ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 03:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   itiraflara devam :)))) bu seferki benden değil :)))
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2007 Sal 14:01:47      itiraflara devam :)))) bu seferki benden değil :)))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanı Sezer in bir görüşmesi sırasında kendisine cumhurbaşkanı seçiminde 367 nin aranmasının yanlış olduğunu söylediğini kaydetti.

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer in, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan a cumhurbaşkanlığı seçiminde 367 nin aranmasının yanlış olduğunu söylediği ortaya çıktı. Başbakan Erdoğan "Bir görüşmemiz sırasında 367 meselesinin yanlış olduğunu özel olarak itiraf etti" dedi.

İTİRAF ETTİ

Erdoğan, cumhurbaşkanlığı oylamasından önce AK Parti Genel Merkezi nde milletvekilleri ile biraraya geldi. Sezer in, bir görüşmeleri sırasında 21 Ekim de yapılacak referandumu iptal etmelerini istediğini anlatan Erdoğan, "Bu refarandumu geri almamız için neden yok?" demesi üzerine Sezer in "Bu görüşmemiz sırasında 367 meselesinin yanlış olduğunu özel olarak itiraf etti. Anayasa paketinin geri alınmasının 184 ile ilgili düzenleme yapılmasına gerek olmadığını toplantı yeter sayısının 184 olduğunu itiraf etti" dediği öğrenildi.

Sezer in, hükümetin gönderdiği atama kararnameleri konusundaki tutumunu sert dille eleştiren Erdoğan "Muğla Valisi Temel Koçaklar ı, yargı kararı nedeniyle merkez valiliğine aldık. Ama iki gün önce Danıştay üyesi olarak atadı. 22 Temmuz seçimlerini ardından Başbakanlık a bir yazı göndererek Müstafi olan hükümet atama yapamaz dedi. YÖK üyeleği için bizim gönderdiğimiz kararnameyi geri gönderdi. Ama cumhurbaşkanlığı kontenjanından YÖK e atama yaptı. Yüksek Askeri Şûrâ kararlarının altında benim ve Milli Savunma Bakanı nın imzası var. YAŞ kararlarını ise hemen imzaladı" dediği öğrenildi. Erdoğan ın, cumhurbaşkanlığı makamının devleti temsil eden makam haline getirileceğini ve temsili özelliğinin güçlendirileceğini söylediği belirtildi.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2007 Sal 16:38:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

speiderist yorum yazdığın her başlıkta açık vermekle zorunlu hissediyorsun kendini sanırım, ben yoruldum sen yorulmadın :)

Ahmet Necdet Sezer in olaya müdahil olma gibi bir zorunluluğu var mı? Görevleri arasında "Cumhurbaşkanlığı seçiminde görüşlerini bildirip aktif rol oynamak" gibi bir madde mi yer alıyor? Başbakana bu konudaki kişisel fikrini söylemiş, söylemese de kimsenin çıkıp eleştirmeye hakkı olmaz, olamaz. Ayrıca söylediği şey de bu konuda kendi fikrince yanlış karar verildiği, tersini söylese daha beter eleştirecektiniz biliyorum :))

Evet şimdi geliyoruz Sezer in tasarruflarına... Bakalım speiderist in deyimiyle "Yapması gerekenler ama yapmadığı şeyler" nelermiş?

PERSONELİ AZALTTI, KIRMIZI IŞIKTA BEKLEDİ
Göreve geldiğinde ilk işi, selefi Süleyman Demirel dönemindeki personeli azaltmak oldu. 40 civarındaki başdanışmandan sadece 4’ünün kalmasını istedi.

Garson, aşçı, temizlikçi, büro görevlisi gibi personel sayısını minimuma indirdi. Köşk’teki telefon konuşmalarını kısıtladı, özel konuşmaların bedelini konuşan personelden aldırttı. Köşk’te mesai düzeni başlattı. Saat 17.00’de mesai bitince tüm memurlar evine gitti.

Demirel’e her sabah yapılan check-up uygulamasını kaldırdı; şehir içinde kortejine eşlik eden ambulansı geri gönderdi.

Köşk’ün koruma müdürlüğüne tahsis edilen 14 aracı iade etti; bir eskort ve koruma aracı dışında güvenlik önlemi istemediğini söyledi. Trafikte kendisine güvenlik nedeniyle tanınan “geçiş üstünlüğü” hakkını hiç kullanmadı, her kırmızı ışıkta diğer araçlarla birlikte, yeşil ışığın yanmasını bekledi.

Özal döneminde Cumhurbaşkanlığı kullanımına tahsis edilen Okluk Koyu’ndaki yazlık köşke hiç gitmedi.

Yaz dönemi çalışmalarını kısa süreli olarak Atatürk döneminden kalma İstanbul’daki Huber Köşkü’nde sürdürdüğü sayılmazsa, görev süresince hiç tatile çıkmadı. Bir kez Huber Köşkü’nde şortla yürürken görüntülenebildi.

Resmi toplantılar dışında, konser, tiyatro gösterilerini kaçırmamaya çalıştı. Piyanist Fazıl Say’ın, Nâzım Hikmet için bestelediği eseri ayakta alkışladı.

Yılda birkaç kez markete alışverişe gittiğinde görüldü. Makam aracına sivil plaka taktırarak alışverişe gitti, kasada cebinden çıkardığı parayla ödeme yaparak dikkat çekti.

Hiçbir düğüne gitmedi, görevi sırasında evlenen oğlunun Köşk’te aile içinde yapılan mütevazı düğününün masraflarını, o sırada yanan elektriğe kadar kendi cebinden ödedi. Düşerek bileğini kıran eşini sivil araçla acil servise götürdü. Röntgen çekilirken kuyruğa girip, sırasını bekledi.

Yurt içi gezilerini minimumda tuttu, memleketi Afyon’a depremden sonra “geçmiş olsun” ziyareti için ve burada yaşayan annesinin ölümü üzerine cenaze töreni için gitti. Cenazeye giderken, aracına sivil plaka takılmasını istedi.

HANUKA’YI KUTLADI AMA PAMUK’U KUTLAMADI

Karşılama ve uğurlama törenlerini minimuma indirdi, resmi yemekler dışında Köşk’te hiç davet vermedi; eski cumhurbaşkanlarının iftar yemeği davetini hiç uygulamadı. Resmi davetlerde konuklara yerli marka şarap ikram ettirdi.

Görev süresince hiçbir gazeteciye özel röportaj vermedi. Çığ gibi yağan randevu taleplerine rağmen çok az “kabul” yaptı. Kabullerde asgari ikram nedeniyle “Köşk’e giderken termosunuzu yanınıza alın” esprileri çıktı.

Hıristiyanların Noel’inin yanı sıra Musevilerin Hanuka Bayramı’nı da kutlayan ilk cumhurbaşkanı oldu. Tüm kurtuluş ve kuruluş yıldönümlerinde kutlama mesajları yayınlamayı ihmal etmedi, ama Yazar Orhan Pamuk’u, dünyanın en önemli ödüllerinden Nobel ödülü almasına rağmen kutlamadı.

NE KADAR HARCADI?
2001-2007 arasında Çankaya’ya verilen ödenek ve Sezer’in harcama tutarı şöyle:

(2007 yılına ait harcama tutarı, 01.01.2007-30.06.2007 dönemini kapsıyor.)

NE KADAR TASARRUF ETTİ?

Ortalama 6.5 milyon YTL civarındaki yıllık tasarruf rakamı 2007’de aynen gerçekleşirse 7 yıllık toplam tasarruf 46 milyon YTL’yi geçecek.

Köşk’ün son 3 yıllık ortalama bütçe ödeneğinin 30 milyon YTL düzeyinde olduğu düşünüldüğünde; Sezer 7 yılı geçen görev süresinde neredeyse toplam 1.5 yıllık ödeneğini Maliye’ye iade etmiş oldu.

2007 YILINDA YAPTIĞI YARDIMLAR

Cumhurbaşkanlığı sitesinde, Sezer’in 2007 yılında yaptığı “nakdi yardım” tablosu da bulunuyor. Buna göre, Sezer bu yıl Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı’na 30 bin YTL, Kadıköy Sağlık Eğitim Merkezi Vakfı’na 20 bin YTL olmak üzere toplam 50 bin YTL ‘yardım’ yaptı.

Artık AKP nin kendi çıkarları doğrultusunda yapmaya çalıştığı uygulamalara izin vermediği için Sezer takıntısı öyle bir hale gelmiş ki bazılarında, adam saçını sola tarasa "Vay efendim sen niye sağa taramazsın" denilecek :))

Başlıklara yorum yazman farklı seslerin yer alması açısından sevindirici, ama fazla düşünmeden ve bilgi sahibi olmadan yazman bir o kadar üzücü.

Saygılarımla...

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2007 Sal 17:18:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

ahh be speiderist  ahhh.. bir bilsen ki ne oldu o başlığa ?? çalındı :P

bak bak editörler burada yazdığımız her başlığa cevap vermekte hem kendilerini soruölu hemde vakit kaybetmiyorlar.benim başlık çalındı speiderist.itiraflarım başlığı buhar oldu hava acaba çokmu sıcaktı?? yoksa başka bişeymi olu??

sahi restless editör kardeşim -benim ititrafım var-  başlığıma ne oldu sizce ? bir açıklama gelirmi acaba ? teşekkürler şimdiden.

gelelim cumbabanın tasarruflarına  ;

tasarruf 1 : askeri karavana nasıl eksiltilir.?

koca  7 buçuk senede 40 milyon ytl tasarruf yaptırdı.iyi güzel tabiiki yaptıracak!! babasının çiftliği değil .ama vazifeli olduğu o günden bu güne kadar 280 e yakın terörsit affedildi ve ne yazıkkı 261 teröristin tekrar dağlarda vurularak öldürülemesi ile sonuçlanan süreç içerisinde  verdiğimiz hangi şehidimzin kanı  kaç bilemem ytl değerindedir??

tasarruf 2 : cumhur nasıl güdülür??

bilindiği üzere mevcut 59.cu hükümet sosyal güvenlik reformu adı altında bir yasa hazırlamış olup,avrupanın hemen hemen tüm ülkeleri tarafından yüzyılın reformu olarak nitelendirilirken,tasarı 15.gün saat akşam 16 55 dehukumete iade ederek milletimizin hazinesinden aylık 40 milyon usd .nin boşa gitmesine vesile olmuştur.avrupa topluluğu mevcut yasayı incelemek için heyet yollamakla kalmamış,bir kaç maddenin  geliştirilmesi ilede tüm avrupa vatandaşları içinde süper bir yasa olduğunu basın toplantısı ile de duyurmuştur.6 ayı geçen süre içerisnde( 6 x 40.000.000 usd)  acaba  kaç kırk milyon ytl kaybettik??

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2007 Sal 17:29:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

perfectman başlığının silinmesi gerekli görülüp silinmiş, silen kişinin takdiridir... Bu konuda bir bilgim yok maalesef.

Tasarruf 1 adı altında verdiğin birinci konuyu daha önceleri tartışmıştık, hatırlarsın. Olmadı ben sana başlığı kopyalarım. 2. konuda pek bilgim yok, araştırmam gerek.

Ben Sezer in eleştirilmesine karşı değilim, bana göre de yanlışları var. Benim karşı çıktığım duygusal davranılıp, eleştiri getirilemeyecek konularda bile haksızca eleştirilmesidir. Bu konuda AKP hükümeti için de aynı şekilde davranmaktayım, onlara da aynı şekilde muhalefetten ve muhalif yazarlardan çok saçma bulduğum tepkiler geliyor. Gerekli gördüğüm platformlarda da görüşümü bildiriyorum...

Bu son paragrafı niye yazdım? Bilmem... Belki de kendimi anlatmak istedim :)

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2007 Sal 17:29:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Başlıklara yorum yazman farklı seslerin yer alması açısından sevindirici, ama fazla düşünmeden ve bilgi sahibi olmadan yazman bir o kadar üzücü.

Saygılarımla...

RestlessOblivion, kardeş sen nasıl forumlara göz atıyorsun ki ben anlamadım. Speiderist, daha çok kısa bir süre önce, Chat City halkının oylarının büyük çoğunluğunu alarak "En Bilgili Şirin" seçilmiştir, lütfen yani 

He hataları yok mu, elbette var. O kadar kusur kadı kızında bile olur faiz, döviz, cari açık, turizm gelirleri, ticaret, siyaset, gündem ufacık şeyler bunlar. Ama şu anayasa kitabıyla ekonomik kriz olayının ben de ayrı bir yeri vardır  

Konuyla alakalı olarak, Sezer in en büyük hatasının kitabın dışına hiç çıkmaması olduğunu düşünüyorum. Biraz esnek davranıp halledebileceği konularda hiç taviz vermedi. Ama CHP iktidarı sırasında tutumu neyse yine aynı şekilde devam etti.  367 hakkında bunları söylediğine inanmıyorum, söylediyse bile devletin en üst kademesindeki ikili görüşmede söylenenlerin, yine aralarında kalması gerektiğini düşünüyorum. Gizli birşey kalmaz bu yine ortaya çıkardı, ama en azından ağlayarak evine dönen çocuğun birilerini şikayet etmesi şeklinde olmazdı.

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2007 Sal 17:39:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vogen :
·RestlessOblivion· :

Saygılarımla...

RestlessOblivion, kardeş sen nasıl forumlara göz atıyorsun ki ben anlamadım. Speiderist, daha çok kısa bir süre önce, Chat City halkının oylarının büyük çoğunluğunu alarak "En Bilgili Şirin" seçilmiştir, lütfen yani 

O başlıkta da belirttiğim gibi...

Kimin en bilgili olduğunu hangimiz bilebiliriz ki :)

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2007 Sal 17:42:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

perfectman başlığının silinmesi gerekli görülüp silinmiş, silen kişinin takdiridir...,,

işte sorun burada ;)))

kabahat samur kürk olsa kimse üzerine almaz  demiş atalarımız.

bu forum denilen yerde  elinde düdük olanlarmı hep haklı yahu ???

başka hiç bir şeyin önemi yok ne yazarsanız yazın -çizin.eğer arkadaşın birisi gereksiz görüp kaldırıyorsa ne anlamı kaldı ???

gerisi hikaye ...bırakın milletin 3 koyununu 5 keçisini işini götüren burada  rozet almış eline.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2007 Çar 06:23:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

** Başlık forum kurallarına aykırı olması nedeniyle kaldırılmıştır.Başlıklar paylaşım amaçlı açılmalıdır,kişileri tahrik etmek,özel mesajları teşhir etmek için başlık açılamaz.

** Hakaret, yasadışı eylem, cinsellik ve iftira içeren, özel hayata müdahale eden mesajlar yazılamaz. Bunları içeren mesajlar silinir ya da sansürlenir. Bu mesajları yazanlar forumdan ve siteden uzaklaştırılır. Bu madde sadece yazı metinlerini değil; resim, link, avatar,chat log ları ve bunun gibi içeriği de kapsamaktadır.

**Özel hayatın ve haberleşmenin gizliliğini ihlal eden yazılar (chat kayıtları,Log lar, özel mesajlar v.b.) forumda yayınlanmamalıdır. Bunları içeren mesajlar silinir ya da sansürlenir. Bu mesajları yazanlar forumdan ve siteden uzaklaştırılabilir.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2007 Çar 12:53:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Başlık harici yorumlarda bulunmayalım lütfen speiderist efendisilinen bir başlıktaki tartışmanın, yeni bir başlıkta devam edebilmesi için; başlığı silen moderatörden ya da yöneticiden izin alınması gerekir, bu kurala uymayanlar forumdan ve siteden uzaklaştırılırlar.

perfectman70

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 09:55:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

aklıma bir fıkra düşürdün speiderist  :))) hemde tam bu konu ile alakalı :P

yazssammı?? yoksa yazmasammı?  bilemiyorum

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir