ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Haziran 2024, Pazar 12:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   AKP Anayasanın Vatandaşlık Tanımını Değiştiriyor
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NihallATSIZ

NihallATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2007 Cum 21:38:34sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Rest git rusyaya ben rusum de ne kadar gerçekçi olacak görelim  Kurtuluş savaşında ve diğer girdiğimiz tüm savaşlarda şehit olanların hepsi TÜRK Kanı taşıyan anadolu topraklarından gönderilen insanlardı.Sanırım daha derinlemesine girmeme gerek yok incelemeyen arkadaşları çanakkaleye gitmeleri ve mezar taşlarını iyice incelemeleri konusunda hatırlatmada bulunayım.Hangi mezar taşları yosun tutmuş hangi mezar taşları yeni yapılmış(kendilerine tarih yaratmaya çalışanlara göndermedir!)...Biz Çanakkalede,sakaryada ve diğer cephelerde savaşırken o sözde sayılan unsurlar içerde sürekli dışarıdan altıkları desteklerle isyan çıkararak devleti içeriden yıkmaya çalışan hainlerdi(tek tek nerelerde kimlerin hangi etnik unsurların isyan çıkarttığını buraya yazmakla zaman kaybetmeyeceğim).Tarih hep tekerrürden ibaret ne zaman Türk Milleti zayıflamaya başlar yalpalamaya başlar o sözde unsurlar hemen leş kargaları gibi bu milletin üzerine çöker ve yoketmek için fırsat kollar bu açık ve nettir kimse hepsini bir tutamazsın diyemez çünkü hepsi aynı...

Tarih sahnesinde devleti,kültürü,dili olmayanlar,savaş meydanlarında o tozlu sayfalara kanlarıyla adını yazdıramayan bir avuç adam gelip Şanlı Türk Tarihine ortak olmaya üzerinden geçinmeye kendilerine tarih yazmaya çalışmasın...

(Yukarıdaki alıntı yaptığın yazıda geçen Tatarlar Türk Boyudur Tarih sahnesindeki yerleri bellidir bunuda antiparantez belirtmek isterim diğer etnik grupların yanına yazmak bile abesle iştigaldir)

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2007 Cum 21:48:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nihal Hocam etnik kökeni farklı olan saydığım kişiler Osmanlı dan bu yana bizimle birlikte yaşamış, bizim kültürümüzle yoğrulmuş, bizim dilimizi konuşan kişiler. Adamlar kendilerini Türk hissediyorlar, Türk üm diyorlar. Kafataslarını mı alıp ölçelim herkesin tek tek? 

Senin Rusya örneğin çok farklı, ben yüzyıllar süren bir birliktelikten bahsediyorum. Bir vatandaşımız kendisini Türk hissediyorsa Türk tür. Kimse çıkıp da "Hayır ben seni saymıyorum" deme hakkını kendinde görmemeli. İsyan çıkaranlar, kendilerini farklı görenler benim genellememin dışındadır.

Türk devletlerini Türklerin yönetmesi eskidendi. Sana en yakın örnek: Şu anki başbakanımız "Ben Gürcüyüm, karım Arap" diyor, bir kez bile "Türk üm" dediğini görmedim, duymadım.

Önderimiz Atatürk bize bu konuda yeterince yol göstermiştir zaten. "Ne mutlu Türk üm diyene" der, tartışmayı kendi açımdan bitiririm.

NihallATSIZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2007 Cum 22:05:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

TÜRKLÜK Osmanlıdan ibaret değildir osmanlı hanedanlığındada orhan beyden sonra devletin başına geçenlerin hepsi devşirmedir Tebaa Türktür(sonradan topraklar genişledikçe katılan unsurlar hariç).

Bende Büyük Önder Başbuğ Bozkurt Mustafa Kemal ATATÜRK ün Sözleriyle bitireyim...

"Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur"

"Şu dünyadaki en büyük servetim TÜRK olarak dünyaya gelmemdir"

"Bu memleket, dünyanın beklemediği, asla ümit etmedigi bir müstesna mevcudiyetin yüksek tecellisine, yüksek sahne oldu. Bu sahne 7 bin senelik, en aşağı bir Türk beşiğidir. Beşik tabiatın rüzgarlarıyla sallandı. Beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurlarıyla yıkandı. O çocuk tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela, korkar gibi oldu; sonra onlara alıştı; onları tabiatın babası tanıdı onların oğlu oldu. Bir gün o tabiat çocuğu tabiat oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu. Türk budur. Yıldırımdır, Kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir. "

"Türkiye Türklerindir"

"Sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların Kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli yi(Türk Kanı Taşıyan) çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."....

Saygılarımla

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2007 Cum 23:22:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NihallATSIZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2007 Cum 23:46:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Harwest
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir