ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 18:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Sen Bu Şiiri Okurken.....
 <<1...910111213141516171819 20212223242526272829...100...200...300...400...500...600...692>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2007 Cmt 01:01:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

CsKAHVEMOLASIx

CsKAHVEMOLASIx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2007 Cmt 01:17:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Saati Yok Eremi Yok

Aşktan yana söz duyunca,
Ben hep seni düşünürüm.
Uçsuz hayaller boyunca,
Ben hep seni düşünürüm.

Yıldızlar kayar yüceden;
Renkler sıyrılır geceden;
Yüreğim sızlar inceden;
Ben hep seni düşünürüm.

Aklın ucu değer hiçe;
Yol ararım içten içe.
Kâinat uyur sessizce,
Ben hep seni düşünürüm.

Korkunun bittiği yerde,
Haz duyarım perde perde.
Bir mezar görsem bir yerde,
Ben hep seni düşünürüm.

Zaman hep sonsuza akar
Meyve dökülür, dal kalkar.
Çiçeklere bakar bakar,
Ben hep seni düşünürüm.

Rüzgâr eser ilden il e
Sağlıkta bitmez bu çile.
Var dan öte, Yok ta bile
Ben hep seni düşünürüm
.

Abdurrahim Karakoç

Harwest

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2007 Cmt 09:20:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harwest

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2007 Cmt 17:42:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

..Yalnızlığımı düğümlüyorum şimdi ayağıma.. Çözülmemecesine bağlıyorum.. Sıkıyorum.. Ayaklarım acıyor. Yüreğime benzetiyorum sonra.. Sıktıkça acıyor!

Birbirine dolaşıyor ayaklarım. Düşe kalka yürümeye çalışıyorum.Olmuyor! Düşüyorum da, düştüğüm yerden kalkamıyorum aslında.. Gittikçe batıyorum..Canım acıyor..Ayaklarım dolanıyor..Yüreğim susuyor..

Biliyorum.. Hoşuna gidiyor canımı acıtmak.
Biliyorum.. Büyük haz duyuyorsun.
Biliyorum.. Sen duygusuzsun!

Görmüyorum! Duymuyorum! Lanet olasıca.. YOKSUN!!

İsyan etmek istemiyorum artık. Ben böylede yaşayabilirim aslında. Neden olmasınki?!.. Diye düşünüyorum ama..Sadece düşünmekle yetiniyorum aslında...

Biliyorum.. Yaşamalıyım herşeye inat.
Biliyorum.. Hayat ben varsam var.

Kukla gibi oynatıyo beni hayat. Sürükleniyorum ordan oraya.. Dolanıyorum etrafında. Farkında bile değilsin! Umrunda değilmişim oysa.. Diyorumki artık; sende umrumda değilsin aslında...

Oynatıyorlar beni!! Karşı gelemiyorum oyunlara!
Yoruldum artık... Bitsin savaşlar.. BİT artık!! Lanet olasıca...

Ters düz olmuşum umrunuzda değil. Beni bilen bilir zaten. Dert etmiyorum kendime beni anlamamanızı.. Ben kendime yeterim. Ben, kendim için varım zaten..

Oysaki düşüncelerim farklıydı benim.. Ne kadar değişiyormuş insan.. Yaş ilerledikçe düşüncelerde değişiyormuş.. Büyüdükçe anlıyor insan..
Böylesi en güzeli belkide..Ters düz yaşıyorum hayatı...Kaybettiğim zamanı...

Ağlıyorum.. Eskiden senin için ağlamış olmama
Ağlıyorum.. Hiçbir şeyi haketmediğin halde, sana değer vermeme
Ağlıyorum.. Hayatımı yaşamak varken, sessizliğe çekilmeme....

Hiçbirşey için değmezmiş oysaki.. Ağlarken anlıyorum. Sen değmezsin..Yaşlarım değmez..Hayatımı senin yüzünden zehir etmeme değmez.. Artık eski ben le karşı karşıyasın.. Üzülsenmi, sevinsenmi bilemiyorum.. Ama bence en mantıklısı bu...

Ellerimle tutuyorum artık hayatı...
Yakalamaya çalışıyorum, zindan ettiğim zamanı..
Artık herşey farklı olucak.. Eski ben le karşı karşıyasın.. İster ağla, ister sevin; Sana inat yaşayacağım bu hayatı.....

Harwest

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2007 Cmt 17:57:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BAKTIGIN YERDE GÖREMEZSSEN , GÖZLERiNiN
                                                                               DALDIGI YERDEYiM 

ilkkez acı cekmeden özlüyorum seni

Canım yanmadan
                                                                              Gözlerim bugulanmadan
                                                                     Yüregim burkulmadan özlüyorum

Gülümseyerek bakabiliyorum senle gecen günlere
                                                                        Icim sızlamıyor yoksun diye
                                                                        Buruk bir tadı var hasretinin
                                                                        Damagımda lezzeti ile kalan

Rüzgarın savurdugu bir yapragın ucunda
                                                                      Seni unutmaya calısıyorum
                                                                        Sevgiyi yasakladıgın
                                                                        Yüreginle MUTLU OL!   

Harwest

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2007 Cmt 18:00:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harwest

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2007 Cmt 21:25:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ey hayatın zillesi; benle dalga mı geçiyorsun? Yoksa sabrımı mı ölçüyorsun bana bir cevap ver, ver ki kurtulayım bu kahrolasıca canımı acıtan sancılı sorudan....

Hayat nerde beni üzecek bir şey varsa onu sundu önüme bu zamana kadar... Bedenimi ve ruhumu kırbaçladı, yüreğime ise her daim kamçıladı durdu nedense... Ne yapmıştım ki ben hayata böyle, nefret ediyordu bu denli benden.... Ne vakit pencereden baksam kördüğüm olan içimi çözmek için semada 2 kaş ve göz belirir. Bakışları vardır ki sorma gitsin bıçaktan keskindir, kaşları ise olabildiğince çatıktır.. Korkmuyor da değilim hani, o an dilim tutulur, ay tututulur ve perdeler ise beni göstermemek için tüm suretimi örter durur. İşte o vakit ağlarım da kimselere duyuramam hıçkırık ve haykırış seslerimi....

Dizlerimi bükerek çömelirim yere önce, gözlerimi kaparım ve maziye dalarım sonra, işte o an dilim çözülür, ay çözülür ve perdeler suretimi yeniden etrafa gösterir. Mazinin derinliklerine inebildiğim kadar inerim merdivenlerden koşar adımlarla....

Bir bebek ağlaması duyarım önce ve insanların kahkaha seslerini sonra... Bulanık ortam belirginleşir ve canımı uğruna verebileceğim annem gözükür hastane odasında, yatıyor ama mutlu...Başına kırmızı bir kurdale bağlanmış ve kucağında bir bebek var, inanmıyorum bu bebek benim, koluma pembe bir lastik takmışlar, annemde de var aynısı galiba kız olduğum için pembe... Sonra bir erkek sesi duyuyorum, bu ses kulağıma hiç de yabancı değil... Sözler şöyle tam olarak; " Verin bakim benim küçük nazlımı bide bana, ben seveyim birazda... " Bulanık tekrar belirginleşiyor ve koruyucu meleğimi yani babamı görüyorum o dakika...Babamın kucağında çok mutluyum gülücükler saçıyorum sağa sola... Galiba annemin ve babamın da tüm ailesi yanı başımızda, onlarında gülüşleri var etrafta...

Her yer buhar oluyor ve merdiven başındayım, yukarı çıkıyorum bir hışımla... Sonra kapı çıkıyor karşıma aralıklı bir şekilde, dayanamıyorum ve içeri giriyorum.... Bizim evin içindeyim annem ve babam ellerimden tutmuş yürütmeye çalışıyorlar beni, bir de "anne dicek, babak dicek önce" die tatlı kavgalar ediyorlar kahkalarla...

Tekrar bulanıyor etraf ve ben yine merdivendeyim....Yukarı çıkıyorum ve bir kapı daha burası da bizim ev... Yalnız ben okula gidiyorum sanırım bir şeyler yazmaya çalışıyorum, annem ise yanlışları düzeltiyor, saçımı okşuyor ve yanağımdan öpüyor, burdan ben hissediyorum içim titriyor...

Etraf bulanıyor ve merdiven başındayım, yukarıya çıkıyorum bir kapı daha ama bu bahçe kapısı...Ağaçta bağlı bir koyun ve etrafında dolanıp, seven ben... Etrafa bakınıyorum, kimselerin olmadığını görünce de koyunu serbest bırakıyorum... Çok sevinmiş olacağım ki elimi ağzıma tutup kahkalar atıyorum... Şimdi yine olsa aynısı yapardım diyorum ki.....

Bulantılar aynen devam ve ben yine merdiven başındayım...Yukarı çıkıyorum ama zorla, ayağım gitmiyor bir türlü derken ardına dek açılan bir kapı... İçeri giriyorum o da ne ağıt ve feryat sesleri... Annem bana sarılmış ağlıyor, anlam veremiyorum...Sonra, sonra babamın kaza anı geliyor gözümün önüne de gözlerimi açamıyorum....

Etraf bulanıklaşıyor ve ben merdiven başındayım yine... Yoruldum sanırım mediven korkuluklarına tutunarak çıkıyorum yukarı... Bir kapı var yine, içeri girmiyor göz atıyorum sadece... Babannem bana sarılmış teselli veriyor ve gözyaşlarımı siliyor... Sağa, sola bakıyorum, annemi arıyorum ama yok... Sonra, sonra birden annemi hastanede cansız yatan bedenini görüyorum... Yüreğim sızlıyor, canım acıyor ama ben hiç belirti gösteremiyorum...

Bulantılar geliyor ve merdiven başındayım yine... Bu sefer çıkmamak için direniyorum ama sürünerek de olsa çıkmak zorunda kalıyorum... Açık bir arazi ve bir mezar taşı ağacın altında... Kendimi görüyorum, yüreğimi ve bedenimi karalara bağlamış bir şekilde öylece durup, ağlıyorum... Acaba hangisi derken mezar taşında hayatta tek yanımda olan babannemin adının yazdığını görüyorum ve şaşırıyorum...

Tekrardan bulantılar oluşuyor ve merdivendeyim... Korkuyorum daha ilersine gitmekten, gidip de kendi ölümümü görmekten... Bu yüzden kendimi merdivenlerden aşşağı atıyorum ve tepetaklak düşüyorum... Hayatı sil baştan yaşıyorum kendimce işte... Gözlerimi açtığım da, yumruklarımı o kadar sıkmışım ki avuçlarımın içleri terlemiş, gözlerimi o kadar sıkmışım ki kan çanağına dönüşmüş ve bedenimi o kadar kasmışım ki bedenim sanki ikiye bölünmüş halde olduğunu görünce rahatlamak için her zaman yaptığım şeyi yaptım, ben yine bağıra çağıra ağladım... Şimdi ben ne yapacaktım, hayatta elimi uzatabileceğim hiç bir ailem kalmadı, öyle bir kavramı hayat zaten başından aldı... Ayağa kalktım ve lavobaya gittim, yüzümü yıkadım ve aynaya bakarak; " hayatın bu sefer seni ezmesine izin verme" dedim....

Harwest

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2007 Cmt 21:27:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Artık giyinmelisin sevdam.. Ne seni ısıtacak kalın bir sevda bu nede üşütecek kadar .. Bahardasın sevdam,baharındasın ...

Seninle biz ne arkadaş olmayı başarabilmiştik doğru düzgün,ne sevda,ne de sevdalı ..
Biz seninle birbirini uzaktan seyreden iki güvercin oluvermiştik kanatlarımızın çırpışıyla yüreklenen.
Ve ne senden sonra benim kanatlarıma kimse dokundu , ne de senin kanatlarına ..
Sen bana aittin kısacası,ben de sana ...
Ölüm soğukluğu esmişti etrafımda geçen yıl .. İşte bu günlerde,tam bugünlerde çıkmıştım hastaneden..
Bana bağladıkları serum sakinleştirmek için falan değildi biliyorum.Sadece "Artık unut !" demenin ikinci bir şekliydi ..
Kimse anlayamıyordu daha bu yaşta bu aşk .. Nasıl sürer,nasıl bu gencecik kızı böyle harab eder ?
Sonra uzun bi sessizlik .. Bak yine o güne geldik..
Artık senli krizlerim bitti. Ve içimdeki ses artık dünyanın bile duyabileceği kadar çığlıklarda ..
Seviyorum,seveceğim diyor ..
En güzelide, seviliyor .. (:
Ama inan bana sevgilim,ne sesini özlemişim senin,ne de seni seviyorum deyişini ..
En çok, ama en çok yanına geldiimde çıkacak gibi olan kalbimin haycan dolu sevgisini özlemişim ..
Bu sefer başardık sevgilim,biz artık "biz"iz ... (:

Aşk,aşk olalı
Ne senin kadar sonradan görmesini
Ne de benim kadar hiç vazgeçmeyenini gördü ..

Harwest

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2007 Cmt 22:33:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harwest

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2007 Cmt 22:33:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

CC sohbet icin buraya
 <<1...910111213141516171819 20212223242526272829...100...200...300...400...500...600...692>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir