ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Haziran 2024, Pazartesi 09:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   çok şükür!kaçırılan 8 mehmedimiz serbest bırakıldı!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2007 Pzr 11:04:33      çok şükür!kaçırılan 8 mehmedimiz serbest bırakıldı!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Örgütün, askerleri, Irak ın kuzeyindeki Federal Kürt Hükümeti İçişleri Bakanı Hacı Mahmut Osman, Uluslararası Tolerans ın Başkanı Kerim Sincari, Demokratik Toplum Partisi Milletvekilleri Osman Özçelik, Aysel Tuğluk ve Fatma Kurtulan dan oluşturulan heyete teslim ettiği açıklandı.

Alınan bilgiye göre olay şöyle gelişti: "Askerleri alan heyet önce Zap bölgesinde bulunan Çemço mevkiine gitti. Burada kaçırılan 8 askeri, terör örgütü PKK nın sözde yöneticilerinden teslim alan DTP li milletvekillerinin de bulunduğu heyet, daha sonra Hevler e doğru yola çıktı. Askerlerin bugün Türkiye de olması bekleniyor."

Terör örgütü tarafından kaçırılan 8 askerin isimleri ise şöyle:

Piyade Er Ramazan Yüce-Mardin
Er İrfan Beyaz-Gaziantep
Çavuş Mehmet Şenkul-Niğde
Er Nihat Başova -Konya / Cihanbeyli
Er İlhami Demir-Ağrı/Patnos
Er Fatih Atakul-Denizli
Uzman Çavuş Halis Tan-Adana
Er Özhan Şabanoğlu-Hatay.

Türk askerleri için bir uçak hazır bekletiliyor

Irak ın kuzeyindeki bölgesel yönetimin yetkilisi Dr. Fuad Hüseyin, 8 Türk askeri için bir uçağın hazır bekletildiğini ve askerlerin en kısa zamanda Türkiye ye gideceğini açıkladı.

Yetkili, Erbil deki bürosunda düzenlediği basın toplantısında, askerlerin, saat 02.00 civarında, Irak-Türkiye sınırında bölgesel yetkililer Kerim Sincari ve Osman Hacı Mahmud tarafından teslim alındığını belirtti.

Hüseyin, Erbil havaalanında bekletilen askerlerin en yakın zamanda Türkiye ye sağ salim geri dönmeleri için çabaladıklarını söyledi.

Serbest bırakılan askerin annesi: Devletimize teşekkür ederim

Hakkari Dağlıca daki hain saldırının ardından PKK terör örgütü tarafından kaçırıldığı bildirilen ve bu sabah saatlerinde serbest bırakılan 8 askerden Mardinli Er Ramazan Yüce nin Mersin de yaşayan ailesi büyük sevinç yaşadı.

Sevincini oğlunun fotoğrafını öperek gösteren anne Fatma Yüce, "Devletimize, Başbakanınımıza teşekkür ederim" dedi.

Mersin in Çay mahallesinde yaşayan Er Ramazan Yüce nin annesi Fatma Yüce, oğlunun serbest bırakıldığı haberini televizyondan öğrendiğini belirtti. Türkçe bilmediği için sevincini Kürtçe dile getiren anne Fatma Yüce, sevincinden göz yaşlarını tutamadı.

Oğlunun fotoğrafına sarılarak uzun uzun öpen anne Fatma Yüce, "Oğlumun serbest bırakıldığını televizyondaki haberlerden öğrendim. Yetkililerden serbest bırakıldığına dair şu ana kadar arayan olmadı. Çok sevinçliyim. Tek isteğim oğlumun yüzünü görebilmek. Oğlumun serbest bırakılması için çaba gösteren ve beni oğluma kavuşturan devletimize, Başbakanımız Erdoğan a ve bütün herkese teşekkür ederim."

Oğlundan gelecek başka haberler için televizyonun başından ayrılmayan Anne Fatma Yüce ye geçmiş olsun ziyaretine gelen komşuları da Fatma Yüce nin sevincine ortak oluyor. Ağlayan anneyi komşuları teselli ediyor.

SERBEST BIRAKILAN ASKERLERDEN İRFAN BEYAZ IN EVİNDE BAYRAM HAVASI VAR

Hakkari de PKK terör örgütü tarafından kaçırılan ve bugün serbest bırakıldığı açıklanan Gaziantepli İrfan Beyaz ın evinde bayram var. Çocuklarının serbest bırakıldığını televizyondan öğrenen Beyaz ailesi, çocuklarına kavuşacağı anı heyecanla bekliyor.

Ağıtların yerini tebessümlerin aldığı Beyaz ailesinin evinde, bayram havası hakim. Ardı ardına gelen telefonlara cevap vermeye çalışan baba Halil Beyaz, "15 gün ağladık, artık gülüyoruz" diyerek sevinçlerini dile getirdi.

Sabahın erken saatlerinde televizyon başına geçen Beyaz ailesi, haber kanallarını takip ediyor. Türk bayraklarının dalgalandığı Beyaz ailesinin evi, müjdeli haberi duyup gelen misafirleri ağırlıyor.

Oğlunun kayıp olduğu günden beri soğukkanlı olmaya çalışan baba Halil Beyaz, kendilerine şu ana kadar yetkililerden bir haber gelmediğini belirtti. Gelişmeleri televizyondan takip ettiğini ifade eden Beyaz, "15 günden beri ağlayıp sızlıyorduk, şimdi de gülüyoruz" dedi.

"HAYAL GİBİ GELİYOR"

Oğlunun serbest bırakıldığını öğrenen Halil Beyaz, "İnanın bana hayal gibi geliyor. Duygularımı anlatamıyorum. Gerçekten esir düşen bir askerin ne kadar bir zamanda serbest bırakılacağını bilemiyorduk. Daha önce esir düşen askerler aylarca teröristlerin elinde kalmıştı. Bizim oğlumuz da o kadar esir kalsaydı ne olurdu bilemiyorum. Erken kurtulduklarına şükür ediyorum. Allah, şehitlerin ailelerine sabır versin. Oradaki bütün askerler bizim için bir İrfan dır. Bizim çocuğumuzla hiçbir farkları yok. 15 gün boyunca, eş dost sağ olsun bizi yalnız bırakmadı. Bizi sevenlerin hepsi gece gündüz bizimle oldu. 1 hafta önce de kurtulduklarını duymuştuk, sevindik ancak uzun sürmedi. Ama bugünkü gerçek oldu. Bundan daha güzel bir duygu olamaz" diye konuştu.

Oğlunun kurtulduğunu öğrenen anne Senem Beyaz ise duygularını anlatmakta zorluk çekti. "Hamdolsun Rabbime buruk bir sevinç yaşıyoruz. Çok şükür yavrumuz evimize geliyor ama tabiî ki şehitlerimiz için de çok üzgünüz. Allah sahiplerine serinliğini versin" diyen Senem Beyaz, oğlunun serbest bırakıldığını duyduğundaki anı kelimelerin anlatamayacağını vurguladı. Bu duyguyu yaşayanlarını anlayacağını ifade eden anne Beyaz, "O an anlatılamaz. Anlatmakta da zorlanıyorum. Oğlumun serbest bırakılmasında büyük gayret gösteren herkese çok teşekkür ediyorum. Önce Allah a sonra kendilerine güvendik. Çok sevinçliyiz. Askerimize hep güvendik, güvenimizi de sarsmadılar" şeklinde konuştu.

Konuşmakta zorlanan anne Beyaz, evlat acısını ve sevgisini anlatacak bir kelime bulamadığını dile getirdi. Oğlunun şehit olduğunu öğrendiğinde, hayatın bir anlamının kalmadığını belirten anne Beyaz, "Çok şükür sağ olduğunu, kurtulduğunu öğrendim, mal, mülk ve dünya hiçbir şeyin anlamı yok. Evlat sevgisi ile tartılacak hiç bir şey yok. Çok şükür Rabbime bize geri bağışladı. Allah, devletimize zararlık vermesin, askerimizi güçlü kılsın. Duygularımı anlatamıyorum, değişik duygular içindeyim. Bütün askerler bizim için İrfandır" ifadelerinde bulundu.

Ağabeyinin kurtulduğunu duyduğunda sevinen Saniye Beyaz da, ağabeyinin yolunu gözlüyor. Küçük kız, ağabeyi geldiği zaman onunla gezmeye çıkacağını ifade etti. Saniye Beyaz, ağabeyinden aldığı sözü bekliyor. Saniye Beyaz, "Ağabeyim, karnem iyi olduğunda bana bilgisayar alacağını söylemişti. Takdir aldım, bilgisayarımı istiyorum" diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Beyaz, ailesi İrfan ın geleceği salı gününü bekliyor. AK Parti Gaziantep Milletvekili Halil Mazıcıoğlu ve AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ökkeş Eruslu, baba Halil Beyaz ı arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2007 Pzr 11:14:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Habere göre yani;

8 askerimiz serbest bırakıldıysa başta ailelerinin ve Türk ulusunun gözü aydın

İnşallah doğrudur!

Tşkler perfectman

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2007 Pzr 11:28:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yalan olan hiç bir kelime benden sadır olmaz!

kesindir,doğrudur. kesinlikle güvenebilirsiniz!

SouLHunTeRo8

SouLHunTeRo8 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2007 Pzt 00:38:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

allah mehmetciklerimizin yardımcısı olsun gözümüz aydın

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Kas.2007 Pzt 04:03:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

O insan kılıgındaki yaratıklara

Küfür etsen edemessın yasak

Söwsen söwemessın günah

Allahınızdan ßulun ßaşkada ßişi demıyorum

ßide ßırakmasalardı ßækalım Türkiye napıyodu

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir