ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Haziran 2024, Pazartesi 16:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   **Buluntu Bebek**
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ruAyCan

ruAyCan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 12:44:00      **Buluntu Bebek**sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ÇareSizlik Tek Kareye Sığar mı yada terk edilmişlik ? Bir el bu kadar hoyrat olur mu ? Maalesef oluyor. Adı henüz yok Bu ÇareSiz bebeğin KaySeri de Bir tarlada bulunmuŞ Devlet Doğumevi KucaklamıŞ bebeği Sonra tedavilere baŞlanmış Derken Bir akıllı çıkmıŞ KopartmıŞ bir parÇa Sargı bandını Çıkartırken Ne kadar Çok aCıtacağını bile bile YapıŞtırmış minik Bedenine Üstüne Bir de yazı yazmıŞ Sanki Adını Koyar Gibi : BULUNTU 3 kere 5 kere 10 kere tekrarlayın bu kelime bir kelime hiç bu kadar canınızı aCıtmıŞmıydı , Söyleyin ? Yada Söylemeyin yazın Yazın ki Acınızı bu portaldan tüm TÜRKİYE ile paylaŞalım..Acılar paylaŞtıkça Azalmaz mı ?

delinazzz

delinazzz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2007 Çar 13:59:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

canım buluntu bebek hayatın gerçek yüzü ile adı bile konulmadan tanışmış.keşke sargı bandının verdigi acı gibi olsa her acı .sevgisiz yasamak ve ölmek istemiyorum...

Delinaz.

ruAyCan

ruAyCan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 14:04:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Canım benim üzüldüGüm nokta inSanlarımızın Bu kadar vurdumduymaz olmaSı Şu Başlıkta Buluntu bebek Yerine Çıplak bir Kadın reSmi olsaydı Bu kadar ilgiSiz kalmazdı bu başlık eminim..Son Olarak Çok Teşekkür ederim sana duyarlılığın İçin Her zaman Söyledigim Gibi Sen benim ElmaS YüreklimSin.Haydi arkadaşlar Biraz Sağduyu Bu bebeğin Yerinde İçimizden biride olabilirdi..

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 14:25:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sadece buluntu olmasıyla olsa sorun, bir şekilde yani yeni anne babaya kavuşma ihtimali çok yüksek ama ya değişmezler nolcak bunlardan haberi varmı bu meleğin

Mesela doğar doğmaz borçlu olduğunu biliyormu
Nasıl bir savaşa maruz kalcağından haberdarmı
Birilerinin sevinmesi adına kendi canından olabilceğini biliyormu ki

.... ve daha bir sürü olay

Dileğim inşallah birgün " keşke buluntu kalsaydım " demez en büyük acı umutsuzluk...

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 14:29:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NE SÖYLENEBİLİRKİ BENDE BİR ANNEYİM İÇİM ACIDI

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 14:36:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·ruAyCan· :

ÇareSizlik Tek Kareye Sığar mı yada terk edilmişlik ? Bir el bu kadar hoyrat olur mu ? Maalesef oluyor. Adı henüz yok Bu ÇareSiz bebeğin KaySeri de Bir tarlada bulunmuŞ Devlet Doğumevi KucaklamıŞ bebeği Sonra tedavilere baŞlanmış Derken Bir akıllı çıkmıŞ KopartmıŞ bir parÇa Sargı bandını Çıkartırken Ne kadar Çok aCıtacağını bile bile YapıŞtırmış minik Bedenine Üstüne Bir de yazı yazmıŞ Sanki Adını Koyar Gibi : BULUNTU 3 kere 5 kere 10 kere tekrarlayın bu kelime bir kelime hiç bu kadar canınızı aCıtmıŞmıydı , Söyleyin ? Yada Söylemeyin yazın Yazın ki Acınızı bu portaldan tüm TÜRKİYE ile paylaŞalım..Acılar paylaŞtıkça Azalmaz mı ?

Her dinlediğim de tüylerimi ürperten görüntülerden biri;terkedilmiş bebekler kayıp anneler,babalar bazen derinden suçlarken düşünmeden, bazen de acaba neden dedirten sorular sorup cevabını bulamayışlarım içi sızlamaz mı o annenin?neden bırakır aylarca kanıyla beslediği,can verdiği bu canı?çok mu geçerli nedenleri vardır ?Bir annenin yavrusunu terkedebilmesi için ne olmalıdır ?Tüm bu soruların çok çeşitli nedenleri vardır bunları biliyorum (ya da daha doğrusu okuyorum)ama kabulu mümkün değil gibi geliyor,Ve en kötüsü de hiç birşeyden haberi olmayan bu masum yavrunun bu hayatı böyle yaşaması ne kadar hak üzerin de o (BULUNTU) kelimesini yaşamı boyunca hep taşıtmaya hangimizin hakkı var vs,vs.vs yazılabilecek öyle çok şey var ki bu konuda ama faydası var mı yazılanların işte o tartışılır....

Bu bebeğin acısını hangi söz ,kurulan hangi cümle azaltabilir ki ? Şimdi anlayamadığı,çözemediği bu durum onda daha sonra ne depremler yaşıyacak ve onda nasıl hasarlar bırakıcak bilebiliyormuyuz,yaşamayan biri nerden bilecek ki ...

Hiç yaşanmamasını dilerken bu dileğime kendim bile inanmıyorum ama dilemekten de kendimi alamıyorum...

Hep gülümsemeleri,sevilmeleri dileklerimle...

Denizler etrafımızda dolaşırlar,Nehirler ise içimizden akarlar

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir