ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Haziran 2024, Perşembe 00:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   T.Erdoğan:Egemenlik kayıtsız şartsız Allah ındır
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 02:46:00      T.Erdoğan:Egemenlik kayıtsız şartsız Allah ındırsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bilmiyorum daha önce forumda verildi mi? Bu videodan birkaç kesinti izlemiştim daha önce.Şimdi ise tamamını bir arkadaş sayesinde izliyorum.Paylaşmak istedim sizlerşe. TIKLAYINIZ

Herkezin vardır bir Allah sevgisi. Fakat bizi bugunlere taşıyan yüce önder Atatürk ün hakkettiği sözler degil bunlar. "Sivil anayasa sivil anayasa" diye sayıklayıp duruyorlar.Acaba neden? Gerçekten anayasa değişikliği bizlere birşeyler kazandıracak mı,yoksa sadece akp nin bir oyunu mu? Göreceğiz.Umarım milletimiz için hayırlısı olur.Zor günler bizi bekler..

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 03:01:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
   Siyasi tartışmalarımızda daha önce bir çok vermize rağmen;bazı arkadaşlarımızın inatla kabullenmek istemediği,kabullenenlerin de "değişti yahu" dediği,fakat değişmediğini sadece kabuk değiştirdiğini açık bir şekilde gözlemlediğimiz bu siyasetçinin talihsiz olan açıklamaları,yaptıkları(kısaca her şeyi) gibi talihsiz olan videolarından birini arkadaşlarımızla paylaştığın için çok teşekkür ederim ReFractoryhell.

xxTIGERRRxx

xxTIGERRRxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 03:07:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yapılması düşünülen anayasa değişikliğinin güzel Türkiye miz ve milletimiz için iyi sonuçlar vermesi elbette ki ülkesini seven her vatandaşın ve benim dileğimiz, fakaaat...

Umuyoruz ki Sayın Erdoğan ın kastettiği masa olayı bu kez de planlı(!) bazı düşüncelerin sarhoşluğunda oluşmuş ve tasarı böyle bir atmosferde tasarlanılmış olmasın..

Teşekkürler ReFractoryhell 

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 23:00:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet ben daha önce Hokkabaz ın, Abdullah Gül ve laiklik başlığında eklemiştim bu videoyu. Ama sorun değil, tekrarlanmasında fayda var, bizim milletimiz biraz balık hafızalıdır çünki. Özellikle din ve laiklik bölümüne dikkat edilmeli, tartışmaları bitirecektir.

Eline sağlık...

nonexenon

nonexenon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2007 Cum 12:05:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bana Allah ın olmayan bişi gösterin...

komik adamlarsınız yahu

babysmm

babysmm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2007 Cum 13:41:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
asla katılmıyorum egemenlık kayıtsız şartsız milletinülkemizde cumhuriyet warsa bu kararlara saygı duyulması gerekir.atatürk ün dediine inanırım ben

XZorrBeeyX

XZorrBeeyX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2007 Cum 14:15:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Maddede ve manada EGEMENLIK kazıtsız şartsız ALLAH ındır. Çok dogru bır söz bu. Nedeni şu

Çünkü çaresiz bir hastalığa tutulsanız ve doktorlar ümit vermese ağzınızdan çıkacak ilk kelime şudur ALLAH tan ÜMİT KESİLMEZ.

Bir gemide olsanız ve korkunç bir fırtınaya tutulsanız ağzınızdan çıkacak ilk kelime ALLAH ım kurtar bizi

Yağmur yağmaz koşarak duaya çıkılır.

Daha bunun gibi çoğalta bileceğimiz birçok örnek var. EE demekki  KARAR verme, buyruk sahibi olma yanı kısacası HAKİM olma ve hakımıyet kayıtsız şartsız ALLAH ındır.

Bizim ülkemizde olan şeyse 5 senede 1 kere Halka kendini yönetecek insanı seçmesi için BU KONUDA HAKİMİYETLİK vermektir.

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2007 Cum 14:44:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·XZorrBeeyX· bu söylediklerinize katılmamak mümkün değil elbette her şey ALLAH tan  ama gözden kaçırılan önemli bir şey var burda:=))

Seçim zamanı ilgili parti AKP nin seçim afişlerinde Syn Erdoğan ın resminin yanında "Egemenlik milletindir, öyle kalacak." yazıyordu:)

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Nereye giderken? Sandığa giderken milletindir.Çok ilginç:=)

XZorrBeeyX

XZorrBeeyX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2007 Cum 14:53:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

XIBaHaRIX   Kardeş dedimya her ülkede olduğu gibi bizim ülkemizdede 5 senede 1 seçmek için hakimiyet mılletin o kadar. Yoksa her yerde ve her zaman tek HAKİM ALLAH tır, hakimiyette yalnız ALLAH ındır.

Yani hakimiyet milletindir laflarının hepsi boş.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2007 Cum 14:58:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Burada bahsi geçen egemenlik bir siyasi terimdir. Yani nedir?

Vikipedia dan alıntı :

Egemenlik, bir milletin ve onun tüzel kişiliği olan devletin yetkilerinin hepsini ifade eder.

Bunu evrenin tek hakimi olan Allah ın hakimiyeti ile karıştırmamak gerekli. Yoksa işin içinden çıkamayız.

wernell in bir yazısından alıntı :

Elma ile armutları birbirine karıştırmayalım.

Aynen öyle :)

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir