ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Mayıs 2024, Pazar 08:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Turban ve Turkiye
 <<1234567891011 12131415161718192021...39>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 22:22:02sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

POLICEE21 :
Merhabalar...bakin bilmedigimiz konularda yorum yapmaya basladik.Milli Görüs hakkinda bilip bilmeden yorum yapmayalimLütfen.bunlari yaziyorum diye benide SAKIN milli görüscü filan sanmayin sakin.Yanlis özellikle alesta83 e yaziyorum bunu heryil dünyanin dört bir yanindaki müslümanlar 70.000-80.000 civarinda kurban kesen yoksullara yardim eden avrupada her bölgede camisi olan bir kurum hakkinda konusuyorsun.burda ileri geri konusan insanlarin cogu yanindaki komsusu acliktan ölse haberi olmiycakinsanlardir.elestirilerimizi Lütfen bildigimiz sahit oldugumuz konular hakkinda yapalim...Saygilarimla

altına imzamı atabilir miyim ?

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 22:27:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Türkiyeyi İnanınki dış Kuvvetlerin hiç biri yenemez.

Ancak bu şekilde türkiyi yokederler.Yok  türban meselesi yok sağ sol meselesi. Yok Türk kürt meselesi yüzünden Bu hallere geldik. Bana Kalırsa Dış güçlere inat hepimiz kardeşiz mesajı Verelim...

Yaşasın İnanlık;Yaşasın Kardeşlik.

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 22:44:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
POLICEE21Lütfen konuyu saptırma şuan konumuz türban ve değindiğim konuda türban.. konumuz  kurban ,cami  ne de ac insanlara yardım değil..Artı benim hakkımda sen yorum yapamazsın  sen nasıl bilebilirimisin ki  ben islamiyeti nasıl yaşadığmı,  inan bana  senden daha fazla islamiyetin şartlarını yerine getiriyorumdur..

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 22:54:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bu ne şiddet bu ne celal...

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 23:42:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bu akşam yorum yapmayacağım. Kocanızın sizden başka 3 eşi daha olunca aklınız başınıza gelir inşallah.

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2008 Per 01:00:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bakTerii :

2 turbanli seviglim oldu biri benimle bulusurken bakirköy yer alti carsisinda wc ye girip üstünü deisip mini etek giyip cikiodu aksama eve dönücegi zaman tesettüre bürünüodu....dierini hic sormayin o...kelimesi deve de kulak kalir yemin ederim...onun icin kimse bana  hikaye masal okumasin..

başörtüsünü devletin içine niye sokuyorsunuz diyorsunuz anlaşılan devletin kavramını bilmiyorsunuz devlet vatandaşıyla insanlarıyla devlet olur devletin 1. görevide her vatandaşına eşit davranmaktır.Heeeyyy modern kesim buyurun gelin universitelerde okuya bilirsiniz hımmmmm sizz tesettürlüler sizin okuma hakkınız yoktur gidin açılında gelin deme hakkına da sahip değildir devletin görevi vatandaşının hakkını savunmaktır bu bazıları için kızdırıcı olsa bile tesettürle okullara girilecek 

gelelim 2. konuya  işte sorun herkesi aynı görmeniz bunu yazdıgınıza inanamıyorum bile bu kadarmı küçülecektiniz şu yazıdan sonra herşey beklenir diyorum kaldıki senin böyle bir şey yaşadıgına da inanmıyorum hiç bir bayan erkek arkadaşının yanında açıksa kapanmaz kapalıysa da açılmaz en azından sana gelemden önce yapar bunu olmamış şeyleri yaşanmış gibi anlatarak insanların kafasını karıştırıp kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz kapalı okuyacak bir insanın bir başka insana ne zararı ola bilirki insalıktan mı çıkıyor bende iş yerimde açık olupta namazını kılanları biliyorum tabiki de saygı duyuyorum istediği gibi yaşar kime ne zararı ola bilir  nereye gidiyorsunuz medeni ülkelere ayak uydurmaya çalışıyoruz ama ayak uydurmaya çalıştıgınız medeni ülkelerde insanlar tesettürlü okuya biliyor sizin amacınız medeni ülke olmakmı yoksa dini daha dogru yada kendisine göre daha dogru yaşayan insalaramı karşısınız kaldıki ALLAH kuran da bile 31. ayette belirtilmiş kapanmayı biz kimizki allahın emrettiğini burda tartışıyoruz

Önce Nur suresi 31. Ayete bakalım..
Mümin kadınlara da söyle: Gözlerini (harama bakmaktan) korusunlar; namus ve iffetlerini esirgesinler. Görünen kısımları müstesna olmak üzere, zinetlerini teşhir etmesinler. Baş örtülerini, yakalarının üzerine (kadar) örtsünler.

59 ayet de bu açıkça belirtilmiştir..
“Ey Peygamber! Hanımlarına, kızlarına ve müminlerin kadınlarına (bir ihtiyaç için dışarı çıktıkları zaman) dış örtülerini üstlerine almalarını söyle. Onların tanınması ve incitilmemesi için en elverişli olan budur. Allah bağışlayandır, esirgeyendir.

hal böyleyken kalkıp particilerin zırvalıklarınamı ailet olucaz bir kısım biraz daha dindar yaşamak ister bir kısım daha modern yaşamak ister herkes istediği gibi yaşasın ne senin açıklığın beni ilgilendirir nede benim kapalılığım seni ilgilendirir

bırakın herkes istedigi gibi yaşasın yok açık insanlar böyle yapıyor yok kapalılar böyle yapıyor diyerek küçülmeyelim herkes benim gözümde bir insandır onu insan olarak değerlendiririm onun görüşlerine değerlerine saygı gösteririm

kapalı yada açık hiç farketmez değerleri olan her insanı seviyorum

bu yazılanları gördükten sonra bu başlığa yazmama kararı aldım saygılarımla

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2008 Per 03:40:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar...bak alesta83  Hizmetlerini bilmedigin bir kurum hakkinda_(IGMG) bilip bilmeden konusan sensin.Yazdigin msj yukarida.ilk önce kendi dünyandan kurtulup disardaki müslümanlarin ne gibi sorunlari var onlari biliceksin sonra o kurum ve kuruluslar hakkinda yorum yapicaksin.Sen evinde rahatca uyurken insanlar kurban gecelerinde sabah saatlerine kadar sehir sehir dolasip bir kurban on yoksulu doyurur mantigiyla biseyler yapmaya calisiyorlar.gelelim benim ibadetim konusuna ben senin yaptigin saygisizligi yapipta ibadetin konusunda konusmam cünki DIN KUL ILE ALLAH ARASINDADIR... ve eksimde var ise hesabini Rabbime veririm sana digil...tekrar söylüyorum eger o dar dünyandan kurtulursan sana cd yollarim izlersin insanlar sen sicak yataginda rahatca uyurke; neler yapiyormus diger müslümanlar icin...Konuyu saptirip oraya buraya camur atarsan birileri sana DUR der...Saygilarimla

POLICEE21

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2008 Per 03:44:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Milli Görüşçülerden, kadınlara tavsiye geldi

"Dışarı çıkmayın, çıkarsanız da kırıtmayın"

AK Parti’nin türban düzenlemesini yetersiz bularak, ortaöğrenim ve kamuda da serbestlik isteyen Milli Görüşçülerden kadınlara, "zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın, çıkarsanız da kırıtmayın" tavsiyesi geldi.

Necmettin Erbakan’ın liderliğini yaptığı Milli Görüş’ün yayın organı Milli Gazete yazarlarından Mehmet Talu dünkü köşesinde, dinin kadınlara, "bir zorunluluk bulunmadıkça evde oturmak, evden dışarı çıkmamalarını" emrettiğini yazdı. Ancak bundan, kadınların sürekli dört duvar arasında ömür tüketmelerinin kastedilmediğini de belirten Talu, dine göre dışarı çıkacak kadınların, "eski cahiliyet günlerindeki gibi kırıtarak, sokaklarda süs ve güzelliklerini dışarı atmamaları" gerektiğini söyledi.

DNASHyYaSeMiN· Sözüm sana türban tarih boyunca dini siyasete alet eden çıkarcı düşkünlerin örtüsüdür. ve yine anlamadığım bir konu kadın olarak nasıl olurda  türbanı savunursun bilemiyorum ..Ben TÜRKİYEMİ böyle görmek istemiyorum..aşşadaki foto TÜRKİYEMDEN bir görüntü

Alesta83 bu senin yazin yanilmiyorsam:((( geride yazdiklarini dikkate alarak atifta bulun..Niyetim hickimseye saygisizlik etmek digil sadece gözümle görmedigimiz sahit olmadigimiz konularda kulaktan duyma haberlerle hareket etmeyelim Lütfen.Sonra bu manzaranin seni rahatsiz ettigini yazmissin.Benide istanbulda milletin icinde öpüsen edepten hayadan yoksun insanlar rahatsiz ediyor istediginiz Türkiye oysa zaten suan o yolda Türkiye kaybiniz yok yani...Saygilarimla

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2008 Per 09:54:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tıklayınız...

POLICEE21

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2008 Per 12:37:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Geçenlerde bir kanalın haber programında, sokaklarda röportaj yapan muhabirin türbanla alakalı sorusuna denk geldim... Muhabir bir hanıma yaklaşıyor ve soruyor; "Siz siyasi bir simge olduğu için mi örtülüsünüz, yoksa inançlarınızdan dolayı mı?" Hanımın ne cevap verdiği hiç önemli değil... Değil çünkü, bu soru tamamen yanlış ve insan inancına hakaret niteliği taşıyor... Medyanın abartması, muhaliflerin çıkar savaşları maalesef inançları yönünde örtünen insanları zedeliyor... Bu abartıların karşısında ikiye bölünen fikirler, sadece inançları doğrultusunda örtünenlere bile bir ucube gözüyle bakılmasına neden oluyor... Örtünmenin şekli türban, baş örtüsü vs. gibi dallara ayrılmış... Sokaktaki insanların inançlarına tacizde bulunuluyor... Resmi kurumlarda süregelen kılık kıyafet yönetmeliğine uygun hareket edilmesi halinde çözülecek konular, sokaktaki insanlara kadar uzayarak hiç tasası kalmayan ülkemizin birinci sorunu halini aldı

Merhaalar bu yukaridaki kisma aynen katiliyorum.Bugün Tv kanallari bile hastahanelerde postahanelerde türbanli avina cikti büyük bir marifetmis gibi gizli kemara cekimleri filan yapiyorlar:)eger halk oyuna sunsalar bundan iyi olur bence.Tek anlamamiz gereken Devtel yeni bir kanun getirmiyor mevcut olan bir yasagi kaldirmaya calisiyor...Saygilarimla

CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 12131415161718192021...39>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir