıcak masraflar azılcak..Sizlere tavsiyem Osman Pamukoğlunun Kan uykusu adlı belgeselini izlemeniz..

Elimizdenn gelen tek şey dua etmek yok efendim rahmet dilemek değil gözümüzü acmak duyarlı olmakk vatanımıza sahip cıkmaktır.. Bu olayda bi iki gün medyada kalıcak sonra unutulup gidicek tıpkı her gün vatanı uğruna şehit olanlarımız gibi..

Bunca masum ınsana bu 22.05.2007 tarihini ve 18.45 saatını zehır eden kahpelere ve bu ısın bu duruma gelmesını saglayan hukumete ve yandaşlarına lanet olsun. ne Abd ne Ab TAM BAGIMSIZ TÜRKİYE. patlamada ölenlerin ailelerine tüm Türk halkı adına başşağlığı diliyorum...

G0RLTZ

G0RLTZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 23:52:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
berkir :

Selam Gençler..

Öncelikle Ülkemizde Olan Olay Her T.C. Vatandaşı Gibi Benide Çok Üzdü , Bunu En Acı Hislerimle Sizlere Açıklamaktayım.

Türkiye Bu Hain Saldırıların , Göbeğinde Neden Var.. , Ülke Artışsal Ekonomi Gibi Durumlar Kaybetmesi , ABD nin Gölgesi İçinde Yer Almasına Neden Oluyor..Olayı Yapan , Her Hangi Terör Örgütü Olursa Olsun , Sonuçta Müslümandır..Peki Neden Müslüman , Müslümana Zarar Veriyor..Biz Yardımcı Olduğumuz İçin , Her Ülkenin Kardeşi,Dostu,Sır Daşı , Kabul Edilicek İmkanlar Sağlayan Türkiyede , Şok Üstüne Şok , Olay Üstüne Olay , Patlama Üstüne Patlama......

ABD , Bugün Ortadoğuyu Almak İsteme Sebebi Var Tabiki , Peki Ortadoğuya Kısaca Nasıl İnicek , Türkiyeyi Kullanarak..İşte Ortadoğuda Buna İzin Vermek İstemiyor...Terör Örgütleri Neden Ortadoğuda Kurulmuştur..Kendilerini Savunmak Gibi Bir Güneş Doğmuş Onlara Sanki "Biz Buyuz..Bize Karışmayın.." Gibi Sinerji Yaratmaktalar..

Bizim Yapmamız Gereken Bugün Ankarada , Yarın Tekrar İstanbulda , Diğer Gün İzmirde , Olma İhtimali Yüksek Olabilirki , Allah Korusun..

Sadece Ülkemizi Savunmak ve Birlik İçin El Ele Verip  Kazanmak , Birlik Olmadan Ne Güç Olur Nede Dostluk...

Hepimizin Başısağolsun , Ölenlere Allah Rahmet Eylesin (Yakınlarına Başsağlığı) , Yaralılara Acil Şifalar Dilerim..

Umarım Bir Daha Böyle Bir Olay Ülkemizde Yaşanmaz..

"ABD"

Hoş Sohbetler

Ne güzelde anlatmişsin yüregine sağlık paşam. Ölenlere Allahtan Rahmet diliyorum Allah rahmet etsin..
CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir